Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154569 чол.
Переглядів: 127
  • 6 серпня 2020 року | Переглядів: 1 220

6 серпня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 24 депутати.

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів було підтримано депутатсьий запиті  депутата районної ради Василя Уруса щодо ремонту дорожнього покриття на автодорозі Старокостянтинів-Самчинці, Семереньки.

 

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». За поданням голови районної ради Михайла Яснюка за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність це почесне звання було присвоєно Ситнику Володимиру Васильовичу.

Разом постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району в звязку із зміною адміністративно-територіального устрою була внесена пропозиція та підтримана депутатами  присвоїти звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району»:

 - Омелянюку Тимофію Григоровичу;

 - Гурському Олександру Володимировичу;

 - Гальомі Василю Володимировичу;

 - Гуменному Анатолію Васильовичу;

 - Родюку Василю Панасовичу;

 - Савчуку Миколі Володимировичу;

 - Співаку Михайлу Петровичу;

 - Сторожуку Петру Володимировичу;

 - Гривнику Григорію Григоровичу;

 - Горді Григорію Олександровичу;

 - Дерикоту Миколі Васильовичу;

 - Корнійчуку Олександру Олександровичу;

 - Овчару Івану Васильовичу;

 - Слободяну Феліксу Федоровичу;

 - Білогурову Василю Павловичу;

 - Білобокому Олександру Леонідовичу;

 - Мельник Ганні Андріївні;

 - Плавуцькому Петру Яковичу.

Зі звітом про виконання районного бюджету за І півріччя та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2020 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

 

За словами головного фінансиста району за 6 місяців 2020 року до загального фонду районного бюджету надійшло податків та зборів  94 780 373 грн., із них: власних надходжень  надійшло 32 226 155 грн., виконання забезпечено на 104.6 відсотків,  до відповідного періоду минулого року  зростання на  315 707 грн.  

Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

За І півріччя 2020 року проведено видатків з загального фонду  районного бюджету на суму 99 111 036,89 грн. На фінансування видатків загального фонду залучені вільні залишки бюджетних коштів, що утворились на 01.01.2020 року в сумі 7331961,80 грн.

При розгляді змін до районного бюджету на 2020 рік депутати внесли зміни до доходної частини районного бюджету на суму 2129,103 тис. гривень

Зокрема   спрямовано  1239,198 тис.грн. відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа", комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів та на придбання шкільного автобуса в сумі 1321,611 тис. грн.

Крім того відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується також виділити на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) загальноосвітніх шкіл в сумі 90,672 тис.грн.

13,5 тис.грн. передбачено  на надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу за рахунок субвенції Миролюбненської сілської ради.

На виконання програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради на 2020-2022 роки плану.ться виділити 870,0 тис.грн.

КНП "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" на фінансову підтримку своєї діяльності отримає 423,0 тис.грн.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки (20,0 тис.грн.); районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2019-2020 роки (10,0 тис.грн.);  програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки (20,0 тис.грн.); програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2019-2023 роки (10,0 тис.грн.)

Депутатами районної ради було внесено доповнення до проекту рішення та одноголосно за нього проголосовано.

 

Надалі депутати заслухали інформації  про хід виконання районних програм, а саме районної програми розвитку та підтримки громадських ініціатив "Агенція змін" на 2019-2023 роки, комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Старокостянтинівському районі на 2017-2021 роки, програми формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки.

 

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020 рік та внесли зміни до ряду діючих програм.

Крім того, районними обранцями  було розглянуте подання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області до голови районної ради Михайла Яснюка. Одноголосно директором КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» було призначено Людмилу Гнатюк.

 

Окрім того,  розглянувши листи комунального некомерційного підприємства  "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги"  та Державного історико-культурного заповідника "Самчики" було  надано дозвіл на передачу з балансу на баланс приміщення майногового комплексу Самчиківської АЗПМС.

Ряд проектів рішень стосувався погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж с.Круглики на території Сковородківської сільської ради Старокостянтинівського району та  нормативної грошової оцінки ПРБП "Комунбуд" земельної ділянки водного фонду.

За підсумками роботи тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято понад 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

 

В пленарному засіданні сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Альона Пасічник, заступник голови райдержадміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року
 
Календар
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (5)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено