Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154497 чол.
Переглядів: 2579
  • 18 червня 2020 року | Переглядів: 403

 ОГОЛОШЕННЯ від 18.06.2020

Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради

Правові підстави проведення конкурсуЗакон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення 29-ї сесії районної ради 28.05.2020р.  що до проведення конкурсу на заняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради та створення конкурсної комісії  та згідно рішення 30-ї позачергової сесії районної ради від 16.06.20 про затвердження складу конкурсної комісії.

Найменування закладу:  комунальне некомерційне підприємство «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» Старокостянтинівської районної ради (далі – КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ»)

Юридичне та фактичне місцезнаходження підприємства: 31100, Україна, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. Пушкіна, 47.

Основні напрями діяльності КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ": 

Статут КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ"

Структура КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ»

Штатний розпис КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ"

План використання бюджетних коштів на 2020 рік

Кошторис на 2020 рік

Термін подання документів: Документи приймаються у робочі дні, з моменту оприлюднення оголошення на офіційному сайті Старокостянтинівської районної ради 18 червня 2020 року до  17 липня 2020 року 16.00 год. включно.

Документи претендентів приймаються за адресою: 31100,  м. Старокостянтинів в.Острозького 70, каб. 6.

Довідкова інформація за телефоном:   (03854) 3-21-35 E-mail:  strkrada@ukr.net

                                               Тел. 067-8782355 krivoruchkodima@gmail.com

Перелік документів, що подаються претендентом особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії для участі у конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 постанови КМУ № 1094 від 27.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – постанова КМУ);

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 постанови КМУ;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 постанови КМУ;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 постанови КМУ;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендента: згідно Наказу МОЗ України  від 29.03.2002 №177 та із змінами, внесеними згідно з Наказом МОЗ України від 31.10.2018 №1977

 - вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

 - стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція учасників конкурсу формується у відповідності до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, може містити проект плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу (три-п’ять років), в якому передбачаються:

– план реформування КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» протягом одного року;

– заходи з виконання завдань КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

– пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку підприємства;

– пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства.

Умови оплати праці директора  «КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ» визначено штатним розписом підприємства. За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства. З керівником укладається контракт за типовою формою згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 792.  

 

  • 18 червня 2020 року | Переглядів: 310

18 червня заступник голови районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації  Альона Пасічник привітали дільничних інспекторів поліції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області із професійним святом та побажали завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

У своєму вітальному слові Іван Васильович наголосив: "Саме дільничні офіцери поліції мають найбільше функціональних обов'язків та своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей. Спокій мешканців, відчуття захисту великою мірою залежить саме від вас, вашого професіоналізму й організованості. Робота дільничних завжди, мов на долоні. У будні й свята ви не полишаєте свій пост, першими реагуєте на людську біду, складні непередбачувані ситуації, першими з'являєтесь на місці злочину.  Люди, звертаючись до вас, отримують реальну допомогу: необхідну пораду чи конкретне рішення питання, бо ж краще дільничного офіцера територію району не знає ніхто. Наскільки професійно дільничний робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці району".

За сумлінну працю, мужність та відданість справі по забезпеченню правопорядку на території району Почесними грамотами районної ради і райдержадміністрації та цінними подарунками було відзначено  кращих дільничних офіцерів поліції Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП у Хмельницькій області.

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено