Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154646 чол.
Переглядів: 1550
  • 20 лютого 2020 року | Переглядів: 291

20 лютого голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання чергової двадцять сьомої сесії Старокостянтинівської районної ради. В роботі сесії взяло участь 23 депутати.

Понад двадцяти  питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на пленарному засіданні чергової сесії.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2019 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2020 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

Протягом 2019 року до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) з врахуванням міжбюджетних трансфертів 280 394 125 грн., що складає  97,5 відсотка  до затверджених обсягів. Крім того, до бюджету району надійшло субвенцій з Державного бюджету  86 655 700 грн., з них: освітньої субвенції – 67 203 500 грн.,  медичної субвенції – 19 452 200 грн.;  інших субвенцій –  1  278 089 грн.

Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2019 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 273 931 226,0 грн.  Видатки на утримання установ соціально – культурної сфери та заходів проведено на суму  196 279 539,30  гривні, з них: на освіту – 119 637 086,96  гривень, на охорону здоров'я – 66 214 051,37 гривня, на соціальний захист на соціальне забезпечення населення –  4 926 266,38 гривень, на культуру – 4 905 735,18  гривень, на фізичну культуру і спорт – 596 399,41 гривень.

Фінансовим управлінням проведено  фінансування головних розпорядників коштів районного бюджету відповідно до кошторисних призначень, в першу чергу виділялися кошти на видатки по захищених статтях: оплата праці, оплата комунальних послуг та енергоносіїв.

При розгляді змін до районного бюджету на 2020 рік депутати затвердили субвенцію районного бюджету за рахунок іншої субвенції з сільських бюджетів на суму 61,0 тис.грн. на невідкладну допомогу сільського населення та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

Вільний залишок бюджетних коштів загального фонду районного бюджету, що утворився станом на 01.01.2020 року в сумі 3088,6 тис.грн., а саме  було спрямовано  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  – 100,0 тис.грн. на придбання вогнегасників для загальноосвітніх шкіл району;   КНП «Старокостянтинівська центральна районна лікарня» на проведення повірки вимірювальної техніки – 37,0 тис.грн., на забезпечення ефективної роботи вентиляційної системи в рентгенологічних кабінетах – 100,0 тис.грн., на створення локальної інтернет-мережі – 200,0 тис.грн., на виконання районної програми забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, які проживають у Старокостянтинівському районі, на 2019-2021 роки – 250,0 тис.грн.,  на виконання районної програми «Надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу» – 30,0 тис.грн.,  на проведення поточних видатків КНП «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на придбання туберкуліну – 150,0 тис.грн., на придбання знеболюючого препарату Фентаніл  у вигляді трансдермального пластиру – 30,0 тис.грн.,  на виконання програма соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки – 10,0 тис.грн.,  на виконання «Районної комплексної програми соціального захисту населення  на 2019-2020 роки»  – 20,0 тис.грн.,  на виконання програми «Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки» – 30,0 тис.грн.,  на виконання програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки – 20,0 тис.грн.

Крім того планується виділити кошти  наспівфінансування будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Самчики – 289,597 тис.грн.

Надалі депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув, та затвердили аналогічні програми на наступні роки. Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало ряд нових районних  програми: програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2020 рік, програму забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою, районну програму розвитку системи лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2020 рік, районну програму "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2020-2022 роки, програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області" на 2020-2022 роки.

Депутатами районної ради було внесено цілу низку доповнень до проекту рішення та одноголосно за них проголосовано.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2019 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Крім того депутатами були розглянуті кандидатури до персонального складу конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП «Старокостянтинівська ЦРЛ».

Отож, до складу комісії уввійшли:

 - Білобокий Олександр Леонідович  - районна рада;

 - Чернега Сергій Анатолійович - районна рада;

 - Янковський Микола Іванович - районна рада;

 - Райчук Сергій Іванович - трудовий колектив КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ";

 - Сторожук Юрій Олексійович - трудовий колектив КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ";

 - Ниник Уляна Богданівна - трудовий колектив КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ";

 - Радушинська Оксана Петрівна - громадська організація "Творча сотня "Рух до Перемоги";

 - Коваль Олександр Анатолійович - громадська організація "Коло довіри";

 - Крижанівський Олександр Володимирович - Громадська організація "Учасники АТО міста Старокостянтинова".

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Олександра Білобокого щодо вирішення питання транспортування нефрологічних хворих до відділення гемодіалізу Старокостянтинівської ЦРЛ.

Ряд  проектів рішень стосувалися затвердження проектів землеустрою щодо встановлення(зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць сіл сільських ради району.  

За пропозицією депутата районної ради Олександра Білобокого на розгляд депутатів було внесено проект звернення до Президента України  В.Зеленського та Голови Верховної ради України Д.Разумкова про недопущення поспішного відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні. Ініціативу депутата одноголосно підтримав депутатський корпус та прийняв відповідне рішення.

За підсумками роботи двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 22 рішення.

У пленарному засіданні взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та Олег Борикін, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

 

 

  • 20 лютого 2020 року | Переглядів: 148

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року
 
Календар
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено