Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Звіт начальника Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області перед громадою (за 2018 рік)
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154329 чол.
Переглядів: 4517
  • 18 липня 2019 року | Переглядів: 218

18 липня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 27 депутатів.
При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів було підтримано депутатські запити депутата районної ради Олени Фурсової щодо виділення коштів на ремонт дороги до с.Григорівка, встановлення огорожі біля Григоівської ЗОШ І-ІІІ ст. та забезпечення безооплатного проїзду медичних працівників до закладів охорони здоров’я району.

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність Трохимовичу Віталію Аркадійовичу.

Трохимович Віталій Аркадійович народився 1 січня 1943 року в селі Бедриківці Городоцького району Хмельницької області.

Після закінчення 10 класів Городоцької середньої школи у 1960 році розпочав працювати токарем на Городецькому верстатобудівному заводі.

З 1962 по 1965 рік служив в рядах Радянської армії.

З 1965 по 1971 рік навчався у Вінницькому медичному інституті імені М.І.Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 1971 по 1972 рік проходив навчання в інтернатурі за спеціальністю "Хірургія".

По закінченню навчання в інтернатурі з 1972 по 1973 рік працював на посаді лікаря-травматолога-хірурга Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

З 1973 року по даний час обіймає посаду завідувача травматологічного відділення, лікаря-ортопед-травматолога Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

За період роботи Віталій Аркадійович проявив себе як кваліфікований фахівець, досвідчений керівник, чуйний, привітний, відданий справі професіонал. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, розширює та поглиблює раніше отримані знання, ознайомлюється з новими досягненнями в системі охорони здоровя та впроваджує в роботу закладу.

Трохимович В.А. нагороджений Значком "Відмінник охорони здоров'я" (Указ міністра охорони здоров'я СРСР від 03.06.1987 року), має Почесне звання "Заслужений лікар України" (Указ Президента України від 28.11.2017 року №1162), нагороджений Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації, був занесений на районну Дошку Пошани.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2018 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2019 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за 2018 рік до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) з врахуванням міжбюджетних трансфертів 344 488 727 грн., що складає  100,3 %  до затверджених обсягів, в т.ч.  власних доходів мобілізовано до районного бюджету  65 072 413 грн., при затвердженому плані 60 045 380 грн., 108,4 %  річних показників. Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2018 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 334745133,89 грн. Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

При розгляді змін до районного бюджету на 2018 рік депутати внесли зміни до доходної частини районного бюджету на суму 4105,216 тис. гривень

Зокрема   спрямовано  1239,198 тис.грн. відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції "Нова українська школа", комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів та на придбання шкільного автобуса в сумі 1281,0 тис.грн.

Крім того відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується також виділити на капітальний ремонт покрівлі будівлі Миролюбненської ЗОШ в сумі 931,302 тис.грн.

272,1 тис.грн. передбачено  центральній районній лікарні на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок медичної субвенції. 

КНП "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" на виконання районної програми "Надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу" виділено 30,0 тис.грн. Також районний бюджет долучиться  на умовах співфінансування  з державним бюджетом до будівництва Самчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в сумі 898 тис. грн.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району (175,75 тис.грн.) та прогарми «Підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки (15 тис.грн.).

Депутатами районної ради було внесено цілу низку доповнень до проекту рішення та одноголосно за них проголосовано.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, став щорічний звіт голови районної ради. Він зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради  за звітний період, відзначивши, що районна рада працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

"Обіймаючи посаду голови районної ради, головне завдання для мене – виправдати дану мені довіру, мобілізувати роботу виконавчого апарату та консолідувати зусилля депутатського корпусу на прийняття важливих для району рішень," – сказав Михайло Борисович. – "Усі ті позитивні напрацювання і досягнення вдалося одержати завдяки щоденній, наполегливій, спільній праці. Завдяки взаєморозумінню із керівництвом райдержадміністрації, сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій району досягнуто певних позитивних результатів у вирішені проблемних питань району." Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Надалі депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки.

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2019 рік, програму розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2019-2020 роки, районну комплексну програму соціального захисту населення на 2019-2020 роки та районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки.

Крім того, районними обранцями  було реорганізовано Старокостянтинівську центральну районну лікарню шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство та доручено головному лікарю Володимиру Стіхарєву розробити  Статут нового комунального закладу.  

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив прокурор місцевої прокуратури Володимир Мельник, який відмітив, що прокуратурою у 2018 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Окрім того,  розглянувши лист відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації, депутатами було  припинено діяльність Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Коржівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Драчівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Проект рішення про тимчасове призупинення діяльності Староостропільського міжшкільного навчально-виробничого комбінату викликало бурхливе обговорення серед районних обранців. Більшістю з них було зазначено, що у такому сільськогосподарському районі, як Старокостянтинівський, недоцільно закривати заклад, в якому отримують вкрай необхідну спеціальність тракториста для агрогосподарств району. Тому питання було зняте з порядку денного для його подальшого вивчення.

Ряд проектів рішень стосувався погодження проетів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Ілляшівської та Великочернятинської сільських рад.

За підсумками роботи двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 30  рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.


В пленарному засіданні сесії взяли участь  заступники голови райдержадміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять четвертої сесії районної ради від 12.12.2019 року
 
Календар
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Січень 2020 (9)
Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (12)
Жовтень 2019 (12)
Вересень 2019 (18)
Серпень 2019 (8)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено