Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Звіт начальника Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області перед громадою (за 2018 рік)
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 24 квітня 2019 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154084 чол.
Переглядів: 954
  • 21 травня 2019 року | Переглядів: 28

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять другу сесію районної ради сьомого скликання з 4 червня 2019 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання 6 червня 2019 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік;

- про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік;

 - про щорічний звіт голови районної ради;

 - про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2018 рік;

 - про програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2019 рік;

 - про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки;

 - про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2019-2020 роки;

 - про районну комплексну програму соціального захисту населення на 2019-2020 роки;

 - про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки;

 - про виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним  хворобам на 2014-2018 роки;

 - про програму запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2019-2023 роки;

 - про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старокостянтинівського району за 2018 рік;

 - про реорганізацію Старокостянтинівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - про встановлення кількості оздоровчих змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - про припинення діяльності закладів освіти Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом ліквідації;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

Голова районної ради М.Яснюк

 

 

 

  • 16 травня 2019 року | Переглядів: 122

На 16 травня згідно розпорядження голови районної ради Михайла Яснюка від 22 квітня 2019 року №39 "Про скликання двадцять другої сесії районної ради" було заплановано пленарне засідання чергової сесії районної ради. Але, на превеликий жаль, сесія була зірвана через неявку в повному складі депутатів фракції «Блок Петра Порошенка» (голова фракції – С.Фесун), «За конкретні справи» (голова фракції – С.Зарічний)  та депутатів від політичної партії «Відродження». Частина депутатів були відсутні через хворобу, деякі – перебували у відпустках та відрядженнях.

Через ігнорування депутатами своїх депутатських повноважень не були прийняті важливі рішення, які впливають на соціально-економічний розвиток району, а саме:

- фінансування важливих соціальних програм та функціонування закладів охорони здоров’я й освіти району;

- питання оздоровлення дітей та функціонування позаміського закладу оздоровлення й відпочинку "Калинівка";

- затвердження програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та інші нагальні питання життєдіяльності району.

Дані питання будуть розглянуті на пленарному засіданні сесії районної ради найближчим часом.

  • 14 травня 2019 року | Переглядів: 34

14 травня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови постійних комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій

Також депутати розглянули заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем, та виділили кошти на їх вирішення. Загалом було розподілено біля 16 тис.грн.

  • 14 травня 2019 року | Переглядів: 42

Відповідно до розпорядження голови районної ради, 16 травня цього року відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради. У ході підготовки до засідання сьогодні, 14 травня, депутати розпочали роботу у постійних комісіях. У роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

Під головуванням Олександра Коваля  депутати розглянули пропозиції до порядку денного сесії, серед яких основними є: про щорічний звіт голови районної ради та про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

При розгляді проекту рішення про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік депутатами були внесені зміни та пропозиції  до проекту з подальшим затвердженням його на сесії. Окрім того, народні обранці детально обговорили проекти рішень нових районних програм, що пропонуються прийняти на черговій сесії районної ради.

Також члени постійних комісій   заслухали інформації про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2018 рік та програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки.

Всього депутати детально розглянули понад десяток  питань порядку денного та погодили їх винести на розгляд двадцять другої сесії районної ради.

  • 11 травня 2019 року | Переглядів: 38

Дорогі жінки!

Прийміть мої сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки – Матері. Материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень. 

З дитинства кожен з нас несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, порадить у складному рішенні, надихне у безвихідну мить, пробачить і завжди любитиме.

Ви, дорогі матері, є основою формування міцної дружньої родини, де зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності.

Саме ваші уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, даючи змогу дітям виростати здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини.

Дорогі жінки, шановні матері! Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.

Від щирого серця бажаю вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра. Зичу, щоб тепло домашнього вогнища, виплекане вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігрівало ваших рідних, щоб діти дарували вам ласку і повагу, а добро, яке ви невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, нехай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у вашому домі буде тепло, затишок, достаток і радість.

З повагою голова районної ради Михайло Яснюк

  • 10 травня 2019 року | Переглядів: 31

14 травня  2019 року

10.00 год.

  - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

14 травня  2019 року

13.00 год.

- президія районної ради.

  • 10 травня 2019 року | Переглядів: 18

Упродовж І кварталу 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах і допомоги на поховання для близько 1 млн. застрахованих осіб.

Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області за І квартал 2019 року виплатило близько 9,6 млн. грн. страхових коштів

За загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності надаються такі види матеріального забезпечення:

1. Допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною). Надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково (у залежності від тривалості страхового стажу) компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків:

- тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві;

- необхідності догляду за хворою дитиною (докладніше у роз’ясненні);

- необхідності догляду за хворим членом сім'ї;

- догляду за дитиною віком до трьох років або дитиною з інвалідністю віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною;

- карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби;

- тимчасового переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижчеоплачувану роботу;

- протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства;

- перебування на лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм (курс реабілітаційного лікування в разі визначеної медичної потреби фінансується у повному обсязі за рахунок коштів Фонду соціального страхування України).

2. Допомога по вагітності та пологах. Надається застрахованій особі у розмірі 100% середньої заробітної плати (доходу) і не залежить від страхового стажу.

3. Допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів і безробітних осіб).

  • 8 травня 2019 року | Переглядів: 50

8 травня, на Меморіальному комплексі у м.Старокостянтинів відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення й  74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистою ходою учасники мітингу пройшли до Вічного вогню. Тут до пам’ятника визволителям краю, – котрі ціною власного життя відвоювали у нацистських поневолювачів мир і свободу для прийдешніх поколінь, –  заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, перший заступник міського голови Володимир Богачук, ветерани і молодь, військовослужбовці гарнізону, представники трудових колективів краю, усі вдячні старокостянтинівці поклали квіти. 

Цей святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків.

Після покладання квітів до пам’ятника воїну-визволителю, відбулося поминальне Богослужіння за участю духовенства усіх конфесій міста.

Пам’ять про тих, хто ціною власного життя наближав Перемогу, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 14.02.2019 року
 
Календар
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Травень 2019 (8)
Квітень 2019 (15)
Березень 2019 (13)
Лютий 2019 (13)
Січень 2019 (5)
Грудень 2018 (17)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено