Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 23 травня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА І квартал 2018 року
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153717 чол.
Переглядів: 59
  • 17 травня 2018 року | Переглядів: 52

17 травня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 29 депутатів.
При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни розгляду  депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Віктора Молдавана, яка стосувалась  виділення коштів на капітальний ремонт Самчиківської АЗПМС. Запит депутат районної ради Андрія Андрійчука  щодо підняття червоно-чорного прапора у дні державних свят не знайшов підтримки у депутатського корпусу та був відхилений.

Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про внесення змін до  бюджету на 2018 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району. 

Так проектом рішення пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 4606,7 тис. грн. Зокрема  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації планується виділити 125,9 тис.грн. на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів, 700,0 тис.грн. на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання, 407,789 тис.грн. - на придбання персонального комп’ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування, та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи.

Центральній районній лікарні передбачено фінансування в сумі 2 млн. грн. на придбання медичного обладнання, а саме реанімаційного обладнання для новонароджених.

Субвенцію з сільських бюджетів в сумі 200,0 тис. грн. направлено районному центру надання первинної медико-санітарної допомоги на капітальний ремонт приміщення Староостропільської АЗПСМ. Радковецька сільська рада отримає 1150,644 тис.грн. на будівництво вуличних мереж водопроводу в с. Жабче.

Разом з тим передбачено фінансування ряду районних програм, таких як комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району (100,0 тис.грн.), програми забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки (50,0 тис.грн.), програми соціального та правового захисту дітей «Діти Старокостянтинівщини» на 2018-2020 роки ( 26,7 тис.грн.).

Надалі депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після ряду запитань  звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради, без обговорення,  депутати  затвердили програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки, а також інформації про реалізацію заходів районної програми "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки,  цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки, програми "Питна вода" Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки, програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки.

Крім того, районними обранцями  було реорганізовано комунальний заклад «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Старокостянтинівський Центр ПМСД» та затверджено Статут нового комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської районної ради.

Серед питань, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, лише 3 знайшли  підтримку депутатського корпусу.  Лист Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  площею 16 га на території Миролюбненської сільської ради  не отримав необхідної більшості голосів, тому рішення було не прийняте .

За підсумками роботи шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.
В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун та його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 15 травня 2018 року | Переглядів: 88

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 15 травня 2018 року | Переглядів: 61

15 травня, відповідно до затвердженого графіка, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Так, на розгляд депутатів було винесено близько 15 питань. Основними питаннями до детального обговорення стали щорічний звіт голови районної державної адміністрації  про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень та питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Крім того під час роботи у комісіях депутати розглянули Програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки. Опрацювали звіт про виконання районної програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки та заслухали інформації про хід виконання діючих районних програм.

Також народні обранці обговорили встановлення кількості змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку “Калинівка” Старокостянтинівської районної ради.

Ряд проектів рішень стосувався затвердження нормативної грошової оцінки земель. Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи та вносилися пропозиції до проектів рішень.

Усі пропозиції та зауваження постійних комісій детально опрацює  президія районної ради, засідання якої відбудеться 15 травня.

  • 15 травня 2018 року | Переглядів: 28

14 травня в Будинку Рад відбулась зустріч голови районної ради Михайла Яснюка з волонтером Корпусу Миру США в Україні Ліамом Фораном та головою громадської організації "Старокостянтинів небайдужий" Сергієм Пікулею.

Завдяки зусиллям активістів ГО "Старокостянтинів небайдужий" вперше на Старокостянтинівщині два роки поспіль працюватиме волонтер Корпусу Миру.

Місія Корпусу миру в Україні міститься у трьох простих цілях:

- допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації;

- сприяти кращому розумінню американців українцями;

- сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

Як розповів Ліам Форан головні напрямки його роботи – це питання розвитку громад, волонтерський рух та молодіжний розвиток. Зокрема, проекти спрямовані на:

- розвиток громадянської свідомості й волонтерського руху;

- популяризацію  здорового способу життя;

- проблеми екології.

Також волонтер Корпусу Миру розповів про розвиток пластунського руху й можливість спілкування з учнівською молоддю для покращення знання англійської мови, так як це теж є одним з напрямків його місії.  

В ході розмови Михайло Борисович зазначив, що робота, яку проводить Ліам Форан, є цікавою й актуальною, оскільки розвиток будь-якої громади залежить від активної громадянської позиції кожного жителя, а реалізація запропонованих проектів волонтера в подальшому матиме позитивний вплив на розвиток Старокостянтинівщини.

  • 14 травня 2018 року | Переглядів: 32

13 травня, свій славний 100-річний ювілей зустрів Почесний громадянин району та міста, учасник бойових дій, голова ради старійшин району та міста Захрабов Нуруш Гейдарович. З цією знаменною подією його привітали голова районної ради Михайло Яснюк,  голова районної державної  адміністрації  Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, заступник голови районної ради Іван Овчар та заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін.

Вітаючи ювіляра Михайло Борисович зазначив: “Ви гідно прожили свій вік, були свідком і учасником багатьох історичних подій, повністю міняли звичний уклад життя. Вам довелось захищати нашу Вітчизну від посягань ненависного ворога, відбудовувати її після війни, своєю наполегливою працею нарощувати її економічний потенціал. При цьому Ви залишилися сильною людиною, яка вміє радіти життю  філософськи ставитись до всіх мінливостей долі.  Шануємо Вас, як цілеспрямовану людину з блискучим розумом, доброю душею та відкритим серцем. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління.  Бажаємо Вам  міцного здоров'я, мирного неба над головою, родинного затишку, благополуччя, поваги та турботи від рідних і близьких людей”.

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азердбайжанської РСР в сім’ї колгоспників.

В 1938 році був призваний на службу до лав Радянської Армії. Служив в Білоруському військовому окрузі. З 14 грудня 1939 року по 13 лютого 1940 року брав участь у радянсько-фінській війні. 13 лютого 1940 року був поранений і три місяці лікувався у Ленінградському військовому шпиталі, після чого був направлений для проходження подальшої військової служби в Ленінградський військовий округ.

З вересня 1941 року по червень 1942 року служив в Західному військовому окрузі в м. Батумі. З 7 листопада 1942 року по 12 лютого 1943 року приймав участь в бойових діях на Північнокавказькому фронті. Двічі був поранений.

З березня 1943 року по квітень 1944 року навчався в військовому училищі м. Махачкала. По закінченню якого був направлений на фронт (з 22 квітня 1944 року по 9 травня 1945 року). Під час війни був командиром взводу, мінометної роти, батареї.

Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів та орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.

Після закінчення війни у 1945 році був направлений для проходження служби в Хмельницьку область (тодішня Кам'янець-Подільська), м.Старокостянтинів.

В 1948 році був звільнений в запас. З червня 1948 року по грудень 1949 року працював головою районного комітету добровільного товариства сприяння армії.

З грудня 1949 року по липень 1952 року працював звільненим секретарем первинної партійної організації радгоспу ім.Котовського с.Самчики.

З липня 1952 року по жовтень 1955 року працював інструктором організаційного відділу та завідуючим сільськогосподарського відділу Старокостянтинівського райкому Компартії України.

В 1955 році заочно закінчив Львівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю "агроном".

З листопада 1956 року по серпень 1957 року – звільнений секретар первинної партійної організації Немиринецької МТС.

З серпня 1957 року по жовтень 1957 року працював секретарем райкому КПУ по Старокостянтинівському МТС. Після скорочення посади був призначений інструктором організаційного відділу райкому Компартії України.

З серпня 1958 року по лютий 1984 року працював директором Старокостянтинівського відгодівельного радгоспу.

З лютого 1987 року по 1990 рік очолював Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби.

В 1966 році за значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани", а в 1973 році – орденом Жовтневої революції.

За час керівництва Захрабова Н.Г. колектив відгодівельного радгоспу неодноразово нагороджувався перехідним Червоним Прапором Міністерства м'ясної промисловості УРСР та СРСР та неодноразово був переможцем соціалістичного змагання.

Захрабов Н.Г. був занесений на районну Дошку Пошани, неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації. Почесний громадянин міста Старокостянтинова.

20 липня 2012 року рішенням №9 дванадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради Захрабову Нурушу Гейдаровичу присвоєно звання Почесного громадянина Старокостянтинівського району.

 

  • 14 травня 2018 року | Переглядів: 47

11 травня заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк взяли участь в  урочистостях присвячених  Міжнародному дню медичної сестри, які відбулись в актовій залі центральної районної лікарні.

Від імені голови районної ради, депутатського корпусу Іван Васильович привітав усіх медичних сестер з професійним святом.  «Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Медсестра – це життєлюбність, це – розуміння чужої біди, це – відчайдушна хоробрість, це – мудрість і людяність, це – жертовність, це – величезна любов до людей, це – душа і серце, віддані людям.

Ви – перші помічники лікаря, адже саме медичні сестри виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної та швидкої медичної допомоги.

Від вашої праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Велике вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї медичної галузі Старокостянтинівщини. Щиро зичу всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя», – наголосив Іван Овчар.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі й високий професіоналізм найкращі медичні сестри району були відзначені почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації і  подарунками, а працівники культури подарували усім присутнім гарну святкову програму.

 

  • 11 травня 2018 року | Переглядів: 38

Кожного року в другу неділю травня весь світ відзначає День матері. День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву та любов. Родина - це місце та умова постійної реалізації власного досвіду, знань, без яких неможлива наступність поколінь.

Яскраво та урочисто відзначили це свято в районному центрі культури ім.В.Ножки, на яке завітали завідувач відділу комунальної власності, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Олена Фурсова, заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк та поздоровляли жінок, які з гордістю несуть найблагородніше звання на землі – бути  мамою, берегинею роду, хранителькою домашнього вогнища.

Матерів Старокостянтинівського району вітали та відзначали цінними подарунками та пісенними вітаннями.

Як зазначила депутат районної ради Олена Фурсова материнська місія – це приклад безкорисливої любові, мати – це, мабуть, єдина людина, яка найщиріше радіє нашим успіхам і найближче до серця приймає наші невдачі.

«Не забуваймо частіше спілкуватися з нашими матерями, адже вони завжди чекають на нас, і хочеться побажати, щоб доля їм відвела довге життя при доброму здоров’ї  та відчутті підтримки та любові від дітей та онуків», – сказала Олена Володимирівна.

 

  • 11 травня 2018 року | Переглядів: 19

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і повинні залишатися одними з найважливіших та найактуальніших на будь-якому підприємстві, незалежно від форми власності, його розмірів та кількості працівників.

Проводячи аналіз причин нещасних випадків на виробництві, прикро усвідомлювати, що більшості з них можна було уникнути, якщо вчасно проводити профілактичну роботу. Зменшення травматизму слід починати з організаційних заходів. Особливо актуальним є якісне проведення з боку роботодавця контролю за станом охорони праці. Служба охорони праці підприємства повинна працювати в таких пріоритетних напрямах діяльності з профілактики виробничого травматизму: виявлення можливостей виникнення небезпечних ситуацій на виробництві, їх профілактика, ознайомлення працівників із методами їх запобігання і ліквідації, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з усвідомленням сутності, умов і причин виникнення небезпечних ситуацій на виробництві, застосування заходів адміністративного і матеріального впливу до порушників правил безпеки на виробництві, постійне навчання робітників і керівників усіх рівнів правил безпечного проведення робіт тощо.

На практиці єбагато серйозних недоліків в організації функціонування системи управління охороною праці. Працівники підприємств не навчені безпечним прийомам робіт, не проінструктовані, не забезпечені спецодягом і засобами індивідуального захисту. Багато роботодавців не виконують вимог Закону України «Про охорону праці» щодо виділення коштів на охорону праці. У результаті залишаються невиконаними комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів. Умови праці на робочих місцях не відповідають установленим нормам.

Тобто, ступінь ризику отримати виробничу травму або професійне захворювання залишається дуже високим. Разом із тим, у штаті деяких підприємств взагалі відсутні служби охорони праці (або відповідальні особи з питань охорони праці). Особливо це характерно для господарств із невеликою кількістю працівників. Часто на виконання вимог органів контролю роботодавець призначає працівника, який виконує функції працівника служби охорони праці, але при цьому не звертає уваги на його кваліфікацію і професійну підготовку. Звідси випливає чистий формалізм при проведенні інструктажів, навчання, підготовки внутрішніх нормативних документів з охорони праці тощо. Під час перевірок виявляються факти незнання посадовими особами вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області звертає увагу роботодавців на те, що відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону праці» їх обов’язок полягає у створенні на кожному робочому місці умов праці відповідно до нормативно-правових актів, забезпеченні додержання вимог законодавства про охорону праці. Зі свого боку, завдання Фонду соціального страхування України –надавати необхідні консультації, сприяти у створенні ефективної системи управління охороною праці, брати участь у розробленні інструкцій з охорони праці, положень, інших нормативних документів з охорони праці підприємства, у навчанні спеціалістів із питань охорони праці, в роботі комісій підприємств з охорони праці, з перевірки знань, із розслідування нещасних випадків тощо.

Побудова відносин Фонду з роботодавцями на засадах рівноправного партнерства, взаємоповаги, надання кваліфікованої методичної і практичної допомоги повинна забезпечити позитивний результат, який буде виражатися досягненням головної мети: збереження найвищої цінності – життя, здоров'я і працездатності найманих працівників.

 

Старокостянтинівське відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області

  • 10 травня 2018 року | Переглядів: 45

73-у річницю Перемоги Старокостянтинівщина відзначала квітами, усмішками, вітаннями і побажаннями здоров’я і щасливого довголіття ветеранам, які подарували Україні й світові мирне сьогодення та майбуття. У селах і в місті Старокостянтинів  відбулися тематичні урочистості: мітинги-реквієми біля пам’ятних знаків років Великої Вітчизняної війни, пам’ятників загиблим воїнам і братських могил, віче, години пам’яті.

В урочний день свята Перемоги на Старокостянтинівщині проходили святкові заходи, на яких традиційно з вдячністю згадували всіх, хто визволяв нашу землю від ненависного ворога.

Урочистою ходою учасники мітингу пройшли до Меморіалу Слави – до Вічного вогню. Тут до пам’ятника визволителям краю, – котрі ціною власного життя відвоювали у нацистських поневолювачів мир і свободу для прийдешніх поколінь, –  голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, міський голова Микола Мельничук, в.о.голови райміської ветеранської організації Степан Звєзда, ветерани і молодь, представники трудових колективів краю, усі вдячні старокостянтинівці поклали вінки й квіти. Пам’ять про тих, хто ціною власного життя наближав Перемогу, учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання.

Голова районної ради Михайло Яснюк у своєму вітальному зверненні до ветеранів відзначив, що перемога здобувалася усім народом.
"Доземний уклін вам за все: за бойові рани, за безсонні ночі та дні в окопах, у походах, за гарматними прицілами та штурвалами бойових літаків, за невтомну працю під гаслом "Усе для фронту, все для перемоги!" То ж нехай не болять ваші рани і згорьовані серця, нехай повсякчас ваші душі зігріває щире людське тепло. Спасибі вам за квітучий травень, за мирне небо, за велику Перемогу! " – сказав Михайло Борисович.
Низько вклоняюсь і схиляю голову перед вашим вічним подвигом!"

  • 8 травня 2018 року | Переглядів: 35

15 травня 2018 року

10.00 год.

- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

15 травня 2018 року

13.00 год.

- президія районної ради.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування шістнадцятої сесії районної ради від 17.05.2018 року
 
Календар
«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Травень 2018 (10)
Квітень 2018 (13)
Березень 2018 (9)
Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
Грудень 2017 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено