Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 25 квітня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2017 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153687 чол.
Переглядів: 313
  • 19 квітня 2018 року | Переглядів: 28

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій  розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили кошти на їх вирішення.

Загалом було розглянуто 26 заяв та розподілено майже 40 тис.грн.

  • 13 квітня 2018 року | Переглядів: 110

В рамках Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” в державі проходять роботи по відновленню лісових насаджень, наведенню благоустрою та покращенню санітарного стану населених пунктів району, заліснення малопродуктивних земель.   

Традиційною стала акція і в нашому районі.  13 квітня заступник голови районної ради Іван Овчар, голова  районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступник Олег Борикін, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  представники ЗМІ долучилися до поповнення лісового фонду району молодими насадженнями.

Цього року на території городища часів Болохівської землі ХІІ-ХІІІст. с.Губин Ладигівської сільської ради  учасники акції висадили близько 300 саджанців модрини, берези, липи та дубу.

Вони показали власним прикладом, що створення лісів – це справа не лише лісників, це справа кожного із нас.

  • 13 квітня 2018 року | Переглядів: 18

12 квітня 2018 року в приміщенні районного центру культури ім. В. Ножки відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  закладів загальної середньої освіти та Центру дитячої творчості Старокостянтинівського району. Тематика обласного огляду-конкурсу – «Славні нащадки Еллади». Концертна програма, у якій взяли участь 156 учасників, була насиченою та складалась з 18 різножанрових номерів.

Оцінювали виступи дітей журі конкурсу: заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Жолобок Наталія Володимирівна, завідувач навчально-методичного відділу художно-естетичного виховання школярів Стельмах Інна Анатоліївна, методисти відділу Митко Оксана Миколаївна і Василишина Наталія Іванівна.

Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно- ужиткового та образотворчого мистецтва. На розгляд журі було представлено 100 робіт виконаних у 17 техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та проведено три майстер-класи з тістопластики, виготовлення ляльки-мотанки та м´якої іграшки.

Ведучими  концертної програми були вихованці театральної студії  Центру дитячої творчості «Маленька перерва» ( керівник С. Шпітько), які  перенесли  глядачів у часи Стародавньої  Греції  та ввели  у творчу, мистецьку атмосферу, що панувала протягом усього свята.Члени журі відзначили виступи: ансамблю  народних інструментів ЦДТ (керівник О. Нижник), духового оркестру  ЦДТ (керівник П. Кірсов),вокального дуету ЦДТ у складі Коломієць Анни та Ярошик Руслани (керівник Т. Якуба), хореографічного гурту «Дівчата» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Н. Ручківська), танцювального номеру з елементами акробатики Альони Вовчемис із Миролюбненської ЗОШ І-ІІІст.,солістки  Гуменюк Ельвіни, учениці Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Л.Шлапак), учнівського фольклорного колективу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст (керівник Н.Бондарчук).

Захід відбувся на високому організаційному  рівні. На святі панувала доброзичлива, творча атмосфера, яка додала гарного настрою усім присутнім у залі.

Методист ЦДТ Оначенко Ю. Ю.

  • 6 квітня 2018 року | Переглядів: 26

Прийміть  щиросердечні  вітання  з найбільшим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Символічно, що саме на Великдень завжди розпочинається справжня Весна – час, коли оновлюється природа, а разом з нею оновлюється й людина, її надії на краще майбутнє. Саме Великдень уособлює в собі панування Життя й Любові.

Христове Воскресіння – нетлінний символ торжества всеперемагаючого добра і самопожертви в ім’я спасіння людства. Образ Сина Божого нагадує нам про духовну першооснову буття, а заповіді Господні вчать милосердю і благодійності, надихають на злагоду і єднання заради утвердження ідей високого гуманізму.

У цей Великий, Світлий день бажаємо всім Божої благодаті, терпимості, злагоди, взаєморозуміння, гараздів, щастя і здоров’я, надії на вічне життя, Божого благословення на добрі вчинки і звершення.

Нехай воля Господня надихає всіх нас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення й сили в ім'я подальшого зміцнення й процвітання України та рідної Старокостянтинівщини.

Христос Воскрес!

Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 3 квітня 2018 року | Переглядів: 33

Писанка – це неповторне багатство.

Його треба берегти, як безцінний скарб!

Нам треба пишатися ним, перед усім світом.

О. Довженко

Учні Староостропільської дитячої музичної школи взяли участь у розписуванні писанок. Майстер-клас з писанкарства провела викладач школи Марина Клипко. Перед заняттям викладач розповіла про християнську традицію та особливості українського писанкарства.

Писанка – це важлива складова української культури, народних традицій, це символ Христового Воскресіння, який використовується в релігійних обрядах і відіграє велику роль. Пташине яйце розписане мініатюрним орнаментом називають писанкою. Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя.

Фарби "писанки" символічні. Червоне яйце – любов, радість, життя; жовте – місяць, зорі; блакитне – небо, повітря, здоров’я; зелене – весна, воскресіння природи; бронзове – земля; чорне з білим – пошанування духів – душ померлих.

На завершення заходу Марина Клипко наголосила на тому, що сьогодні мистецтво розпису писанки є одним з найцікавіших явищ української культури, а застосування цього виду декоративно-прикладного мистецтва в навчальному процесі сприяє вихованню в дітей поваги до культурної спадщини своєї країни, формуванню естетичних смаків, національної свідомості, високих духовних якостей.

  • 3 квітня 2018 року | Переглядів: 63

Весна в Україні… Воскресає природа, воскресає життя. Надходять Великодні свята. І беруться українці за давнє-предавнє мистецтво розписування писанок.

Так, дбаючи про відродження народних ремесел,традицій та обрядів районним Центром дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради була проведена районна виставка «Христос воскрес, воскресне й Україна» в приміщенні Центральної районної бібліотеки (директор С. Білан). На свято з´їхалися педагоги та учні із 24 закладів загальної середньої освіти та Центру дитячої творчості, близько 80 учасників заходу.

Директор Центру Дитячої Творчості Наталія Сапчук привітала учасників заходу з прийдешніми Великодніми святами та висловила щире захоплення Великодніми композиціям, які красувалися на столах, приваблювали неймовірною красою, відрізнялися одна від одної своєю неповторністю та оригінальністю.

 

В рамках районного свята були проведенні майстер-класи з виготовлення традиційної та сувенірної писанки, де всі присутні мали можливість ознайомитись з традиціями українського писанкарства. Так в затишній творчій атмосфері вихованці ЦДТ Андрійчук О., Шпаченко С., Король І. (керівник Т. Фоміна), Боровик А., Поліщук Ж. (керівник А. Гавадзюк) та директор Самчиківської художньої школи  Раковський В. продемонстрували прадавні таємниці перетворення простого яйця на чарівний оберег, створений своїми руками, який стане подарунком на свята і справжньою окрасою Великоднього кошика.

Родзинкою  свята став виступ фольклорного колективу «Сяйво» Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Л. Тоненчук). В яскравих українських костюма учасники фольклорного колективу дали можливість усім присутнім відчути дух Великодніх урочистостей.

Пам´ятаймо, що писанка – це молитва до Бога, вона є важливим культурним і духовним символом України, здійснює живий зв´язок із сучасністю. Тож довічна слава нашим пращурам, які створювали і берегли цю красу! Довічна слава українським писанкам і Боже благословення тим хто їх творить!

 

Директор ЦДТ Н. Сапчук 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування п'ятнадцятої сесії від 22.02.2018 року
 
Календар
«    Квітень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Квітень 2018 (6)
Березень 2018 (9)
Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
Грудень 2017 (18)
Листопад 2017 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено