Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 23 березня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2017 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 153654 чол.
Переглядів: 126
  • 14 березня 2018 року | Переглядів: 29

Вагомий внесок у вирішення завдань соціального захисту людини праці на теренах Хмельницької області вносять робочі органи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області. Серед них Старокостянтинівське відділення, на обліку в якому станом на 01 січня 2018 року перебуває 4346 страхувальників, у тому числі: 1133 юридичні особи, 927 фізичних осіб, які використовують найману працю, 2261 фізична особа (особисто) та 25 відокремлених підрозділів.

Відділення опікується 593 потерпілими на виробництві та членами їх сімей (у тому числі 39 особами з території проведення АТО). Із загальної кількості потерпілих 549 мають стійку втрату працездатності, 28 є утриманцями загиблих на виробництві годувальників. На сьогодні всі потерпілі внаслідок нещасних випадків або професійних захворювань гарантовано отримують гідний соціальний захист. Зокрема, в повному обсязі і своєчасно здійснюються страхові виплати, надається комплекс медико-соціальних послуг, серед яких утримання в лікарні, реабілітаційному закладі або санаторії, забезпечення необхідними лікарськими засобами, протезами, ортопедичними виробами, спеціальним медичним, постійним, стороннім видами догляду та побутовим обслуговуванням, спеціальними засобами пересування тощо.

Протягом 2017 року страхувальниками подано до відділення 1934 заяви-розрахунки для фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам на загальну суму 13,9 млн гривень. Середній розмір денної допомоги по тимчасовій непрацездатності становив у звітному періоді 131,3 грн, середній розмір денної допомоги по вагітності та пологах – 125,2 гривень. Аналіз показників тимчасової непрацездатності за 2017 рік показав, що порівняно з попереднім роком кількість днів на 100 застрахованих осіб збільшилася на 35 і склала в цілому по відділенню 350 днів. У розрізі районів: Старокостянтинівський – 336 днів на 100 застрахованих осіб (+58), Полонський – 381 день на 100 застрахованих осіб (–4).

Важливим напрямом роботи відділення є організація роботи щодо забезпечення права застрахованих осіб та членів їх сімей на отримання реабілітаційного лікування, яке спрямоване на продовження тривалості активного та здорового способу життя працівників, відновлення їх працездатності та попередження інвалідності. Проводиться тісна співпраця з медичними закладами щодо направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування.

Загалом витрати відділення за 2017 рік склали 24,3 млн гривень. Найбільшу питому вагу в їх структурі займає матеріальне забезпечення (56 %) та страхові виплати потерпілим (33 %). Зокрема, допомога по тимчасовій непрацездатності становила 8842,8 тис. грн, або 36 %; на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей використано 6526 тис. грн (26 %); надано допомогу по вагітності і пологах у розмірі 4655 тис. грн (18 %); використано на медичну та соціальну допомогу 1141 тис. грн (4,5 %).

За даними фінансового звіту доходна частина бюджету відділення за 2017 рік виконана на 61,5 %. Протягом 2017 року проведено перевірки 142 страхувальників з питань дотримання законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. За результатами проведених перевірок винесено 64 рішення про повернення Фонду коштів та застосування фінансових санкцій на загальну суму 50,9 тис. гривень.

У той же час на доходний рахунок відділення надійшло 52,6 тис. грн, в тому числі: від надходження неправомірно витрачених коштів – 36,8 тис. грн; штрафних санкцій – 14,1 тис. грн; стягнення штрафів за адміністративні правопорушення із посадових осіб – 1,6 тис. гривень.

Велику увагу ми приділяємо виконанню ще одного завдання Фонду – профілактиці виробничого травматизму. Минулого року зареєстровано 15 страхових випадків, що сталися на підприємствах, установах та організаціях Старокостянтинівського та Полонського районів. У результаті постраждало 16 осіб, в тому числі одна людина загинула та зафіксовано один випадок смерті на підприємстві, не пов’язаний із виробництвом.

Для недопущення виробничого травматизму відділенням систематично надається практична допомога в опрацюванні та поширенні серед роботодавців положень, інструкцій з охорони праці, надаються консультації, проводяться наради та семінари. Оскільки аналіз причин нещасних випадків свідчить про те, що майже усі вони настали з організаційних причин, отже, на це можна і потрібно впливати.

Відділення працює, щоб здійснювати соціальний захист застрахованих громадян. Вони – основа нашої роботи, а їхня вдячність та впевненість у завтрашньому дні є найкращою оцінкою нашої роботи.

 

В. Василик, начальник Старокостянтинівського

відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

в Хмельницькій області

  • 9 березня 2018 року | Переглядів: 35

9 березня 2018  року, з нагоди Дня визволення міста Старокостянтинів від фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави.

Участь у вшануванні воїнів, які загинули визволяючи Старокостянтинів від ворога, взяли заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, міський голова Микола Мельничук, керівники  силових структур, депутати районної і міської  рад, ветерани, керівники підприємств, установ, організацій, представники політичних партій та громадськість.
Слава тим, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину, за наше рідне місто!

  • 7 березня 2018 року | Переглядів: 51

Щиро вітаю Вас із святом весни, краси і молодості –  Міжнародним  днем  прав  жінок  і  миру!

Ви уособлюєте в собі тепло і ласку, виваженість і мудрість, терпіння і ніжність. Саме Ви своєю потужною енергією, силою і відповідальністю живите наше буття яскравими барвами. І саме Ваша небайдужа життєва позиція є справжньою запорукою звершень рідного краю, миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Бажаю, щоб попри все Ви залишалися найкращими і найчарівнішими у світі, а ми, чоловіки, робили все для того, щоб Ви відчували святковий настрій кожного дня.

Хай посміхнеться Вам доля. Хай любов, віра і надія на краще майбутнє буде наснагою у Вашому житті.

Здоров’я Вам, Вашим родинам, миру, спокою і затишку в оселях, щасливих життєвих доріг.

 

З повагою голова районної ради                            Михайло Яснюк

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування п'ятнадцятої сесії від 22.02.2018 року
 
Календар
«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Березень 2018 (3)
Лютий 2018 (14)
Січень 2018 (12)
Грудень 2017 (18)
Листопад 2017 (14)
Жовтень 2017 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено