Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 19 грудня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з НБВПД за ІІІ квартал 2018 року
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 153920 чол.
Переглядів: 1530
  • 14 грудня 2017 року | Переглядів: 354

Два десятка питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради, яку провів  голова районної ради Михайло Яснюк. В роботі пленарного засдіння взяли участь 29 депутатів.

Основні питання цієї сесії – внесення змін до поточного бюджету та прийняття районного бюджету на 2018 рік. Спочатку обранці заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди, який зазначив, що пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 11581,9 тис.грн. Значна частина субвенцій з державного бюджету буде використана на надання пільг та житлових субсидій населенню, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам тощо. Водночас передбачається спрямувати субвенцію, передану з сільських бюджетів на Григорівську ЗОШ І-ІІІ ст. та ремонт тепломережі і придбання металопластикових вікон для Ладигівського НВК.

Заклади охорони здоров’я отримають кошти на оплату праці, придбання туберкуліну, лікування хворих на цукровий діабет та поточні ремонти. На підтримку закладів культури передбачено 119 тис.грн. Крім того за рахунок районного бюджету буде профінансовано ряд районних програм.

Що ж стосується районного бюджету на 2018 рік, то головний фінансист району вважає його базовим, адже необхідність прийняття районного бюджету на наступний рік є актуальною, оскільки від цього залежить функціонування району уже у січні. Варто зазначити, що хоч прийнятий бюджет і є базовим, але він повністю збалансований за соціальними видатками та забезпечить діяльність усіх життєво важливих сфер.

Безаперечно одним із головних питань, яке забезпечить життєдіяльність усього району на наступний рік є програма соціально-економічного розвитку. Заходи, закладені у програмі, спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку району до стратегічних пріоритетів економічного і соціального розвитку на 2018 рік. За її прийняття  депутати проголосували одноголосно.   

Окрім того районні депутати прийняли ще три нових районних програми, а саме: програму підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки, районну цільову програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки та програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2018-2021 роки. До програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Старокостянтинівському районі та комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції щодо профілактики злочинності було внесено зміни в частині розподілу фінансування.

Разом з тим взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм і програм, термін дії, яких минув.

Також депутатами районної ради було затверджено звіт про виконання плану роботи за 2017 рік та план роботи районної ради на 2018 рік.

Окрім цього сьогодні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег. Нові депутатські запити  депутатів Назара Летюка, Василя Уруса, Віктора Бачинського стосувалися збереження терапевтичного відділення №3 у с.Підгірне. Олена Фурсова у своєму запиті просила повторно розглянути постійними комісіями з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва  її депутатського запиту щодо правомірності виділення коштів на ліквідацію вогнища інфекції африканської чуми свиней в ТОВ "Подільський бекон".

Запит Андрія Андрійчука стосувався надання повноважень постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти з розробки Положення про конкурсний відбір на посаду керівника закладу освіти, проте більшість депутатського корпусу не підтримали цього запиту.

Під час роботи постійних комісій депутатом районної ради Юрієм Грачуком було внесено пропозицію про включення до  порядку денного сесії звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо недопущення реалізації проекту «Стратегії сталого розвитку та реформування лісового господарства Украіни на період до 2022 року» та одноголосно підтримано депутатами на пленарному засіданні.

Загалом чотирнадцятою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято 26 рішень задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

У роботі пленарного засідання чергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

 

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дев'ятнадцятої сесії районної ради від 18.10.2018 року
 
Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2018 (5)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
Липень 2018 (9)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено