Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 24 жовтня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з НБВПД за ІІІ квартал 2018 року
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153898 чол.
Переглядів: 136
  • 7 грудня 2017 року | Переглядів: 165

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Це свято однієї з гілок влади, котра найбільш необхідна і наближена до громадян, об’єднує людей – професіоналів, ентузіастів і подвижників, всіх тих кому виборці довіряють свою долю,  з якими пов’язують надії на покращення життя, відстоювання і захист особистих інтересів. І саме за результатами їх праці люди формують думку про владу в цілому.

Впевнений, не має прозорішої та чіткішої схеми управління ніж самоврядування. Це – найперспективніша і найдемократичніша у світі модель. Альтернативи їй не має.

В Україні здавна пануює ідеологія  колективізму і соборності, в основі яких закладені ідеї самоврядування. Проте повороти в історії неодноразово змінювали політичний устрій нашої держави, часто зводили нанівець усі надбання в цій сфері, примушуючи суспільство будувати нову систему місцевого самоврядування із чистого аркуша.

Сьогодні нашій молодій державі лише 26 років, але за цей короткий термін органи місцевого самоврядування більш ніж переконливо довели свою спроможність бути не тільки самостійною, а й цілком ефективною формою влади, що розширює права людини та здатною протистояти  надмірній централізації державної влади.

Я глибоко переконаний, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі. Тому сьогодні принципово важливе розширення повноважень місцевих рад, максимальне усунення бюрократичного апарату від вирішення питань розвитку територіальних громад.

Адже всі ми  добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті. 

Отримавши від людей на виборах мандат довіри, органи місцевого самоврядування повинні мати дієві важелі впливу на економічну ситуацію. На жаль, на сьогоднішній день існуючих важелів недостатньо.

Впевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування й регіональної політики буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя.

І, беззаперечно, величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування.

Працювати на позитив, добробут людей – основна вимога до всіх органів влади. Саме так намагається працювати Старокостянтинівська районна рада, яка у взаємодії з районною державною адміністрацією всебічно підтримує ініціативи сільських рад, направлені на покращення соціально-економічного розвитку підвідомчих територій. Лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріяв кожен виборець, опускаючи в скриньку бюлетень з нашими іменами

На  мій погляд, основне надбання районної ради нинішнього скликання це:

- недопущення політичного протистояння міх депутатами від різних партій та виборчих блоків, об’єднання  для вирішення всіх проблемних питань життєдіяльності району;

- продуктивна співпраця з органами виконавчої влади на всіх рівнях, особливо з питань виконання програми соціально-економічного розвитку району;

- збереження та ефективне використання об’єктів спільної власності територіальних громад;

- активна участь всіх депутатів у формуванні та виконанні головних напрямків розвитку як інфраструктури, так і промислового та сільськогосподарського виробництва в районі, враховуючи потреби сільських територіальних громад.

Тому сьогодні хочу щиро подякувати депутатському корпусу районної ради та її виконавчому апарата, депутатам сільських рад, які спільно з виконавчими комітетами вносять свій посильний вклад у нашу загальну справу.

Слова вдячності за сумлінну працю, професійні знання та вміння хочу висловити сільським головам та секретарям сільських рад. Адже саме на Вас випадає  найбільше  навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, часто не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати  найболючіші питання людей – членів ваших громад. Велике Вам за це спасибі.

Особлива шана і повага в цей день ветеранам місцевого самоврядування, які в непрості часи зробили чимало вагомих і добрих справ для нашого району. Велике спасибі за зроблене хочу сказати сьогодні головам районної ради попередніх скликань: Швалюку Дмитру Григоровичу, Фесуну Никанору Артемовичу, якого, на жаль, вже немає з нами, Товтизі Володимиру Васильовичу, Ситнику Володимиру Васильовичу, Фесуну Сергію Никаноровичу, Овчару Івану Васильовичу, Коханюку Олександру Володимировичу.

Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Також хочу подякувати за плідну співпрацю голові райдержадміністрації, депутатам обласної ради від Старокостянтинівщини та народному депутату України Віктору Бондару,  за сприяння яких вдається вирішити чимало важливих соціально-економічних питань розвитку нашого району.

Я глибоко переконаний, що професійні і моральні якості, небайдужість за майбутнє рідного краю дозволять кожному з нас успішно взяти на себе всю відповідальність за вирішення проблем місцевого розвитку.

У цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення народовладдя.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Вірю, що спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої-бійці на Сході.

Із святом Вас, дорогі колеги! З Днем місцевого самоврядування!

Голова районної ради Михайло Яснюк

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дев'ятнадцятої сесії районної ради від 18.10.2018 року
 
Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2018 (6)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
Липень 2018 (9)
Червень 2018 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено