Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154569 чол.
Переглядів: 75
  • 23 серпня 2016 року | Переглядів: 607

Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто сердечно вітаю всіх вас з найвеличнішим святом української держави та її народу – з Днем Незалежності України!

Двадцять п'ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі.

День цей в історії державотворення, в історії українського народу залишається особливим. В ньому втілене благородне прагнення нашого народу створити демократичну, економічно розвинену і процвітаючу державу, прагнення до національного відродження та економічного зростання, для забезпечення матеріальних і духовних потреб українських людей.

 Нині ми по праву гордимося незламним духом нашого народу, пишаємося здобутками, стверджуємося у міжнародній спільноті як вільна держава, в якій живуть талановиті та працелюбні люди.

Тож нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.

Многих літ вам усім у щасті та здоров’ї під мирним небом нашої Вітчизни. Злагоди і процвітання вашим родинам, рідній Старокостянтинівщині і всій Україні.

Слава Україні!

Голова районної ради    Михайло Яснюк

  • 23 серпня 2016 року | Переглядів: 837

23 серпня біля Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди головних державних свят Дня Державного прапора України та Дня незалежності, в яких взяли участь керівництво району, працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, трудові колективи, представники установ, організацій й підприємств.

Розпочалися вони святковою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти державний стяг та відкрити урочистості було надано голові районної ради Михайлу Яснюку та голові районної державної адміністрації Сергію Фесуну.

У своєму вітальному виступі Михайло Борисович наголосив: “Символічно, що ми святкуємо День Державного Прапора України напередодні Дня Незалежності.  Синьо-жовтий стяг над нашою землею – це  втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України.  Він об’єднував під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, а сьогодні кличе нас стати  на  захист України-неньки,  кличе нас із натхненням та наснагою взятись до її розбудови. ”

Керівництво району здійснило приємну місію вручивши Почесні грамоти і Подяки Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації кращим представникам району.

Відповідно до рішення шостої сесії Старокостянтинівської районної ради звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Кашлакову Василю ОлеговичуПогончуку Руслану ВікторовичуШемчуку Василю Віталійовичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.

Михайло Яснюк та Сергій Фесун вручили родинам загиблих. Після чого присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які загинули при захисті  суверенітету України.

За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району присвоєно і вручено посвідчення та пам’ятний знак “Почесний громадянин Старокостянтинівського району” Швалюку Дмитру Григоровичу.

Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Михайло Яснюк сказав: “Сьогодні, як і щорічно, у рамках святкування Дня Незалежності України ми вшановуємо найдостойніших з наших земляків, чиї портрети по праву зайняли почесне місце на районній Дошці Пошани. Відкриваючи Дошку пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що наші люди є окрасою не лише, району, а й всієї України.  То ж бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, подальших звершень і здобутків в ім’я процвітаючої Старокостянтинівщини та  всієї країни”.

Цього року на Дошку Пошани за сумлінну, добросовісну та високоефективну працю, активну участь в процесах розбудови української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району занесено 20 передовиків галузей народного господарства району і три трудові колективи. Усім громадянам, занесеним на районну дошку пошани, вручено дипломи та цінні подарунки.

А гарним музичним супроводом урочистостей були композиції у виконанні аматорів муніципального фольклорного ансамблю ім.Володимира Ножки.

 

  • 23 серпня 2016 року | Переглядів: 774

В умовах реформування медичної галузі  медицина на селі має свої завдання і потреби.

Вирішення задачі наближення якісної медичної допомоги жителям села є вкрай актуальною. Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу амбулаторії загальної практики сімейної медицини, профілактики та лікування жителів села.

Для громади с.Бутівці минулий понеділок став урочистим та святковим, а ще знаковим напередодні 25-ї річниці Незалежності. У цей день у селі відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. На цей проект із районного бюджету було виділено близько 700 тис грн. За ці кошти бутівчани отримали якісні умови для перебування  у закладі, а медичний персонал – належні умови праці, сучасне медичне оснащення.

Капітальний ремонт приміщення включив у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачив заміну, відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу. Також проведені роботи з благоустрою прилеглої території – зроблено тротуар, паркан та клумби. Тут функціонують кабінети сімейного лікаря, фельдшера та акушерки, кабінет профілактиктичних щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, аптека, маніпуляційна і денний стаціонар. Передбачається що Бутівецька амбулаторія обслуговуватиме 22 села, 2 ФАПи, 6 ФП, 2 пункти тимчасового базування, а це 3 тис жителів. Первинну медичну допомогу надаватимуть 6 штатних працівників закладу.

На якісну злагоджену роботу оновленого медичного закладу та запровадження сімейної медицини мешканці Бутівців та прилеглих сіл покладають великі сподівання. Незалежно від того чи медична установа діє в обласному, районому центрі чи селі, лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись в належних умовах.

На урочисте відкриття медичного закладу 22 серпня завітали голова районної ради Михайло Яснюк,  голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови РДА – Олег Борикін, головний лікар ЦМПСД – Анатолій Швець, головний лікар ЦРЛ – Володимир Стіхарєв, голова Березненської сільської ради Микола Григорчук, керівники ТОВ «Моноліт ЦЗ»  Ігор Москаленко та Іван Радченко (фірма виконавець будівельних робіт), медики-колеги, жителі територіальної громади.

Очільники району у вітальних промовах привітали сельчан з такою важливою подією, побажали усім міцного здоровя, гарної роботи – закладу, а громаді – побільше відкриттів ось таких соціальних обєктів.

Зі словами вітань до мешканців сільської громади  звернулись   також Анатолій Швець та завідуючий Бутівецької амбулаторії Василь Мазур.

За тим урочистим перезізанням символічної стрічки  гості громади ознаменували відкриття нової амбулаторії, відтак оглянули приміщення закладу та його матеріально-технічне забезпечення.

У цей день приміщення амбулаторії  було освячено.

Урочиста подія відкриття була помереженна виступами творчої молоді села та святковими номерами працівників районого центру культури.

Тетяна ОМЕЛЯНЮК

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року
 
Календар
«    Серпень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (5)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено