Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154524 чол.
Переглядів: 2376
  • 8 жовтня 2015 року | Переглядів: 978
8 жовтня під головуванням Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання тридцять четвертої  сесії районної ради. У засіданні взяв участь 41 депутат.

На початку зібрання головуючий поінформував депутатський корпус про кадрові призначення, що відбулися у міжсесійний період. Розпорядженням Президента України №738 від 05.10.2015 року головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Фесуна Сергія Никаноровича. Також на посаду в. о. директора Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначено Петлюка Олескандра Петровича.


Одним із перших депутатами було розглянуто питання внесення змін до районного бюджету. В ході обговорення проекту рішення на засіданнях постійних комісій депутатами було внесено ряд пропозицій, а саме було запропоновано збільшити видатки на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення району до 66 тис. грн. та районній раді до 70 тис. грн. Також районні обранці запропонували кошти в сумі 100 тис.грн., виділені Центру ПМСД на відновлення Капустинського ФАПу, передати Капустинській сільські раді, так як ФАП є власністю цієї територіальної громади.
Райміській організації ветеранів  передбачили 1 тис.грн. на проведення звітно-виборної конференції.


Крім того була внесена пропозиція прийняти до районного бюджету субвенцію Григорівської сільської ради на співфінансування реконструкції дитячого садочка в с.Григорівка. Всі ці пропозиції були одноголосно підтримані депутатами та внесені відповідні зміни та доповнення до проекту змін до районного бюджету на 2015 рік.
 

Майже без обговорення було затверджено Програму безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки. Без зауважень і пропозицій депутати внесли зміни і до двох діючих програм – районної програми "Шкільний автотобус" та районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району на 2011-2015 роки.


Рішенням ради  депутатський корпус реорганізував фельшерсько-акушерський пункт с.Веснянка в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.


Найбільшу дискусію та суперечливості викликав проект рішення про призначення начальника Старокостянтинівського бюро технічної інвентаризації, оцінки і реєстрації.  На ім'я голови районної ради надійшла заява від начальника Старокостянтинівського БТІ ОР Рудь Л.Я. про продовження терміну дії її контракту на цій посаді. Проте під час роботи постійних комісій депутати висловили багато зауважень та негативних відгуків на адресу БТІ. Більшість районних обранців незадоволені роботою цього комунального закладу, зокрема  його керівника. І тому була внесена ще одна кандидатура на цю посаду.
Під час прийняття рішення думки депутатів також розділилися, проте після тривалого обговорення та численних голосувань все ж таки було прийнято рішення продовжити контракт із Рудь Л.Я. до 01.01.2016 року.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Сергія Мизернюка стосовно виділення коштів на продовження ремонту ФАПу с.Капустин, Віктора Молдована та Ігоря Польового щодо виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на побудову мінікотельні у терапевтичному відділені №2 Старокостянтинівської ЦРЛ, Сергія Олійника стосовно забруднення атмосфери небезпечними речовинами в с.Круглики.

Депутатом Надією Адамчук було внесено аж два запити стосовно проведення заміни електричних стовпів в с.Сахнівці та безкоштовного харчування учнів 5-11 класів, батьки яких перебували або перебувають у зоні АТО.

Олена Фурсова стурбована ситуацією, що склалася в с.Семереньки із вирубкою лісів та  питаннями оплати праці педагогічних працівників району.


Насамкінець пленарного засідання голова районної ради Олександр Коханюк коротко охарактеризував досягнення та надбання депутатського корпусу шостого скликання протягом 2011-2015 років.
 
"Хочу зазначити, що роботу районної ради за цей період по вирішенню питань економічного і соціального розвитку району та територіальних громад можна назвати як системну, конструктивну та послідовну, з великою відповідальністю за прийняття виважених рішень. Районна рада, президія, постійні комісії працювали на принципах гласності, колективного та вільного обговорення питань." – зазначив у своєму завершальному виступі Олександр Володимирович.
 
Голова ради подякував усім депутатам районної ради, які на протязі всього скликання послідовно відстоювали інтереси виборців, приймали активну участь у роботі ради. Олександр Коханюк висловив слова вдячності і депутатам обласної ради Миколі Гнатюку та Леоніду Семенюку, районній державній адміністрації і всім тим, з ким  ці 5 років співпрацював депутатський корпус районної ради.
 

Загалом тридцять четвертою сесією районної ради було прийнято близько 20 рішень, які є соціально-значимими для розвитку району.

У роботі пленарного засідання  взяли участь голова районної лержавної адміністрації та його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної  державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Жовтень 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Серпень 2020 (4)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено