15 серпня відбулося пленарне засідання чергової двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олександр Коханюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 35 депутатів.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Олександр Коханюк поінформував присутніх про кадрові зміни, що відбулися у міжсесійний період у районі. А саме: начальником управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації призначено Миколу Гниліцького, оперуповноваженим Шепетівського міського відділу управління СБУ у Хмельницькій області куратором Старокостянтинівського району Романа Вітрового.

Питання “Про внесення змін до Положення про відзнаки Старокостянтинівської районної ради” та “Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги” викликало жваве обговорення серед депутатів. Але після тривалих дискусій депутати врахували пропозиції та прийняли рішення.
Враховуючи зміни, за які було проголосовано, в цьому році звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Бондарчуку Сергію Михайловичу, Саліпі Сергію Дмитровичу, Рокіцькому Сергію Дмитровичу та Бойчуну Юрію Олександровичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.
Бондарчук Сергій Михайлович народився 9 вересня 1961 року в селі Губин. Навчався в Ладигівській середній школі. Після закінчення в 1983 році фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського педагогічного інституту працював в Поповецькій восьмирічній школі вчителем фізики і математики.
З 1997 року викладав фізику у Старокостянтинівській гімназії. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, переможець міського та обласних етапів конкурсу “Вчитель року-2013”. Член “Просвіти”.
У 2005-2009 роках очолював міську організацію Конгресу Українських Націоналістів. З 19 червня 2009 року – голова Старокостянтинівської міської організації ВО “Свобода”. Помічник-консультант народного депутата України Ігоря Сабія.
Громадсько-політичний діяч. Загинув 20 лютого 2014 року в місті Києві під час Революції Гідності.
Саліпа Сергій Дмитрович народився в 1986 році в м.Старокостянтинів. Після закінчення 9 класу вступив до Кам’янець-Подільського інженерного ліцею Збройних Сил України. За направленням поїхав до міста Охтирка Сумської області. Був миротворцем у країнах Африки.
В зоні АТО був командиром роти інженерного забезпечення руху інженерно-дорожнього батальйону. Інженер-сапер, капітан Сергій Саліпа загинув 14 липня поблизу с.Дмитрівка Донецької області, підірвавшись на міні, рятуючи пораненого однополчанина.
Рокіцький Сергій Дмитрович народився 8 вересня 1980 року в с.Великі Мацевичі.
Після закінчення Великомацевицької школи у 1998 році вступив до Вінницького медичного коледжу за спеціальністю – помічник лікаря. В 2002 році направлений на роботу в Чернівецьку область. Згодом служив у військових частинах Львівської, Рівненської та Тернопільської областей. В грудні 2013 року переведений в місто Яворів Львівської області. З березня 2014 року направлений в зону АТО.
Загинув 24 липня 2014 року у м.Лисичанськ Луганської області, мав звання – капітан медичної служби.
Бойчун Юрій Олександрович, 1983 року народження, молодший лейтенант, проживав у Київській області, с.Малютянка. Призваний по мобілізації Києво-Святошинським районним військовим комісаріатом міста Києва. Загинув 15 липня 2014 року внаслідок артилерійського обстрілу з систем залпового вогню «Град» поблизу м.Амвросіївка Донецької області. 22 липня Юрія Бойчуна поховали в селі Писарівка Старокостянтинівського району звідки родом його батьки.
Майже одноголосно депутатське зібрання підтримало дві районні програми: програму запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки та цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.

Рішенням ради внесено зміни до програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 201202016 роки.
Депутатами районної ради було знято з контролю програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки та Комплексну програму соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011-2013 роки.

Районними обранцями було взято до відома інформацію про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки й Комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 роки.
Приділили депутати увагу й питанню щодо
виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2014року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Василя Войтко щодо виділення коштів на ремонт дороги, яка з’єднує села Великі Мацевичі й Раштівку та Надії Адамчук щодо ремонту дороги на село Киселі через село Сахнівці та вирішення питання медичного обстеження та встановлення інвалідності.
Рішенням районної ради відновлено функціонування Верхняцької загальноосвітньої школи І ступеня.
В цілому двадцять шостою сесією районної ради шостого скликання розглянуто 20 питань, з яких прийнято відповідні рішення.
У пленарному засіданні двадцять шостої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.