Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154496 чол.
Переглядів: 4822
12 грудня відбулося пленарне засідання чергової дев'ятнадцятої сесії районної ради. У роботі засідання, яке провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 37 депутатів.

Перш ніж розпочати планову роботу зібрання головуючий оприлюднив інформацію про розпуск депутатської фракції "За добробут Старокостянтиніщини" та утворення депутатської групи "За добробут Старокостянтинівщини".

Під час затвердженням порядку денного пленарного засідання від депутатів районної ради Сергія Фесуна та Олени Фурсової надійшла пропозиція включити до порядку денного питання "Про усунення порушень Старокостянтинівської районної ради по управлінню об'єктами районної комунальної власності" та "Про хід реформування галузі охорони здоров'я в Старокостянтинівському районі", яка не знайшла підтримки у більшості депутатського корпусу.

Але й за проект порядку денного, внесений постійними комісіями та президією, більшість депутатів не проголосувала. Тому під час тривалого та бурхливого обговорення був прийнятий порядок денний, який включив лише 3 питання:
 - про звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради шостого скликання до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації;
 - внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
 - про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки.

Першим депутати обговорили проект звернення до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації в країні, а депутатом Оленою Фурсовою був запропонований свій варіант звернення. У зв’язку із подіями, які відбуваються у Києві та усіх регіонах країни, обговорення звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради шостого скликання до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації було досить дискусійним. У сесійній залі озвучувалися різні думки та пропозиції. На жаль, депутати не змогли знайти компромісу щодо змісту звернення, а тому жодне з них не було підтримане.

Що ж стосується внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, то й при обговоренні цього питання депутати відхилили всі пропозиції, що були запропоновані під час проведення постійних комісій, та затвердили лише додаткову дотацію з державного бюджету районному бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості.

Останім, згідно порядку денного, слухалося питання про хід виконання розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі. Депутат Сергій Фесун, задля перевірки ефективності використання земельних ресурсів, запропонував створити тимчасову депутатську комісію. Депутати ж вневнені, що це питання може вивчити постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та недоцільно створювати ще одну комісію. А отже і цей проект рішення залишився не підтриманим більшістю депутатського зібрання.

У роботі пленарного засідання дев'ятнадцятої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Островський, міський голова Микола Мельничук, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районноїради, керівники окремих відділів та управлінь районної  державної адміністрації, установ і організацій району.
 
 

11 грудня 2013 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Островського відбулося засідання місцевого комітету з економічних реформ.

У роботі комітету взяли участь заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі – начальника управління цінової політики та підтримки підприємництва Хмельницької обласної державної адміністрації Олена Дмитрієнко  та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

На порядок денний засідання комітету з економічних реформ винесено наступні питання:
1. Організація роботи ЦНАПу в частині забезпечення надання максимальної кількості адміністративних послуг шляхом залучення до роботи у ЦНАПі суб’єктів надання адміністративних послуг.
2. Обговорення пропозицій щодо надання адміністративних послуг представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ у ЦНАП.
3. Обговорення пропозицій щодо режиму роботи представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ, що будуть залучені до роботи у ЦНАП.
4. Організація роботи спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ відповідно до напрямків роботи для забезпечення надання найбільш повного спектру адміністративних послуг.
5. Забезпечення робочих місць спеціалізованим апаратним та програмним забезпеченням (базами даних), які є обов’язковими для надання адміністративних послуг.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Грудень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено