Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154691 чол.
Переглядів: 1247
День знань  голова обласної ради Микола Дерикот та голова районної ради Іван Овчар святкували з колективами двох загальноосвітніх шкіл Старокостянтинівського району.
 
Звертаючись до учнів, батьків та педагогічного колективу Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Микола Васильович сказав: «Президент України Віктор Янукович приділяє достатньо уваги розвитку освітньої галузі. Перед освітянами держави поставлено завдання зробити все можливе для отримання дітьми якісної освіти. Сьогодні школи області відкривають свої двері для 13 тисяч першокласників. І найприємніше те, що цього року, вперше за кілька останніх років, в загальноосвітні заклади краю йдуть здобувати знання на 210 учнів більше, ніж у 2012 році».
 
Посадовець зазначив, що обласна влада докладає багато зусиль для створення належних комфортних умов навчання дітей області. Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів стала однією з 25-ти шкіл Хмельниччини та однією з шести шкіл Старокостянтинівського району, в якій проведено утеплення фасаду, замінено вікна і двері з метою енергозбереження в рамках Кіотського протоколу. На ці потреби використано 2,4 млн гривень. І сьогодні діти мають змогу навчатися в оновленому навчальному закладі.
 
З нагоди свята очільник обласної ради вручив директору школи Анатолію Франку сертифікат на отримання трьох шкільних дошок та електроплити, закуплених за кошти обласного бюджету.
 
Вітаючи  усіх присутніх з святом голова районної ради Іван Овчар відмітив, що 1 вересня особливо хвилюючий та відповідальний день. Саме ця дата знаменує початок нового незвіданого життя для першокласників, і саме  з цього дня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань,  до нових звершень. Іван Васильович висловив слова вдячності педагогам за їх благородну і подвижницьку місію, оскільки саме педагоги виховують майбутнє країни, відкривають перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу та побажав міцного здоров’я, добробуту, щастя, усіх земних благ, наснаги та нових здобутків на освітянській ниві задля процвітання рідного краю.
 
 Також голова районної ради наголосив що розвиток освітянської галузі є одним із пріоритетних в діяльності районної ради. Депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби та проблеми освітян. Практично, на кожній з 17 сесій ради розглядались шляхи покращення фінансування та матеріального забезпечення   закладів освіти району. Не випадково, в поточному році в бюджеті району на утримання закладів освіти передбачено понад 44 млн.грн., що становить понад третину бюджету району.
 
Вітаючи з Днем знань учнів та педагогів Великомацевицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», в якому теж проводилися ремонтні роботи за кошти Кіотського протоколу, Микола Дерикот зазначив, що після утеплення корпусу та заміни в ньому вікон і дверей, не лише буде створено комфортні умови для перебування учнів у школі, а й досягнуто значної економії коштів, які можна буде направити на інші не менш важливі потреби навчального закладу.

Не обійшлося без подарунків у цей святковий день і у Великомацевицькому навчально-виховному комплексі. Голова обласної ради подарував для потреб закладу електром’ясорубку та три шкільних дошки.
 
Як повідомив посадовець, на функціонування загальноосвітніх навчальних закладів краю з обласного бюджету цього року виділено 6,5 млн грн, з яких 450 тисяч спрямовано на заміну вікон шести шкіл саме Старокостянтинівського району.

За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua/

1 вересня в Коржівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася  урочиста лінійка присвячена Дню знань. На це  хвилююче свято до  школярів завітав заступник голови районної ради Іван Катревич.
 
На шкільному подвір'ї  було досить пожвавлено.  Учні школи, які подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрілися зі своїми друзями і ділилися враженнями про проведені літні канікули. Проводжати своїх дітей та онуків у новий навчальний рік  прийшли батьки, бабусі й дідусі.


 
 У своєму привітанні заступник голови районноъ ради Іван Іванович наголосив: "День Знань є одночасно і загальним для всіх, і особистим для кожного. 1 вересня – це, насамперед, свято тих юних громадян України, які вперше у своєму житті сідають за шкільну парту. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
 
Першокласники з величезними бантами і оберемками квітів мало не вдвічі більшими себе, з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, роблять свій перший крок на великому шляху  до Країни знань, де їх чекають цікаві знайомства з вчителями,  які відкриють перед ними незліченні скарби нових предметів.
 
Бажаю вам, дорогі школярі, гарних успіхів у навчанні, відмінних оцінок у новеньких ваших щоденниках, навчання із захопленням і радістю. А досягнути гарних результатів у навчанні допоможуть вам ваші вчителі та батьки, підтримають, пояснять незрозуміле, навчать працювати самостійно, стануть вашими мудрими старшими порадниками та помічниками".

 
Цього року школа поповнилася п’ятьма першокласниками. Загалом у Коржівській загальноосвітній школі навчається 48 учнів.
 З вітанням  до школярів звернувся директор школи Леонід Левчук, який подякував районній владі та безпосередньо депутату районної ради від Коржівського округу Івану Катревичу за допомогу та сприяння у вирішенні любих питань.
 
Приємною несподіванкою для всіх присутніх став газовий опалювальний  котел "Колві" вартістю 25 тис.грн. та спортивний інвентар на суму одна тисяча гривень, які Коржівській школі подарував директор ТОВ "Старземком" Ященко Олександр Васильович та побажав школярам успіхів у навчанні та нових звершень.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року
 
Календар
«    Вересень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено