Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 20 лютого 2019 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153995 чол.
Переглядів: 674
Саме це було основним лейтмотивом сьогоднішнього виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на базі Старокостянтинівського району. 

На зібрання під керівництвом заступника директора Департаменту охорони здоров'я Тетяни  Косовської  були запрошені голова районної ради Іван Овчар,  голова районної державної адміністрації Олександр Островський, заступники голів районних державних адміністрацій Старокостянтинівського та Шепетівського районів, головні лікарі ЦРЛ, фтизіатри, інфекціоністи, начальники медичних частин лікарень установ Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області.

В ході засідання розглянуто такі питання, а саме: про дотримання стандарту інфекційного контролю за туберкульозом у лікувально-профілактичних закладах області, про стан роботи кабінетів «Довіра» Старокостянтинівського та Шепетівського районів, про взаємодію обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом та Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області щодо профілактики, виявлення та лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в осіб, які перебувають в установах Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області.

"Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Згідно світової статистики щорік в усьому світі від туберкульозу гине 2 млн. людей. За оцінками даними ВООЗ у період між 2000 і 2020 роками, майже один мільярд людей буде інфіковано, 200 мільйонів захворіє та 35 мільйонів загине від туберкульозу, якщо контроль за епідемією не буде посилено," - зазначив у соєму виступі голова районної ради Іван Овчар.

За словами Івана Васильовича ситуація з туберкульозом в Україні дуже складна, адже починаючи з 1995 р. зареєстрована епідемія туберкульозу, вона невпинно прогресує та набуває загрозливих масштабів. Статистика свідчить про те, що в Україні щоденно реєструється 82 нових хворих на туберкульоз, з них 30 помирає, а загалом від цієї хвороби щороку гине 10 - 11 тисяч осіб.

Туберкульоз - це соціальна хвороба, яка значною мірою залежить і від наших умов життя. Жахливий екологічний стан довкілля, неповноцінне харчування, низький матеріальний рівень, неуважне ставлення до стану свого здоров’я, шкідливі звички – ось ті чинники, які досить сильно впливають на ймовірність ураження. Актуальною проблемою на сьогоднішній день є профілактика захворювання на туберкульоз, тобто заходи соціально-економічного, організаційного, протиепідемічного та медичного характеру, які спрямовані на запобігання виникненню та масовому поширенню туберкульозу, а також на своєчасне виявлення інфікованих мікобактеріями туберкульозу дітей та підлітків і хворих на туберкульоз серед населення.

Заслухавши інформаці Старокостянтинівського та Шепетівського районів про стан роботи кабінетів "Довіра", враховуючи важливість цього питання, та тенденцію до збільшення випадків захворювань, визнали їх роботу такою, що потребує поліпшення. Також рада вирішила посилити взаємодію центру СНІДу з медичними установами пенетенціарної служби.
В Україні активно створюють Центри надання адміністративних послуг. До кінця року вони мають з'явитися у всіх містах обласного значення та районних центрах. За задумом, ЦНАП — це своєрідне "єдине вікно", де громадянам надаватимуть увесь спектр адмінпослуг в одному приміщенні.

1 серпня відбулось засідання робочої групи по створенню Центру надання адміністративних послуг у Старокостянтинівському районі, участь у якому взяв глова районної ради  Іван Овчар.
У вступному слові до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Островський відмітив, що сьогодні держава іде складним шляхом реформування, проте в центрі кожної реформи стоїть людина. Президент Віктор Янукович наголошує що центри надання адміністративних послуг створюються з метою покращення рівня обслуговування людей. Тому такий центр створюється у Старокостянтинові, він буде розташований максимально наближено до автостанції, планується створення усіх зручностей, що необхідні для людей з обмеженими можливостями, для людей похилого віку, матерів з дітьми тощо.

Начальник відділу економіки та торгівлі Оксана Ковальковська презентувала проект створення Центру надання адміністративних послуг, детально окресливши основні вимоги законодавства. У своїй презентації вона показала кращий досвід роботи таких центрів що давно діють за кордоном, та успішно розпочали роботу в обласних центрах і деяких містах області, окреслила напрацювання по створенню ЦНАПу в районі. Робочою групою погоджено план розміщення структур в центрі надання адміністративних послуг.

"Президент нашої держави наголошує, що створення таких центрів має відновити довіру людей до влади. Створення належних умов для отримання громадянами адмінпослуг та відкриття профільних центрів у кожному місті України – це реальна можливість перейти на принципово новий вимір ефективності роботи влади, позбутися бюрократичної тяганини. Тому усі посадові особи, хто приймає участь у створенні цього центру мають з максимальною відповідальністю віднестись до поставлених завдань.", - зауважив голова райдержадміністрації.Очільник району переконаний, що успіх будь якої реформи залежить від добросовісного та чіткого виконання поставлених перед відповідальними особами завдань. На засіданні робочої групи було визначено стислий план дій по створенню ЦНАПУ, визначено конкретні терміни виконання поставлених завдань.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА  http://staradm.net.ua

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 14.02.2019 року
 
Календар
«    Серпень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2019 (11)
Січень 2019 (5)
Грудень 2018 (17)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено