Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 20 лютого 2019 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153991 чол.
Переглядів: 2493
Заступник голови районної ради Іван Катревич спільно із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком сьогодні, 19 червня, в урочистій атмосфері привітали з професійним святом дільничних інспекторів міліції краю.

У своєму вітальному слові заступник голови ради відзначив, що робота дільничних міліціонерів надзвичайно важлива та особлива, бо саме ці люди почасти працюють цілодобово і саме до них зі своїми проблемами найперше звертаються старокостянтинівці.

"Ви розглядаєте заяви та повідомлення громадян, затримуєте зловмисників, розкриваєте злочини та складаєте адміністративні протоколи, на вашому контролі кожна неблагополучна родина та раніше судимі громадяни, які проживають на довіреній вам території, - сказав Іван Іванович. - У сільській місцевості дільничний інспектор міліції є чи не єдиним представником держави на селі".


Іван Катревич повідомив, що дільнична служба загалом  налічує 20 працівників, з них 12 - сільські дільничні інспектори і кожному з них доводиться опікуватися проблемами понад 2,5 тис. жителів села. За словами заступника голови районної ради найголовнішим є те, що дільничний інспектор  - це важлива комунікаційна ланка між громадою і правоохоронними органами та представниками влади.

"Певен, що міліція починається саме з дільничного. Ви є тими людьми, котрі завжди готові захистити добро і покарати зло", - підсумував Іван Катревич. 

Разом із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком, Іван Іванович вручив кращим дільничним інспекторам краю почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації і цінні подарунки.
Актуальні теми зі сфери заробітків і ринку праці стали предметом принципової дискусії на засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що відбулася 18 червня 2013 року на базі Старокостянтинівського району.

На зібрання запрошувалися представники від місцевої влади та відповідних профільних служб і підрозділів із чотирьох сусідніх районів: Красилівського, Теофіпольського, Білогірського, Волочиського. Наш район на заході представляли голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

Президент України Віктор Янукович зазначає, що необхідною передумовою успішної модернізації країни є ефективна, професійна та відповідальна державна влада. Одним з пріоритетних у роботі обласної державної адміністрації на чолі з головою Василем Ядухою є питання погашення заборгованості із заробітної плати, підняття її рівня та повної зайнятості населення області. Це чіткий вектор діяльності всіх профільних служб району. На виконання цих завдань використовуються найрізноманітніші засоби, вишукуються шляхи вирішення; основною вимогою до них є їхня дієвість і ефективність.

Нині жорстко контролюється своєчасність виплати зарплат та погашення заборгованості попередніх періодів. Люди мають своєчасно отримувати зароблене. А ті керівники, котрі допускають борги, в жодному разі на лояльність чи поблажливість не можуть розраховувати, вона-то й матимуть справу з правоохоронними органами. Бо люди мають бути захищені.

Отож, по черзі кожен з районів мали слово для виступу. І кожному Світлана Лукомська, яка очолює Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, ставила чіткі і не завжди "зручні" запитання: що зроблено, щоб виправити, як аналізується ситуація, чому досі мають місце недопрацювання. Пояснень вимагала лаконічних і конструктивних, бо ж коли йдеться про людські зарплати та робочі місця, - абстракція і невиразність виключаються.

Приємно, що до нашого Старокостянтинівського району не те що зауважень, а навіть і запитань було найменше. І це зрозуміло. Адже питання, які обговорювалися, під постійною увагою керівництва району. Підвищення рівня оплати праці, недопущення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам, а також легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення постійно знаходяться в полі зору керівництва району, а відтак відповідні налаштування у роботі мають і структурні підрозділи райдержадміністрації.

Заборгованість із заробітної плати в районі відсутня ще з 2011 року. Однак, за даними обласного управління статистики, за районом рахується заборгованість з виплати зарплати по Старокостянтинівській районній організації політичної партії "Наша Україна" в сумі 32,5 тис.грн.  До речі, ця партійна структура аналогічну картину створює й в інших районах, про що, власне, теж ішлося на нараді.

Середній розмір заробітної плати штатних працівників району за І квартал 2013 року становив 2000 грн. (це майже на 20,7% більше, ніж за відповідний період 2012 року). За темпами росту рівня середньої заробітної плати за І квартал 2013 року до відповідного періоду торік наш район – лідер і області і посідає І місце серед інших районі Хмельниччини. За квітень 2013 року середньомісячний розмір заробітної плати в районі зріс порівняно з попередніми місяцями і становив 2409 грн. (більше на 417 грн., або на 21% порівняно з відповідним періодом 2012 року).

Питання заробітної плати, рівня оплати праці та легалізація трудових відносин – досить об'ємні, і тому повсякчас викликають інтерес у людей.

Наталя Куницька  

 
 
Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 14.02.2019 року
 
Календар
«    Червень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2019 (9)
Січень 2019 (5)
Грудень 2018 (17)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено