Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154463 чол.
Переглядів: 695
25 квітня відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Іван Овчар. В роботі пленарного засідання взяли участь 46 депутатів.

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко відзначили дипломами та цінними подарунками переможців огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві за 2012 рік та з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в Україні, а саме: серед  підприємств  з  середньообліковою  чисельністю  працюючих  до  50 осіб – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Заготівельник" с.Воронківці (керівник – Гуменний Анатолій Васильович), серед підприємств з середньообліковою чисельністю працюючих від 50 до 100 осіб – державне підприємство "Дослідне господарство "Самчики" Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля національної академії аграрних наук с.Самчики (керівник – Сучек Микола Миколайович) та серед підприємств з середньообліковою чисельністю працюючих від 100 до 500 осіб – публічне акціонерне товариство "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр" с.Красносілка (керівник – Романюк Володимир Віталійович).

Першим та найбільш обговорюванним питанням було внесення змін до бюджету району на 2013 рік. Кожен депутат, як представник територіальної громади, відстоював інтереси своїх виборців. Зокрема, депутат Сергій Олійник просив виділити кошти на добудову водогону у с.Сковородки, а депутат Василь Войтко вважає за необхідне передбачити кошти на газифікацію Великомацевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На жаль, не завжди власних надходжень районного бюджету достатньо на реалізацію усіх проектів соціально-економічного розвитку нашого регіону. Але все ж  таки депутати дійшли єдиної думки, що після виготовлення проектно-кошторисної документації гроші на ці потреби будуть виділені.

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Ігоря Люшенко про про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після численних запитань та виступів звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.

Рішенням ради, без обговорення, депутати затвердили програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року. Було взято до відома районними обранцями інформації про виконання довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2013 року "Житло для молоді" у Старокостянтинівському районі та районної програми  поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки,  а також інформації про реалізацію заходів програм оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки і районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.

Заслухали депутати районної  ради інформацію старшого прокурора Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури Петра Стецюка про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Старокостянтинівського району.

Одним із важливих питань сьогоднішнього засідання було призначення головного лікаря центральної районної лікарні. Кандидатура, запропонована до розгляду, не викликала жодних зауважень у депутатів, а отже на цю посаду було призначено Володимира Стіхарєва.

Також районні обранці рішенням ради  встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість та вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка"; розміри  грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячих дошкільних навчальних закладів, на 2013 рік.

За підсумками роботи, шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято близько 15 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій.
24 квітня відбулось засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Люшенка.

Участь в роботі колегії взяли голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної ради Іван Катревич.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2012/2013 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2013/2014 року.
2. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2013 року.
3. Пророботу виконавчих комітетів сільських рад по забезпеченню благоустрою підвідомчих територій.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Квітень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (1)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено