Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 23 січня 2019 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153961 чол.
Переглядів: 51
  • 15 квітня 2013 року | Переглядів: 763
У відповідності до розпорядження голови районної ради 15 квітня під головуванням заступника голови районної ради Івана Катревича розпочалися засідання комісій з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ та об’єктів спільної власності територіальних громад району за 2012 рік.
 
Одним з перших про результати своєї діяльності звітувало Старокостянтинівське БТІ ОР.
Начальник БТІ ОР Любов Рудь проінформувала присутніх про результати роботи бюро технічної інвентаризації, оцінки та реєстрації у 2012 році та відповіла на поставлені запитання.
 
Членами комісії було надано конкретні рекомендації та поставлені вимоги по погашенню заборгованості та виплаті заробітної плати працівникам, яких було звільнено та скорочено в зв’язку зі змінами в чинному законодавстві (стосується функцій бюро технічної інвентаризації). Звернуто увагу на здійснення більш тісної взаємодії з сільськими головами району щодо питання надання послуг жителям територіальних громад. Також надано рекомендації по пошуку резервів щодо покращення фінансового стану підприємства.
  • 15 квітня 2013 року | Переглядів: 745
Саме про зміцнення здоров'я дітей через розвиток спорту йдеться у нових соціальних ініціативах Президента: діти – майбутнє України.

Якраз цьому була присвячена нарада в якій взяв участь голова районної ради Іван Овчар. Розгорнути організовану кампанію з упорядкування існуючих спортивних майданчиків та облаштування нових – таке доручення дав голова райдержадміністрації Ігор Люшенко керівнику управління освіти, молоді та спорту, сільським головам у ході робочої наради з питань благоустрою населених пунктів району. Ігор Люшенко підкреслив, що необхідно не лише відкривати нові спортивні майданчики, а і підтримувати в належному стані діючі, аби не допустити їх занедбання. Розпочати роботу необхідно із глибокого аналізу стану спортивних майданчиків на території району, визначити перелік спортивного інвентаря який необхідний для вдосконалення роботи діючих майданчиків. До роботи по ремонту та облаштуванню майданчиків залучити депутатів усіх рівнів, спонсорів, усіх хто бажає прийняти участь у цій акції.

Оскільки сьогодні в районі активно проводиться місячник благоустрою територій то особливу увагу необхідно звернути на впорядкування спортивних площадок, до прибирання залучити дітей, вчителів та батьків. Очільник району зауважив, що розвиток фізкультури та спорту є одним із найдієвіших способів залучення молоді до здорового способу життя, проведення активного дозвілля, а також для виховання юного резерву українського спорту: «На Старокостянтинівщині є активна молодь, яку не треба мотивувати чи спонукати, вони за власної ініціативи облаштовують майданчики, займаються спортом і досягають неабияких успіхів. Вони можуть бути прикладом і засобом залучення інших дітей до здорового способу життя. Займатися спортом сьогодні модно. Розвиток спорту – один з пріоритетів у роботі районної влади. Треба зробити все необхідне, щоб в районі збільшилась кількість спортивних майданчиків, різноманітних спортивних снарядів, – вважає керівник району, – «Ми хочемо, щоб ігрові і спортивні майданчики були в кожному населеному пункті, адже це не потребує великих коштів чи надзусиль».

Всього в районі діє 35 гімнастичних майданчиків, 21 дитячий спортивний майданчик (для дітей молодшого шкільного віку). У 2012 році було встановлено 3 дитячих спортивних майданчики – для дітей молодшого шкільного віку у Староостропільському НВО, Іршиківському НВК, Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст, та встановлено дитяче спортивне обладнання на територіях Великочернятинської, Григорівської, Староостропільської, Сахновецької, Вишнопільської, Веснянської та Пашковецької сільських рад.  Сьогодні є необхідність у встановленні сучасних універсальних спортивних майданчиків для ігорових видів спорту, з тренажерним (гімнастичним) обладнанням, дитячих спортивних майданчиків для дітей молодшого шкільного віку у  школах з великою чисельністю учнів. Робота у даному напрямку проводиться, для цього планується залучити як бюджетні так і спонсорські кошти.

Реалізація Державної програми розвитку фізкультури й спорту в Україні особливо важливе питання на сьогодні, тому Ігор Люшенко дав завдання відповідним службам підготувати пропозиції щодо розширення спортивної інфраструктури району. Протягом квітня будуть проведені благоустрій, поточний ремонт спортивних споруд, які використовуються для проведення заходів з фізичної культури і масового спорту в навчальних закладах, за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.
 
За матеріалами Старокостянтинівської РДА  
     http://staradm.net.ua/   
 
Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дваадцятої сесії районної ради від 20.12.2018 року
 
Календар
«    Квітень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Січень 2019 (3)
Грудень 2018 (17)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено