Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154464 чол.
Переглядів: 1190
7 грудня наша держава відзначає День місцевого самоврядування, і я переконаний, що ця особлива дата посідає чільне місце в нашому житті. Це свято нашого способу життя, в основі якого – самоврядна громада.
Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.
Місцеве самоврядування є прямим втіленням принципів народовладдя, важливим чинником зміцнення державності. Маючи найяскравішу і, водночас, не легку, навіть драматичну історію становлення місцевого самоврядування серед усіх слов'янських народів, Україна понад 20 років тому першою серед колишніх радянських республік прийняла Закон "Про місцеві Ради народних депутатів, місцеве і регіональне самоврядування", твердо стала на шлях втілення в життя надій і прагнень попередніх поколінь на побудову розвинутої демократичної держави, гідного члена Європейської спільноти.
Однак, ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування грунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті.
Суспільство вже давно чекає проведення всеохоплюючої реформи системи місцевого самоврядування в Україні. На мою думку, реформування системи влади потребує насамперед невідкладного розв’язання питання вдосконалення законодавчої бази, внесення змін до чинних законів і прийняття низки нових.
Основна мета цієї реформи – децентралізація влади, розмежування повноважень центру й регіонів, утвердження функціональних можливостей органів місцевого самоврядування, місцевих громад як самодостатніх і повноправних. На це сьогодні звернена особлива увага Президента та Уряду України.Впевнений,  в нинішньої влади є політична воля  щодо проведенняреформування місцевого самоврядування відповідно до основних положень Європейської Хартії.  
Переконаний, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування й регіональної політики буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя.
Тому сьогодні як ніколи нам потрібна злагоджена робота органів місцевого самоврядування всіх рівнів та виконавчої влади на місцях. Лише діалог, а не протистояння, лише партнерські відносини – запорука сталого соціально-економічного розвитку та зміцнення народовладдя в державі. Адже наскільки сильною є територіальна громада, настільки сильною є держава.
Районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки з районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, керівниками підприємств та організацій.  Принцип “Не ділити владу, а ділити роботу” втілюється в щоденній діяльності, спрямованій на конкретні результати. В цілому ці взаємовідносини будуються на взаєморозумінні, творчих ділових стосунках і толерантності, що в кінцевому результаті сприяє ефективному вирішенню нагальних проблем соціально-економічного розвитку району.
Це зокрема і продовження газифікації населенних пунктів району. В цьому році газифіковано села Немиринецької та Самчинецької сільської ради, на будівництво підвідних газопроводів до яких витрачено близькь чотирьох мільонів гривень. В найближчій перспективі –   газифікація сіл Пеньківської зони. Значна увага приділяється ремонту доріг, на що з різних джерел фінансування було використано понад 1 млн.600 тис.грн. Забезпечено стовідсоткове підвезення учнів до шкіл району. Парк шкільних автобусів поповнився в цьому році двома автобуса, до кінця року очікуємо придбання ще одного. За кошти, виділені по Кіотському протоколу, на суму понад 15,5 млн.грн. ведеться ремонт шкіл району та окремих приміщень центральної районної лікарні, що передбачає повну заміну вікон та дверей на металопластикові, утеплення фасадів та даху.
Вже другий рік поспіль наш район займає лідируючу позицію в області по збору зернових культур. Аграрії району зібрали в нинішньому році понад 200 тис. тонн зернових, що створює хороші передумови для майбутнього сільськогосподарського року.
Тому сьогодні є нагода подякувати депутатському корпусу районної ради, депутатам сільських рад, які спільно з виконавчими комітетами вносять свій посильний вклад у нашу загальну справу.
Дякую за плідну співпрацю депутатам обласної ради, за сприяння яких вдається вирішити чимало важливих соціально-економічних питань розвитку нашого краю.
Слова вдячності за сумлінну працю, професійні знання і вміння хочу висловити сільським головам та секретарям сільських рад, на плечі яких лягає основний тягар організаційної роботи, всім працівникам органів місцевого самоврядування району.
Хоча між органами місцевого самоврядування не існує вертикалі підпорядкування, районна рада прагне до тісної і конструктивної співпраці з сільськими радами, а також постійно намагається підняти авторитет керівника сільської громади, надаючи йому, як кажуть, моральну, методичну та фінансову допомогу.  Цьому сприяє і започаткований в нинішньому році районний конкурс  “Краща сільська рада”, переможці якого отримають на наших урочистостях свої заслужені нагороди. Перше місце у конкурсі виборола Пашковецька сільська рада (сільський голова – Шевчук Микола Петрович), друге – Миролюбненська (сільський голова Катренюк Іван Олексійович) і третє місце – Іршиківська сільська рада (сільський голова – Харчук Леонід Васильович). Вітаю вас, шановні та ваші територіальні громади з перемогою та зичу подальших успіхів у вашій діяльності.
Шановні друзі! На моє переконання, сьогодні кожен громадянин має можливість брати участь в управлінні своєї території. Безумовно, є ще дуже багато проблем, які вимагають свого розв’язання, але я переконаний, що потужний потенціал депутатів рад усіх рівнів при тісній співпраці з органами виконавчої влади, наше спільне бажання працювати для людей – дозволять нам розв’язати найскладніші питання, які ставить життя, на користь наших виборців, на благо рідного краю. Тоді ми отримаємо таку країну, про яку сьогодні мріємо!
А для цього нам усім треба усвідомити: результат досягається за умови, коли завдання – відомі, шляхи і механізми їх досягнення – визначені, а практична робота – чітко організована і має системний та комплексний зміст.
Тому зараз нам потрібно, відкинувши політичні амбіції, безпідставні звинувачення один одного та протистояння, конструктивно та злагоджено працювати, спільно вирішувати повсякденні та перспективні проблеми розвитку нашого району, забезпечувати належний рівень життя  його мешканців.
Користуючись нагодою від щирого серця вітаю праціівників  органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, територіальні громади району з Днем місцевого самоврядування!
У цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Сподіваюсь, що це свято додасть кожному з нас настрою, надихатиме на нові звершення задля розвитку Старокостянтинівщини і всієї України!
 

І.Овчар, голова районної ради

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Грудень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (2)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено