Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 506
19 вересня Міністр оборони України Дмитро Саламатін вручив формуляри від двох учбово-тренувальних літаків Л-39 “Альбатрос” військовослужбовцям 7-ї бригади тактичної авіації Повітряного командування “Захід”, дислокованої у Старокостянтинові.

"Вручення вашій частині формулярів на два учбово-тренувальні літаки Л-39 “Альбатрос” є переходом на новий рівень бойових можливостей авіації. Ми приступили до ремонту і модернізації літаків. Вітчизняні підприємства завантажені “на повну”, і ми зробимо нашу авіацію гордістю країни," – наголосив Дмитро Саламатін, звертаючись до військових авіаторів.

Як повідомив глава вітчизняного оборонного відомства, авіаційну техніку було відремонтовано на ДП “Чугуївський ремонтний авіаційний завод”.

Дмитро Саламатін підкреслив, що у 2012 році Повітряні Сили вже отримали по чотири Су-27 і Міг-29, п’ять Л-39, а також один Су-27УБ. Загалом цього року на авіаремонтних підприємствах проводиться ремонт і модернізується 47 одиниць літальних апаратів.

"На ремонт авіаційної техніки цього року виділено втричі більше коштів, ніж минулого. І ця цифра зростатиме щороку!" – наголосив Міністр оборони України.

Глава оборонного відомства звернув увагу на те, що завдяки високим темпам ремонту і модернізації літаків, а також системному забезпеченню авіачастин авіаційним гасом у поточному році вже вдалося довести середній наліт на одного льотчика до 36 годин.

"Це – рекорд, такого не було за роки незалежності нашої держави! У нас амбітні плани – до кінця року довести середній наліт до 40 годин," – наголосив Дмитро Саламатін.

Він підкреслив, що з цією метою найближчим часом до складу авіаційних бригад Повітряних Сил будуть введені усі Л-39, які десятиріччями стояли “на приколі” і не експлуатувались.

"Для нас важливо мати економічно-незатратні літаки з мінімальним використанням пального, які дають можливість підтримати натренованість льотного складу. Це – досвід і практика багатьох розвинутих країн Європи, авіаційний парк на 100 відсотків є ровесником авіапарку Збройних Сил України," – повідомив Міністр оборони.

Дмитро Саламатін акцентував увагу на тому, що важливим є не вік вітчизняних бойових літаків, а умови їх експлуатації, обслуговування і модернізації.

Як наголосив Міністр оборони України, у Збройних Силах відновлюється не лише авіація, а й зенітно-ракетні комплекси, техніка протиповітряної оборони та кораблі.

"Наша армія нарешті перетворюється на професійну, якою може пишатись кожен українець!" – зазначив Дмитро Саламатін та побажав авіаторам вдалих польотів.

За матеріалами Міністерства оборони України
http://www.mil.gov.ua

21 вересня 2012 року делегація на чолі з Головою Державного агентства екологічних інвестицій Владиславом Якубовським, та представниками японської організації з розробки новітніх енергетичних та промислових технологій (НЕДО) відвідали з робочим візитом Хмельницьку область.

На Старокостянтинівщині делегацію супроводжували перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко, голова райдержадміністрації Ігор Люшенко та заступник голови районної ради Іван Катревич.

Головна мета поїздки ознайомитися зі станом реалізації проектів за схемою зелених інвестицій, які реалізовуються за кошти, отримані від продажу одиниць (частин) установленої кількості японським контрагентам в рамках Кіотського Протоколу відповідно до Угоди від 18.03.2009 року .

Загалом, делегація ознайомилася зі станом виконання робіт з теплосанації на 7 об'єктах, з них 4 школи та 3 лікарні у: смт. Летичів, м. Староконстянтинів, смт. Стара Синява, с.Підгайчики, с.Ковалівка, с.Турка, головним замовником яких є ДП «Держекоінвест» .

Одним з ключових обов'язків, які взяли на себе ДП "Держекоінвест» було не лише своєчасне виконання робіт з теплосанації, але й гарантування високої якості їх здійснення. Роботи на об'єктах розпочалися в умовах початку навчального року, та у останні місяці дії першого періоду Кіотського протоколу в рамках якого такі проекти взагалі отримали право на життя.

Варто розуміти, що одночасне здійснення робіт більше ніж на 450 об'єктах соціальної інфраструктури завдання досить масштабне та не просте. Проте, дякуючи спільним зусиллям Державного агентства екологічних інвестицій України та ДП «Держекоінвест», при безпосередній підтримці Уряду України та Міністерства екології та природних ресурсів України у напрямку нормативно-правового врегулювання процесу та безпосереднього залучення представників ОДА, реалізація проектів за схемою зелених інвестицій на сьогодні стала для України реальністю.

Дякуючи реалізації гнучких механізмів Кіотського протоколу на теплосанацію об'єктів соціальної інфраструктури, а це: школи, дитячі садочки, лікарні, вдалося залучити близько 1,74 млрд грн. Керівники усіх Обласних державних адміністрацій України визнали, що видатки на теплосанацію об'єктів соціальної інфраструктури такого рівня здійснюються в Україні чи не вперше. Ці кошти та роботи здійсненні на них сприятимуть значному покращенню умов навчання, виховання та лікування для місцевої громади.

В середньому на теплосанацію одного закладу соціальної сфери, освіти чи охорони здоров'я передбачено від 2 до 5 млн.грн, по деяким об'єктам до 10 - 15 млн.грн., в залежності від стану закладу та його розмірів. Теплосанацією передбачено заміну вікон та дверей, утеплення фасадів, ремонт покрівлі, вентиляційної системи. Теплосанація в першу чергу спрямована на збереження більшої кількості тепла у приміщеннях та як наслідок - значної економії енергоресурсів, зменшення кількості використаного палива для обігріву приміщень, що у свою чергу призведе до скорочення викидів С02 в атмосферу. Планові скорочення викидів парникових газів становитимуть близько 61 378 тисяч тонн С02-екв./рік
 
Планується регулярно здійснювати робочі візити по усім областям України до тих пір, поки реалізація проектів з теплосанації не буде остаточно завершена.

У майбутньому на здійснення робіт з теплосанації чекає ще близько 1500 об'єктів соціальної інфраструктури України, які вже подали свої заявки до Державного агентства екологічних інвестицій України. Не дивлячись на певну невизначеність з другим періодом Кіотського протоколу Держекоінвестагентство докладе максимум зусиль для того аби усі вони були реалізовані.

Старокостянтинівський район отримує 21,5 млн.грн. на ремонт центральної районної лікарні та п'яти шкіл району.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року
 
Календар
«    Вересень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено