Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154568 чол.
Переглядів: 932
Маю велику честь та приємність від усього серця вітати вас із 21-ю річницею  Незалежності України.

Це найбільше національне свято наповнює наші серця серпневими кольорами неба й зернового лану – барвами української землі, що символізують свободу й працелюбність нашого народу.

24 серпня 1991 року Верховна Рада України, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН, продовжуючи тисячолітні традиції вітчизняного державотворення, урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної Української держави.

Нам вистачило сили та єдності зробити цей незворотний крок. Віковічна мрія бути господарями свого життя нарешті здійснилася. Ми маємо свою державу – самостійну, суверенну, демократичну. І я пишаюся нацією, до якої маю честь належати.

Головним підсумком  років незалежності попри всі труднощі, гострі та багатогранні життєві проблеми перехідного періоду є те, що Україна відбулася остаточно і безповоротно. Вона живе, існує не тільки у зовнішній атрибутиці, а повноцінно і повнокровно, в усіх властивих суверенним державам вимірах і параметрах.

Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, славетного і водночас трагічного, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу.

Величезний проміжок часу – від хронік Київської Русі і до сьогодні – засвідчив єдине: прагнення мати власну державу непереможне. Наші предки пройшли науку честі і гідності, рівності і демократії.

І сьогодні, спираючись на власні сили, ми робимо крок за кроком на шляху реформування виробничих відносин, політичного входження в європейські та світові міжнародні структури, в інтересах економічного зростання та покращення добробуту людей.

   Разом з тим на сучасному етапі Держава Україна гостро потребує кардинальних змін у економіці, соціальній сфері, політичній системі. Цього ж прагнуть українці, щоб мати гідне життя і достойні перспективи. На досягнення цієї мети спрямовані конкретні дії Президента України Віктора Януковича, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, а також спільна  діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади району.

Святкування незалежності ми розглядаємо як привід для того, щоб ще раз відверто і вимогливо оцінити пройдене, намітити перспективи подальшого розвитку.

Рік за роком жителі Старокостянтинівщини роблять свій вагомий внесок у розбудову молодої держави та рідного краю. Нині наш район теж значно зміцнів і оновився зусиллями його мешканців – селян і робітників, вчителів і митців, усіх, кому не байдужа доля рідної землі, його майбутнє.

Я хочу подякувати всім вам за вашу самовіддану працю, за підтримку один одного, за активне розуміння нашої спільної мети.
Адже нині нам особливо потрібні не критичний запал, а мудрість і виваженість, розумний компроміс у послідовній і активній роботі по розбудові нашої держави, кропіткій і злагодженій співпраці усіх гілок влади в ім’я нинішніх і прийдешніх поколінь, в ім’я України.

Дорогі друзі!
Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду нащадки. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все. Про що і говорить наша історія.

Дозвольте мені від імені депутатського корпусу районної ради,  від себе особисто ще раз щиросердечно  привітати  вас  з Днем Незалежності України.

Від усього серця бажаю вам святкового настрою, миру, злагоди та душевної величі, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу!

Зі святом вас, шановні друзі!

Слава Україні!
 
 
Відзначення Дня незалежності України продовжилось у Будинку рад, де відбулись урочисті збори.

Присутніх у залі представників установ, організацій та сіл району напередодні свята привітав голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко.

За значний особистий внесок у соціально-економічний  та культурний розвиток району  голова районної ради Іван Овчар спільно із головою райдержавдміністрації Ігорем Люшенко вручили посвідчення  та пам'ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району" Нурушу Гейдаровичу Захрабову.
 
Виконуючи приємну місію, керівництво району  вручили Грамоти та Подяки Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації, районної ради та райдержадміністрації кращим представникам району.

 Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створили артисти муніципального-фольклорного ансамблю ім.В.Ножки  та інші самобутні колективи краю.

Сьогодні на Старокостянтинівщині відбулися урочистості до Дня Державного прапора України та Дня незалежності України.

Розпочалися вони урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано голові районної ради Івану Овчару та голові районної державної адміністрації Ігорю Люшенко.

Сьогодні, як і щорічно, у рамках святкування Дня Незалежності України старокостянтинівці вшанували  найдостойніших із  земляків, чиї портрети по праву зайняли почесне місце на районній Дошці Пошани.

Виступаючи на урочистому відкритті районної Дошки Пошани «Гордість нашого району», Іван Васильович зазначив:" Відкриваючи Дошку пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що окрасою не лише, району, а й всієї України є наші люди. Перед нами без перебільшення цвіт Старокостянтинівщини, його виробнича, мистецька, гуманітарна еліта – ті люди, які прославляють наш район, роблять конкретні справи для того, щоб будувати міцну європейську країну, розбудовувати наш край".

 Голова районної ради запевнив присутніх, що Старокостянтинівщина не просто сіє, збирає, виробляє, а й орієнтується на нові структурні зміни, які є насущною вимогою. За останні роки Старокостянтинівський район домігся того, що землі сільськогосподарського призначення використовуються повністю. І на цих землях сіються  високорентабельні культури та використовуються сучасні технології виробництва.
 
Так минулого року  на полях району було зібрано понад 200 тисяч тонн зернових, що дало змогу зайняти перше місце в області по валовому збору зерна. Вже на сьогодні хлібороби району зібрали 121,2 тис. тонн  добірного зерна і є всі перспективи перевищити минулорічні показники та знову бути на лідируючих позиціях.
 
За словами Івана Васильовича зараз усі зусилля спрямовані на завершення жнив, на підготовку та проведення комплексу осінньо-польових робіт, вживаються заходи по покращенню матеріально-технічної бази закладів освіти, культури та здоров'я. Вирішуються нагальні проблеми соціально-економічного розвитку територіальних громад району.

На завершення виступу Іван Овчар привітав присутніх із Днем незалежності та побажав усім  подальших звершень і здобутків в ім’я процвітаючої Старокостянтинівщини та  всієї України.

 Дипломи та цінні подарунки особам, занесеним на Дошку Пошани, в урочистій обстановці вручили голова районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, а гарним музичним супроводом до урочистих заходів були композиції у виконанні самодіяльного хору ветеранів "Подоляни".


 
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року
 
Календар
«    Серпень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (4)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено