Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154460 чол.
Переглядів: 1265
Рішенням дванадцятої сесії районної ради від 20 липня 2012 року №16 було прийнято звернення до Президента України Віктора Януковича "Про засади державної мовної політики".

Звернення
 депутатів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області до Президента України щодо Закону України "Про засади державної мовної політики"
 
Український вчений, митрополит, громадський і церковний діяч, мовознавець, історик, педагог, один із засновників і перший ректор Кам'янець-Подільського державного українського університету Іван Огієнко стверджував: "…Поки живе мова – житиме й народ, як національність… От чому ставлять її на перше почесне місце серед головних наших питань". Більше ніж століття минуло відтоді, але це питання залишається так само актуальним.

Третього липня цього року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №9073 "Про засади державної мовної політики". "За" проголосували 248 народних депутатів. Ухвалення "мовного закону" викликало широкий резонанс та активну полеміку у суспільстві і експертному середовищі.

На сьогодні під цим документом немає підпису Голови Верховної Ради України та Президента України. З огляду на розвиток подій оглядачі у своїх коментарях охарактеризували закону як такий, що "завис у повітрі".

У зв’язку з цим, ми, депутати Старокостянтинівської районної ради, не можемо залишатися осторонь дискусій, які точаться у суспільстві щодо прийняття Закону України "Про засади державної мовної політики", і вважаємо за необхідне висловити нашу позицію.

По-перше, переконані, що єдиною державною мовою в Україні має бути українська, статус якої чітко закріплений у статті 10 Конституції України.

По-друге, на нашу думку, навколо мовного питання необхідно консолідувати фахівців з питань держави та права, статистики, мовознавців, правозахисників, представників місцевих рад, громадських організацій. У ньому не повинно відчуватися впливу іноземних держав, радикалів з обох сторін, політиків. Потрібно врахувати усі конфліктні моменти законопроекту і будь-що вивести мовне питання з політичної площини.
Підтримуємо Главу держави, який під час зустрічі з керівництвом парламенту заявив, що жодних висновків стосовно законопроекту не робитиме, доки не буде проведено його повну експертизу.

Звертаємось до Президента України Віктора Януковича як Гаранта Конституції докласти максимум зусиль для розв’язання мовної проблеми, що сприятиме послабленню напруги та підвищенню рівня толерантності в українському суспільстві.

Схвалено
на дванадцятій сесії районної ради
20 липня 2012 року

20 липня відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Старокостянтинівської районної  ради шостого скликання. В роботі сесії, яку провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 49 депутатів.

За пропозицією депутата районної ради Сергія Кучерука  та за підтримки 46 депутатів до порядку денного було внесено питання "Про звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради  до Президента України щодо Закону України "Про засади державної мовної політики".

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було продовжено терміни виконання депутатських запитів Сергія Мизернюка, Дмитра Поліщука, Олени Фурсової та Надії Адамчук до повного їх вирішення.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Сергія Фесуна щодо вирішення питання водозабезпечення жителів с.Партинці та Лариси Юхимович стосовно виділення коштів на заміну вікон у Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Жвавим обговоренням вирізнялося питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік".  Після обговорення та голосування за кожну із пропозицій, що надійшли в ході розгляду питання від депутатів районної ради, зміни до районного бюджету на поточний рік схвалено 34 депутатами із 49 зареєстрованих.
 
Обранцями територіальних громад було заслухано інформації про виконання нині діючих програм, а саме Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Старокостянтинівського району на період 2008-2013 роки і комплексної програми соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2011-2013 роки.

До районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 року були внесені доповнення в частині фінансування, адже на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича при управлінні праці та соціального захисту населення РДА було створено мобільний соціальний офіс. До обов'язків мобільного  офісу входить соціальне забезпечення населення на місцях: видача різноманітних довідок, посвідчень, консультації працівниками Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі щодо оформлення пенсій,  безкоштовне отримання послуг перукаря, швачки, взуттєвика тощо. З районного бюджету планується виділити понад 36 тис.грн. протягом 2012-2015 років на роботу даного офісу.

Також депутатами одноголосно було підтримано кандидатуру Захрабова Нуруша Гейдаровича на звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району".

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азердбайжанської РСР в сім’ї колгоспників.
В 1938 року був призваний на службу до лав Радянської Армії. Служив в Білоруському військовому окрузі. З 14 грудня 1939 року по 13 лютого 1940 року брав участь у радянсько-фінській війні. 13 лютого 1940 року був поранений і три місяці лікувався у Ленінградському військовому шпиталі, після чого був направлений для проходження подальшої військової служби в Ленінградський військовий округ.
З вересня 1941 року по червень 1942 року служив в Західному військовому окрузі в м. Батумі. З 7 листопада 1942 року по 12 лютого 1943 року приймав участь в бойових діях на Північнокавказькому фронті.  Двічі був поранений.
З березня 1943 року по квітень 1944 року навчався в військовому училищі м. Махачкала. По закінченню якого був направлений на фронт (з 22 квітня 1944 року по 9 травня 1945 року). Під час війни був командиром взводу, мінометної роти, батареї.
Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів та орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.
Після закінчення війни у 1945 році був направлений для проходження служби в Хмельницьку область (тодішня Кам'янець-Подільська), м.Старокостянтинів.
В 1948 році був звільнений в запас. З червня 1948 року по грудень 1949 року працював головою районного комітету добровільного товариства сприяння армії.
З грудня 1949 року по липень 1952 року працював звільненим секретарем первинної партійної організації радгоспу ім.Котовського с.Самчики.
З липня 1952 року по жовтень 1955 року працював інструктором організаційного відділу та завідуючим сільськогосподарського відділу Старокостянтинівського райкому Компартії України.
В 1955 році заочно закінчив Львівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю "агроном".
З листопада 1956 року по серпень 1957 року – звільнений секретар первинної партійної організації Немиринецької МТС.
З серпня 1957 року по жовтень 1957 року працював секретарем райкому КПУ по Старокостянтинівському МТС. Після скорочення посади був призначений інструктором організаційного відділу райкому Компартії України.
З серпня 1958 року по лютий 1984 року працював директором Старокостянтинівського відгодівельного радгоспу.
З лютого 1987 року по 1990 рік очолював Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби.
В 1966 році за значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани", а в 1973 році – орденом Жовтневої революції.
За час керівництва Захрабова Н.Г. колектив відгодівельного радгоспу неодноразово нагороджувався перехідним Червоним Прапором Міністерства м'ясної промисловості УРСР та СРСР та неодноразово був переможцем соціалістичного змагання.
Захрабов Н.Г. був занесений на районну Дошку Пошани, неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації. Почесний громадянин міста Старокостянтинова. Виховав двох дітей.


Рішенням ради затвердженно звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2012 року та план роботи районної ради на ІІ півріччя 2012 року.

Емоційним і бурхливим було обговорення списку присяжних. У деяких депутатів виникла підозра, що той перелік осіб, який запропоновано до затвердження, не впорається із значним обсягом обов'язків присяжних, а тому потребує додаткового вивчення та доопрацювання.   Думки депутатів роздвоїлися, тому жодного однозначного рішення прийнято не було.

Прийняли депутати ряд рішень, які затверджують технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для жителів району.

Після жвавої та всесторонньої дискусії депутати прийняли Звернення до Президента України Віктора Януковича щодо Закону України "Про засади державної мовної політики". За це рішення проголосувало 49 обранців.

В цілому дванадцятою сесією районної ради шостого скликання розглянуто понад десятка питань різних сфер життєдіяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Люшенко, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники районних  та обласних засобів масової інформації.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Липень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (1)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено