Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154459 чол.
Переглядів: 1401
Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які і сьогодні не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.
 
Саме того зимового дня в золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу. "Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка" – саме ці слова стали ключовими в Універсалі Директорії Української Народної Республіки.
 
Так, спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава. Це був один із найпрекрасніших моментів нашої історії, вершина досягнень українства тієї епохи.
 
На превеликий жаль, з різних причин українцям тоді в буремну і непросту добу не вдалося реалізувати свій історичний шанс. Надзвичайно складна воєнно-політична ситуація, боротьба на два фронти, обмеженість правової бази, функціонування новоутвореної держави, амбітність лідерів обох утворень, їх небажання йти на компроміс – все це у загальному підсумку призвело не тільки до фактичного зриву Акту Злуки, а й до загальної поразки української революції та державності.  І Україна на довгі роки знову залишалася бездержавною, етнічно роз’єднаною, національно поневоленою.
 
Проте саме ті пам’ятні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежності демократичної України та утвердження національної ідеї.
 
Акт Злуки історично спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців, становленням політичної нації, тим поштовхом, що призвів нас до незалежності у 1991 році.
 
Об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки стало моделлю цивілізованого демократичного збирання територій в єдиній суверенній державі. Разом з ухваленням Універсалу про злуку Української Народної Республіки  і Західно-Української Народної Республіки Трудовий конгрес задекларував, що об'єднана Українська Народна Республіка "не має й думки забрати під свою власть чужі землі".
 
Ідея соборності українських земель набула державного статусу і в наступні десятиліття залишалась однією із течій національно-визвольного руху.
 Об'єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам'яті українського народу. Свідченням цього стали січневі події 1990 року, коли наші сучасники у розмаї жовто-синіх знамен поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.
 
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
 
Вдивляючись в політичні горизонти 92-річної давнини, сьогодні нам як ніколи важливо не лише належно оцінити вагомість самого факту возз’єднання українських земель в єдину соборну державу, але й врахувати уроки та помилки, які зберігає наша історична пам’ять, не допустити проявів сепаратизму та розколу України.
 
Адже утверджувати право на справжню незалежність і гідне життя зможе лише той народ, який дружною родиною несхитно йтиме шляхом творення, долаючи труднощі та негаразди, які, на жаль, ще мають місце в соціально-економічному та суспільно-політичному житті нашої держави.
 
Тому сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними. Саме так ми подолаємо всі кризи та зробимо Україну сильною та заможною. "В єдності сила народу. Боже, нам єдність подай!", ці слова з нашого духовного Гімну завжди є актуальним закликом до консолідації.
Тож будьмо мудрими і розсудливими, виваженими в думках і ідеях.
 
Впевнений, що лише спільними зусиллями ми здатні зробити наш край ще прекраснішим, а Соборну Україну – економічно могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиме себе захищено та впевнено, а кожна родина буде заможною та щасливою.
 
Шановні друзі!
 
Від імені районної ради та районної державної адміністрації сердечно вітаю вас з Днем Соборності України!
 
Щиро зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!
 
Нехай день прийдешній принесе нас світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших територіальних громад та усієї України.
 
Ще раз зі святом усіх вас!
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Січень 2011    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
Грудень 2019 (19)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено