Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 23 січня 2019 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153961 чол.
Переглядів: 47
7 грудня в Старокостянтинівському районі відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.

З вітальним словом до депутатів районної ради, працівників органів місцевого самоврядування та гостей свята звернувся голова районної ради Іван Овчар.

"Діяльність місцевих органів влади завжди на виду. Вона відкрита, прозора і спрямована лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади шляхом реформування економіки, забезпечення соціального захисту громадян, розвитку культури та духовності," - зазначив у своєму виступі Іван Васильович.- "Переконаний, що кожен з вас, шановні колеги, отримавши не так давно, а дехто і вкотре підтвердивши, кредит довіри територіальних громад, зуміє виправдати сподівання людей і примножить ті здобутки та досягнення, які були напрацьовані депутатами районної ради п’ятого скликання.

Кожен зокрема і всі разом, кого територіальна громада обрала представляти її інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.
"


З нагоди відзначення професійного свята кращих працівників місцевого самоврядування  району відзначено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.
День місцевого самоврядування – це свято гілки влади, котра найбільш необхідна і наближена до громадян, об’єднує людей – професіоналів, ентузіастів і подвижників, всіх тих кому виборці довіряють свою долю,  з якими пов’язують надії на покращення життя, відстоювання і захист особистих інтересів. І саме за результатами їх праці люди формують думку про владу в цілому.
 
Місцеве самоврядування є прямим втіленням принципів народовладдя, важливим чинником зміцнення державності. Маючи найяскравішу і, водночас, не легку, навіть драматичну історію становлення місцевого самоврядування серед усіх слов'янських народів, Україна 20 років тому першою серед колишніх радянських республік прийняла Закон "Про місцеві Ради народних депутатів, місцеве і регіональне самоврядування", твердо стала на шлях втілення в життя надій і прагнень попередніх поколінь на побудову розвинутої демократичної держави, гідного члена Європейської спільноти.
 
Наше суспільство вже достатньо стомилося від тотальної критики усіх і усього. Сьогодні як ніколи нам потрібна злагоджена робота органів місцевого самоврядування всіх рівнів з виконавчою владою на місцях. Переконаний, що лише діалог, а не протистояння, лише партнерські відносини – запорука сталого соціально-економічного розвитку та зміцнення народовладдя в державі. Адже наскільки сильною є територіальна громада, настільки сильною є держава.
 
Тому сьогодні принципово важливе розширення повноважень місцевих рад, максимальне усунення бюрократичного апарату від вирішення питань розвитку територіальних громад.
 
І мені приємно відзначити, що саме Президент України Віктор Янукович і Уряд зробили перші дієві кроки на шляху зміцнення місцевої демократії. На завершальному етапі – підготовка законопроектів, які в комплексі створять міцну основу для формування дієздатних територіальних громад. Розпочато бюджетну реформу, спрямовану на формування прогнозованої бюджетної політики, збільшення ресурсної бази місцевих бюджетів, удосконалення міжбюджетних відносин.
 
Упевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування й регіональної політики буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя.
 
Нещодавно відбулися вибори до місцевих рад. До сільських рад району обрано 437 депутатів та 30 сільських голів, двадцятьом з яких виборці довірили і надалі очолювати місцеві громади.
 
До вищого представницького органу району депутати цьогоріч вперше обирались за змішаною системою. Тридцять з них отримали свої мандати здобувши перемогу у мажоритарних округах, тридцять – пройшли за партійними списками. Хочу відзначити, що серед  депутатів  нинішньої  районної  ради 29 мають досвід роботи у попередніх скликаннях.
 
Переконаний, що кожен з вас, шановні колеги, отримавши не так давно, а дехто і вкотре підтвердивши, кредит довіри територіальних громад, зуміє виправдати сподівання людей і примножить ті здобутки та досягнення, які були напрацьовані депутатами районної ради п’ятого скликання.
 
Кожен зокрема і всі разом, кого територіальна громада обрала представляти її інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.
 
Діяльність місцевих органів влади завжди на виду. Вона відкрита, прозора і спрямована лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців громади шляхом реформування економіки, забезпечення соціального захисту громадян, розвитку культури та духовності.
 
Газифікація населених пунктів, ремонт доріг, транспортне сполучення, медичне та побутове обслуговування – саме ці питання покликана вирішувати місцева влада, наділена відповідними ресурсами та повноваженнями.
 
А для цього нам усім треба усвідомити: результат досягається за умови, коли завдання – відомі, шляхи і механізми їх досягнення – визначені, а практична робота – чітко організована і має системний та комплексний зміст. Тому зараз нам потрібно, відкинувши політичні амбіції, безпідставні звинувачення один одного та протистояння, конструктивно та злагоджено працювати, спільно вирішувати повсякденні та перспективні проблеми розвитку нашого району, забезпечувати належний рівень життя  його мешканців.
 
Я глибоко переконаний, що професійні і моральні якості, небайдужість за майбутнє рідного краю дозволять кожному з нас успішно взяти на себе всю відповідальність за вирішення проблем місцевого розвитку.
 
Від щирого серця закликаю всіх брати активну участь у вирішенні проблемних питань, як найширше залучати до їх вирішення  територіальні громади, впроваджувати місцеві ініціативи, бо саме це і є однією із форм народовладдя.
 
На моє переконання, сьогодні кожен громадянин має можливість брати участь в управлінні своєї території. Безумовно, є ще дуже багато проблем, які вимагають свого розв’язання, але я переконаний, що потужний потенціал депутатів рад усіх рівнів при тісній співпраці з органами виконавчої влади, наше спільне бажання працювати для людей – дозволять нам розв’язати найскладніші питання, які ставить життя, на користь наших виборців, на благо рідного краю.
Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дваадцятої сесії районної ради від 20.12.2018 року
 
Календар
«    Грудень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Січень 2019 (3)
Грудень 2018 (17)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено