Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154463 чол.
Переглядів: 716
Одним з перших питань депутати заслухали щорічний звіт голови районної ради Сергія Фесунаякий  відмітив, що непростим як для всієї країни, так і для району зокрема період, який збігся у часі із четвертим роком діяльності Старокостянтинівської районної ради 5 скликання.

Важливою темою обговорення в сесійній залі стала Програма соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району на 2010 рік.

За її мету на цьогоріччя визначено відновлення економічного зростання із закладанням інвестиційного фундаменту подальшого стійкого розвитку, що стане базовою передумовою для розв’язання гострих соціальних проблем та загального підвищення добробуту населення.

А підґрунтям для досягнення окреслених завдань є досить чіткі і цілком реальні у виконанні пріоритети: спрямування внутрішніх і зовнішніх інвестицій у модернізацію підприємств; перехід до конкурентоспроможного аграрного сектору економіки; технологічне оновлення та підвищення конкурентоспроможності промислового виробництва, енергозбереження; створення сприятливих умов для розвитку підприємництва; збереження діючих та створення нових робочих місць, забезпечення продуктивної зайнятості населення; підвищення ефективності діяльності органів влади; стимулювання експорту товарів та послуг, розвиток міжнародного співробітництва і євроінтеграції.

Розглянуто і ухвалено відповідні рішення з низки інших питань. Зокрема внесено зміни до районного бюджету на 2010 рік,  затверджено Положення про визначення обсягу компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на пасажирських маршрутах приміського сполучення у районі та ставки єдиного податку.

Результативність соціального партнерства, суспільної ініціативності, єдність поглядів влади й громади стали передумовою доброї і вкрай потрібної справи – ще у 2009 році завдяки спільним зусиллям районної ради та органів виконавчої влади запрацював у новому форматі дитячий табір, який тепер відомий під новим ім’ямДитячий оздоровчий комплекс “Калинівка”.

За цей час забезпечено поліпшення його матеріально-технічної бази, зокрема, проведено ремонт душових, замінено інженерні комунікації, зроблено капітальний ремонт актової зали, замінено покрівлю на спальних корпусах, вхідні двері, відремонтовано електромережу, відремонтовано та замінено покрівлю на харчоблоці, проведено благоустрій пляжу, місця для купання, території та спортивного майданчика, відремонтовано ігрові споруди, а також забезпечено безперебійне електрота водопостачання, виділено кошти на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, надається допомога в організації перевезення груп дітей до табору тощо. Визначаючи роботу для ДОК “Калинівка” на цьогорічне літо, депутати відповідним рішенням ухвалили провести в дитячому закладі 3 оздоровчих зміни, кожна – тривалістю 21 день; визначили вартість путівки – 1280 грн.

Розглянула сесія питання щодо депутатських запитів  та ухвалила  низку оргпитань, що пепереньо розглядалися на засіданнях постійних депутатськимх комісій та президії районної ради.

У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, а також заступники голови РДА, сільські голови, очільники силових структур, керівники окремих управлінь і відділів, підприємств, установ і організацій Старокостянтинівщини.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Червень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (1)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено