Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154459 чол.
Переглядів: 1470
Старокостянтинівська районна рада налагодила тісну і досить плідну співпрацю із громадською організацією “Європейський діалог” (м.Львів), що працює у таких напрямках, як розвиток місцевого самоврядування та локальних ініціатив; впровадження програм європейської/неформальної освіти; мережеве співробітництво та сприяння міжкультурному діалогу тощо.

Старокостянтинівці вже не раз долучалися до заходів, спланованих “Європейським діалогом” й зосереджених на сприянні обміну досвідом і знаннями між українцями та поляками в питаннях функціонування місцевої влади і стимулювання громадських ініціатив. Учасники цих заходів також були й членами делегацій, які безпосередньо на польській землі знайомилися з цікавими напрацюваннями, що презентувала польська сторона. Слід відмітити, що “Європейський діалог” ще на початку року започаткував в рамках проекту “Центр польсько-української співпраці” дистанційне навчання, до участі в якому запрошувалися представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, підприємці, студенти та ін.

Навчальний візит української делегації до польського Краснікаце ознайомча поїздка про основні завдання проекту та про деякі аспекти розвитку місцевого самоврядування в Польщі. Троє старокостянтинівців, депутатів районної ради – Світлана Ткачук, Наталя Куницька, Володимир Сідлецький, які пройшли відбір, взяли участь у навчальному візиті. Тож мали змогу ознайомитися з практичними аспектами організації та управління ґміною, впровадженими рішеннями у сфері системи управління якістю, проекологічною діяльністю ґміни, активністю в галузі комунікації з мешканцями та співпраця з громадськими організаціями. Учасники знайомилися також з електронною системою бюро допомоги (адміністративного відділу і справ громадян безпосередньо у мерії) і модерновими вирішеннями у сфері послуг для мешканців. Візит безсумнівно сприє обміну досвідом і знаннями задля покращення функціонування адміністрації та слугував поштовхом для спонукання суспільних ініціатив. Власне, що й притаманне європейській демократії.
 
Програма XIV навчального візиту Центр польсько-української співпраці в Красніку 19-23 квітня’2010 була насичена різноманітними заходами. Передусім це зустріч із бургомістром Красніка паном Пьотром Чубинським, який розповів про діяльність мерії, про інноваційні ініціативи, спрямовані на розвиток місцевості. Краснік позиціонує себе як фабричне місто з високими екологічними стандартами, але водночас активно дбає про розвиток інфраструктури.

У ході навчання учасникам були представлені лекції та презентації на теми: “Інвестиції міста Краснік”; “Система освіти в Польщі і професійне зростання вчителів”; “Формування бюджету в умовах економічної кризи”; діяльність громадських організацій в Красніку. Крім того, українська делегація відвідала водосховище в Красніку, міський центр спорту і рекреації, Центр соціального захисту, музей 24 полку уланів, публічну гімназію №1; ознайомилася із роботою громадських організацій, осередку освіти і науки, відділу інвестицій мерії тощо.

Навчання відбувалось в основному в форматі запитань та відповідей, з паралельною організацією візитів цікавих об’єктів.

Поїздка залишила багато приємних спогадів та вражень, а також цінний польський досвід, який є необхідний для розвитку наших громад.

Польща у плані розвитку самоврядування має глибокі традиції і нам є чому повчитися в неї, – відмічає голова районної ради Сергій Фесун, який теж свого часу брав участь у візиті до Польщі. – Розвиток та посилення ролі місцевих громад, їх розбудова є необхідною складовою на шляху до європейської інтеграції України, а це у свою чергу має цілком конкретні проекції на регіони, і зокрема на нашу Старокостянтинівщину
Під час зустрічі з активом райдержадміністрації, районної ради представниками структурних підрозділів, сільськими головами та громадою району Василь Степанович окреслив основні напрями роботи владних структур краю.
 
Голова обласної адміністрації особисто представив громадськості Старокостянтинівського району новопризначеного голову районної державної адміністрації І.В.Люшенка.

 Підсумовуючи спільні досягнення місцевого самоврядування та виконавчої влади району та з надією на подальшу конструктивну роботу у тому ж напрямку виступив голова районної ради С.Фесун.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Квітень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
Грудень 2019 (19)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено