Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154496 чол.
Переглядів: 5406
Відбулася чергова тридцять третя сесія районної ради
  • 13 серпня 2015 року | Переглядів: 848
13 серпня відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради під головуванням Олександра Коханюка. У засіданні взяли участь 40 депутатів.
 
Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного голова районної ради Олександр Коханюк разом з головою районної державної адміністрації Михайлом Яснюком вручили почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації депутату районної ради Нечаснюку Сергію , який майже півроку захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої держави в найгарячіших точках на сході України.
 
Голова ради наголосив: «Сергій Олексійович – батько трьох неповнолітніх дітей і міг би скористатися цією можливістю та не бути мобілізованим до лав Української армії. Проте, проявивши справжній патріотизм та активну громадянську позицію, він захищає суверенітет нашої держави на сході країни».
 
У свою чергу Сергій Нечаснюк подякував за привітання та звернувся до всіх присутніх з проханням підтримувати Збройні Сили України.
 
Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». В цьому році посмертно звання було присвоєно Лавренчуку Віталію Вікторовичу, Флерку Миколі Олексійовичу та Яневичу Володимиру Анатолійовичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.
 
 
Лавренчук Віталій Вікторовичнародився 24 липня 1976 року в місті Грозний (Росія), у родині військовослужбовців. З 1993 по 1996 рік навчався в військовому училищі м. Кам’янець-Подільський. У 1997 році був призваний на військову службу за контрактом.
Згодом продовжив навчання на військово-інженерному факультеті при Кам’янець-Подільському державному аграрно-технічному університеті, який закінчив у 1998 році. Розпочав службу в Києві на посаді командира інженерно-технічного взводу 210 понтонно-мостового батальйону. У 2009 році продовжив службу в штабі командування Сухопутних військ Збройних Сил України на посаді офіцера інженерної служби управління оперативного забезпечення. З 2012 по 2014 роки навчався у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського, де отримав освіту за спеціальністю "Організація бойового та оперативного забезпечення військ". Після академії отримав розподіл на військову службу до міста Рівне. 16 вересня 2014 року підполковник Лавренчук був направлений до зони проведення АТО, де займався забезпеченням блокпостів, опорних пунктів і базових таборів інженерним обладнанням. 
Загинув під час виконання інженерних робіт 20 вересня 2014 року на одному з блокпостів Донецької області у селі Водяне Новоазовського району. Похований 24 вересня 2014 року в селі Малий Вишнопіль Старокостянтинівського району, де проживають батьки Лавренчук Віктор Кузьмич та Лавренчук Тетяна Миколаївна. У Віталія Лавренчука залишились дружина та двоє дітей. 
Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270/2015 "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
 
Флерко Микола Олексійовичнародився 22 серпня 1978 року в с.Деркачі Старокостянтинівського району.
Навчався у загальноосвітніх школа сіл Деркачі та Великий Чернятин. З 1999 по 2001 рік навчався у Новоселицькому професійно-аграрному ліцеї, де отримав спеціальність водій-механік. З 2001 по 2005 рік працював трактористом в сільськогосподарському підприємстві села Деркачі. Згодом працював на будівельних роботах за межами району.
З 16 листопада 2014 року – боєць п’ятого батальйону ДУК "Правий Сектор" (позивний "Танчик").
Загинув 28 лютого 2015 року у с. Піски Донецької області. Похований 4 березня 2015 року в селі Деркачі Старокостянтинівського району, де проживає його мама Захожа Раїса Петрівна.
 
Яневич Володимир Анатолійовичнародився 24 квітня 1993 року в с.Миролюбне Старокостянтинівського району.
Закінчив 9 класів Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоселицький професійно-аграрний ліцей, був студентом Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, який не судилося закінчити.
Проходив службу за контрактом в зенітно-технічній ракетній базі військової частини А4009 (м.Старокостянтинів). В січні 2015 року був командирований в м.Балаклея Харківської області, звідки доставляв боєприпаси  в зону АТО.
Загинув 15 лютого 2015 року у с. Логвінове Донецької області. Похований 24 квітня 2015 року в селі Миролюбне Старокостянтинівського району. Не одружений. Мати – Яневич Тамара Анатоліївна, батько – Яневич Анатолій Іванович, проживають в с. Миролюбне.
  
Також депутати районної ради прийняли нову програму зміцнення матеріально-технічної бази соціально-культурних закладів Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки. Разом з тим внесли зміни до програми підтримки Української армії на 2014-2015 роки в частині збільшення фінансового забезпечення.
 
Одним з ключових питань порядку денного був звіт начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року. За словами головного фінансиста району до районного бюджету надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів в сумі 79514763 грн., а саме власних доходів мобілізовано 6998454 грн., при затвердженому плані 5228000 грн., що складає 133,9 % до звітного періоду.
 
При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати затвердили збільшення надходжень до дохідної частини районного бюджету в сумі 1876 тис.грн., 681 тис.грн. з яких буде спрямовано на оплату праці центральній районній лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, відділу освіти та відділу культури, національностей, релігій та туризму РДА.

У прийнятих змінах до головного фінансового документа району збільшено видатки по спеціальному фонду на 1195 тис.грн. та по загальному фонду – на 371 тис.грн. Ці кошти планується спрямувати на центральну районну лікарню, а це на придбання рентгенологічної та флюорографічної плівки, реконструкцію незавершеного будівництва будівлі пральні під котельню, капітальний ремонт рентгенкабінету.
Центру первинної медико-санітарної допомоги збільшено видатки на закупівлю сумок укладок сімейного лікаря на 24 тис.грн. та на ремонт Веснянського ФАПу на 50 тис.грн.
Відділ освіти райдержадміністрації отримає кошти на заміну вікон в Поповецькому НВК (190 тис.грн.), на капітальний ремонт теплотраси Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст..(150 тис.грн.), на придбання підручників (100 тис.грн.), на придбання насосів (35 тис.грн.), електроплит (45 тис.грн.) та морозильних камер (15 тис.грн.) для шкіл району.
Також виділено кошти по спеціальному фонду районного бюджету в сумі 500 тис.грн. на реконструкцію приміщення контори колгоспу з добудовою на Бутовецьку АЗПМС.

Районними обранцями було взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, а саме: програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року; програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2016 роки та програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідки у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки.
 
 Крім того до сесії районної ради звернулося управління освіти, молоді і спорту з листом щодо здійснення заходів з оптимізації мережі навчальних закладів району з врахуванням фінансового забезпечення. Депутати досить детально розглянули цей лист на засіданнях постійних комісій та врахувавши всі пропозиції і зауваження прийняли рішення відмовити управлінню освіти в призупиненні роботи  та реорганізації трьох шкіл району.
 
Також депутати прийняли 4 рішення про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.
 
З метою проведення інвентаризації майна районної комунальної власності та вивчення ефективності його використання рішенням сесії було створено тимчасову контрольну комісію з інвентаризації комунального майна.
 
Загалом тридцять третьою сесію районної ради шостого скликання прийнято близько 20 рішень з різних сфер діяльності району.
 
У пленарному засіданні тридцять третьої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено