Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Звіт начальника Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області перед громадою (за 2018 рік)
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154230 чол.
Переглядів: 387
Наше завдання – забезпечити повноцінне існування сільської медицини
З метою своєчасної підготовки закладів охорони здоров'я Старокостянтинівщини до роботи в осінньо-зимовий період голова районної ради Сергій Фесун 7 вересня провів нараду з керівниками сільських медичних закладів районного підпорядкування.

"У сільській місцевості мешкає близько 32 тис.чол., – зазначив голова районної ради, – проте, на жаль, ця кількість щорічно зменшується на 1,5-2%. Негативні демографічні показники, погіршення стану здоров’я сільського населення викликає серйозне занепокоєння органів влади. На даний час є багато напрацювань у сфері медицини, але є й багато проблем, які потрібно невідкладно вирішувати. Тому наразі досить важливо з перших вуст почути проблемні питання галузі та спільно намітити шляхи їх вирішення."

Як стверджує статистика, сьогодні значно зросла кількість захворювань системи кровообігу, злоякісних новоутворень, травм та отруєнь, психічних та ендокринних розладів. Залишається невисоким  рівень санітарної культури населення, значна його частина має шкідливі для здоров’я звички. Тому удосконалення системи надання медичної допомоги сільському населенню; максимальне наближення до сільського мешканця спеціалізованої медичної допомоги; зміцнення матеріально-технічної бази сільських закладів охорони здоров’я та укомплектування їх посадами медичних працівників; збільшення обсягів фінансування сільської медицини – основні завдання, які ставить перед собою районна рада у цій галузі. Адже в усі часи здоров'я людини розглядалось як одна з найвищих цінностей суспільства, що становить основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували "Здоров'я – найвище благо".

Першим окреслив ситуацію головний лікар району Іван Горда, який зазначив, що зараз всі заклади охорони здоров'я ведуть активну роботу з підготовки до опалювального сезону. Проте зауважив, що в порівнянні з минулим роком ця робота по деяких позиціях (забезпечення паливом, технічна перевірка котелень) ведеться трохи з запізненням. На жаль, дещо пізніше встановлених строків розпочалася і заготівля картоплі для потреб медичних закладів, якої цьогоріч  необхідно заготовити 50 тонн, з них 40 тонн для центральної районної лікарні. Якщо населення району у цій справі не допоможе, то доведеться проводити закупівлю за бюджетні кошти.

Перед керівниками були поставлені завдання персонально контролювати хід підготовки до роботи в зимовий період, налагодити більш чітку взаємодію з очільниками територіальних громад. Особливу увагу головний лікар звернув на забезпечення енергозбереження в медичних закладах, тим паче, що позитивний досвід з цього питання в районі є. Як відзначив головний лікар Самчиківської дільничної лікарні Анатолій Швець,  за останніх два роки за сприяння районної ради у їхньому медичному закладі всі 47 вікон було замінено на енергозберігаючі, що дало змогу значно зекономити на енергоносіях та покращити тепловий режим приміщення. Продовжуючи дану тему, головний лікар Великомацевицької амбулаторії сімейної медицини Василь Войтко повідомив, що  робота в цьому напрямі ведеться і в їхньому медичному закладі, а саме, проводиться заміна 20 вікон на металопластикові. На прохання Світлани Гонтар – в.о. головного лікаря Сковородківської амбулаторії сімейної медицини, Сергій Никанорович дав доручення вивчити можливість заміни вікон у цій амбулаторії.

Медики подякували голові районної ради за розуміння їхніх проблем. Адже саме за нинішньої каденції галузь охорони здоров'я стала пріоритетною у роботі районної ради і депутатським корпусом багато зроблено для цього. Сьогодні ФАПи району стовідсотково забезпечені сухожаровими шафами, дитячими вагами, гінекологічними кріслами, телефонним зв'язком, чого не можна сказати про інші райони області.

В обговоренні також взяли участь в.о. головного лікаря Підгірнянської лікарні широкого профілю Василь Баранов, головний лікар Пашковецької амбулаторії сімейної медицини Тетяна Гай, головний лікар Бутовецької амбулаторії сімейної медицини Василь Мазур, головний лікар Остропільської лікарні широкого профілю Олег Турчановський. Заслухавши всіх присутніх, голова районної ради Сергій Фесун окреслив коло основних проблем галузі, які потребують не тільки нагального вирішення, але й значних коштів, а саме: капітальний ремонт будівлі та перекриття Підгірнянської лікарні, переведення в інше приміщення Бутовецької амбулаторії сімейної медицини, забезпечення належного функціонування Сковородківської амбулаторії. Ці питання будуть обов'язково внесені до Програми соціально-економічного розвитку району на наступний рік та вирішені за рахунок коштів бюджету розвитку, - запевнив Сергій Никанорович. Поряд з цим він звернув увагу присутніх на кадрові питання, запропонував медикам провести спільну нараду з керівниками освітніх закладів району, виявляти обдаровану молодь, давати цільові направлення бажаючим працювати в медицині.
Підбиваючи підсумки зібрання, голова районної ради зазначив, що всі питання, підняті на нараді, будуть узагальнені та по можливості найближчим часом вирішені. Він подякував усім присутнім за їхню самовіддану і відповідальну працю в нелегких умовах сьогодення та побажав їм подальшої плідної праці та нових професійних здобутків.
Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять другої сесії районної ради від 10.10.2019 року
 
Календар
«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2019 (8)
Вересень 2019 (18)
Серпень 2019 (8)
Липень 2019 (13)
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (12)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено