Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Звіт начальника Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області перед громадою (за 2018 рік)
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 5
Гостей: 5
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154330 чол.
Переглядів: 3804
Відбувся пленум райміської організації ветеранів
Сьогодні відбувся пленум Старокостянтинівської райміської організації ради ветеранів України. Вів пленарне засідання голова ради ветеранів Євген Лепьохін.

На засідання було внесено такі питання:
1. Про підсумки роботи VI зїзду організації ветеранів України та відзначення 70-річчя визволення України від фашизму, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчязняній війні 1941-1945;
2. Про завдання Ради райміської організації ветеранів по покращенню роботи з патриотичного виховання молоді.

В роботі пленуму взяли участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський  та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

Пленум відкрив голова Старокостянтинівської ради райміської органації ветеранів Євген Лепьохін, який ознайомив всіх присутніх із завданнями, які поставлені до первинних ветеранських організацій у світлі матеріалів та рішень VІ з’їзду Організацій ветеранів України та з нагоди відзначення 70-річчя визволення України від фашизму, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчязняній війні 1941-1945.

У своєму звернені до ветеранів керуючий справами районної ради Сергій Гречковський зазначив, що керівництво райміської організації основну увагу в своїй роботі приділяє проблемам найбільш шанованої частини нашого суспільства: учасників бойових дій, інвалідів, інших ветеранів війни, сприяє покращенню їх побутових умов, не покидає їх напризволяще, наодинці із своїми проблемами.
 
Також значна увага приділяється покращенню роботі по вихованню підростаючого покоління. На своєму прикладі  ветерани доносять до дитячих сердець велику неспотворену часом правду про війну та всіх її учасників. Велика заслуга в цій роботі належить її колишнім головам  Захрабову Нурушу Гейдаровичу, Паламарчук Оксані Іванівні, і, звичайно, нинішньому її голові Лепьохіну Євгенію Павловичу. Адже підростаюче покоління в такий непростий час з легкістю може втратити орієнтири, збитися з правильного шляху та піддатися негативним явищам, які, на жаль, ще присутні в нашому суспільстві.

"Від того, як ветерани будуть сприяти роботі по вихованню підростаючого покоління, у великій мірі залежить майбутнє наших дітей," - сказав Сергій Іванович. - "На мою думку, необхідно якомога ширше використовувати для цього волонтерський рух, які дає позитивні результати в нашому районі. Більш ширше залучати молодь для створення та підтримки в належному стані кімнат та куточків бойової Слави в сільських навчальних закладах, проведення зустрічі ветеранів з молоддю, під час яких учні пізнають правду про героїчні подвиги своїх дідів та прадідів."

Районна влада щороку ставить перед собою завдання щодо покращення умов життя і благополуччя населення та  завжди тісно співпрацює з райміською організацією ветеранів.  За рішеннями сесій районної ради, президії ради неодноразово надавалась фінансова допомога як районній раді ветеранів в цілому, так і окремим ветеранам. Так, при прийнятті бюджету на 2012 рік  районній раді ветеранів було виділено кошти у сумі 9 тис.грн.


 
Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять четвертої сесії районної ради від 12.12.2019 року
 
Календар
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Січень 2020 (10)
Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (12)
Жовтень 2019 (12)
Вересень 2019 (18)
Серпень 2019 (8)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено