Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 24 жовтня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з НБВПД за ІІІ квартал 2018 року
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Звіт за 2017 звітний рік діяльності КЗ
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153898 чол.
Переглядів: 78
Відбулося пленарне засідання дев’янадцятої сесії районної ради
  • 18 жовтня 2018 року | Переглядів: 150

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання дев’янадцятої сесії районної ради. На засіданні зареєструвалося 29 депутатів.

На початку пленарного засідання головою постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл району Любов’ю Бондар було запропоновано включити до порядку денного питання «Про затвердженння Статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні в новій редакції», яка і була підтримана більшістю депутатського корпусу.

Одними із перших районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши понад 10 мільйонів бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо. Зокрема на заробітну плату центральній районній лікарні виділено 900 тис.грн., центру первинної медико-санітарної допомоги – 150 тис.грн.

Власні надходження районного бюджету спрямовано  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації   на виконання програми «Шкільний автобус»  - 400,0 тис.грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт загальноосвітніх навчальних закладів – 190,0 тис.грн.

Додаткову дотацію сільським бюджетам затверджено відповідно Веснянській сільській раді – 75,0 тис.грн., Радковецькій сільській раді – 200,0 тис. грн.,

300 тис.грн. передбачено управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації виділено кошти на перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах.

Окрім того передбачено фінансування ряду районних програм, а саме комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району – 22,0 тис.грн., програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району – 10,0 тис.грн., програми забезпечення виконання  Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою – 60,0 тис.грн. та комплексної програми мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, Старокостянтинівської РДА, Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків на належне їх обслуговування на 2017-2018 роки – 21 тис.грн.

Разом з тим спрямовано кошти відділу культури, національностей, релігій та туризму районної державної адміністрації на поповнення бібліотечних фондів.

За словами начальника управління фінансів РДА Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та територіальних громад району.

Крім того районними обранцями затверджено нову районну програму розвитку та підтримки громадських ініціатив «Агенція змін» на 2019-20123 роки.

Заслухали депутати інформації про виконання   програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки та  районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки.

Про заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції, що реалізовувалися у І півріччі 2018 року, перед районними обранцями доповів прокурор місцевої прокуратури Володимир Мельник.

Окрім того ряд проектів рішень стосувався ефективного управління майном районної комунальної власності і були одноголосно підтримані депутатським корпусом.

З нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозицію Олександра Білобокого, яка стосувалась   встановлення дорожніх знаків та розмітки в селах Верхняки та Миролюбне. У запиті депутата районної ради Миколи Петреченка  піднімалось питання із водопостачанням в с. Ст.Остропіль, так як в одній із частин села, де проживає значна частина мешканців та знаходиться Староостропільська лікарня, протягом тривалого часу існує невирішена проблема щодо безперебійного постачання достатньої кількості якісної питної води. Депутатом районної ради Оленою Фурсовою було внесено на розгляд депутатів 8 депутатських запитів, проте лише один отримав підтримку більшості присутніх.

Загалом дев’ятнадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 15 рішень з різних сфер діяльності району.

У роботі пленарного засідання сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дев'ятнадцятої сесії районної ради від 18.10.2018 року
 
Календар
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2018 (6)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
Липень 2018 (9)
Червень 2018 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено