Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154497 чол.
Переглядів: 481
5 грудня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Гречковський взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Збройних сил України. Військових з професійним святом також привітали заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, заступник міського голови Сергій Черновський.

"Армія – невід`ємна складова частина суспільства. Вона завжди була і залишається символом благородства, дисципліни, порядності, одним із носіїв людської національної гідності,"- сказав у своїй вітальній промові Сергій Іванович. - "Сучасна українська армія, успадкувавши багаті й славні історичні традиції національної військової справи, сьогодні продовжує утверджувати свій потенціал, гарт і звитягу в органічній і нерозривній сполуці народ – армія – держава. Попри всі складнощі й труднощі нинішнього часу, Збройні Сили України гідно виконують свою високу суспільну місію: надійно стоять на захисті безпеки рідної держави, оберігають недоторканість її кордонів, достойно представляють свою країну в численних миротворчих місіях у багатьох куточках планети, успішно протистоять різноманітним новітнім загрозам і викликам. 
Жителі нашого району мають всі підстави гордитися тим, що в рядах захисників Вітчизни були, є і будуть кращі сини Старокостянтинівщини,  що на нашій землі розташовані військові формування, які мають славетні бойові традиції."


Від імені голови районної ради Івана Овчара Сергій Гречковський побажав всім військовослужбовцям та ветеранам незламнoї вoлі в пoдoланні труднoщів військoвoгo буття, надійнoгo рoдиннoгo тилу, бoгатирськoгo здoрoв’я та звершення всіх ваших мрій і пoбажань. Не обійшлося і без подарунків.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення Української Армії  кращих військовослужбовців військових частин міста було нагороджено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.

По закінченні урочистої частини на усіх запрошених  військовослужбовців та гостей чекав святковий концерт, презентований учасниками творчих колективів гарнізоного Будинку офіцерів.
Сьогодні, 5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики, професійне свято. Це свято було 2 грудня  2002 року відповідно до Указу Президента України
Ця дата пов'язана з проведенням у 2001 році першого Всеукраїнського перепису населення, найбільш масштабної статистичної роботи.


З цієї нагоди керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Гречковський від імені голови районної ради Івана Овчара привітав усіх працівників із професійним святом.
 
"Люди, які трудяться у вашому колективі, - віддані своїй професії, присвятили їй багато років життя. Ваша праця не є просто технічною, а творчою та інтелектуальною,"- зазначив Сергій Іванович у своєму вітальному слові.  "На статистичну службу  покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати."
 
Керівник апарату районної ради Сергій Гречковський висловив слова вдячності усім працівникам за щоденну кропітку працю та побажав їм миру, добробуту, творчого натхнення і подальших трудових досягнень для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.
 
За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у розвиток статистики  району та з нагоди професійного свята –  Дня працівників статистики Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації і цінними подарунками було нагороджено Валентину Сучек та Марину Стрижеус.

Дорогі співвітчизники!

 
Сьогодні Верховна Рада України більшістю голосів підтримала дії Уряду і відхилила проект резолюції про його відставку. Ми дякуємо народним депутатам за підтримку Уряду, яку вони виявили в цей важкий момент.

Знаємо, що в роботі Уряду є недоліки і помилки – ми їх бачимо. Ми відкриті для критики й готові до діалогу з представниками і протестуючих, і опозиційних партій. Сьогодні в своєму виступі у Верховній Раді я запропонував почати такий діалог, але у нас є одна дуже  важлива умова: всі дії мають відбуватись у конституційному, правовому полі.

А для цього протестуючі повинні припинити займати урядові будинки, заважати роботі державних адміністрацій. Як ви думаєте: хіба можна зимою, в складній економічній ситуації вчиняти дії, що можуть призвести до зупинки транспорту, роботи лікарень та житлово-комунальних служб?

Це абсолютна безвідповідальність.

Зараз ми прикладаємо усі зусилля, щоб зберегти спокійну, нормальну обстановку в країні. Завтра наша делегація поїде до Брюсселю, і ми продовжимо переговори, котрі дадуть можливість підписати Угоду про європейську інтеграцію на вигідних для України умовах. Про це домовився Президент і зараз ця делегація формується.

Одночасно, завтра ж, в Москву відправиться інша делегація, адже ми прагнемо укріпити наше стратегічне партнерство, хочемо відновити торгівельно-економічні зв’язки з Російською Федерацією.

Ми хочемо дати роботу нашому машинобудуванню, космічній галузі, авіабудуванню, трубній промисловості, іншим підприємствам, які, на жаль, останнім часом втратили замовлення, скоротили об’єми виробництва.       Адже це призводить до ускладнення нашого життя.   
Я можу сказати нашим людям чесно і відверто: незважаючи на труднощі, Уряд утримає ситуацію під контролем, ми не допустимо погіршення життя наших людей – це однозначно.

Не вірте провокаторам, не вірте панікерам, що нібито в економіці країни відбуваються катастрофічні наслідки. Так, нам важко, але катастрофи наші опоненти не дочекаються.

Україна обов’язково буде розвиватись – в цьому я глибоко переконаний.

І спасибі Вам, шановні співвітчизники за спокій і мужність, з якими ви сприймаєте небувало агресивну пропаганду і зберігаєте у цій ситуації витримку.

Ми з Вами разом, і ми витримаємо це випробування!

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар за участі Радковецького сільського голови Миколи Побережняка провів виїзний прийом громадян в Радковецькій сільській раді. До участі у прийомі громадян долучилися начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар, начальник управління Держземагенства у районі Олександр Возний, начальник управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі Олександр Савін, головний лікар Центру ПМСД Анатолій Швець, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Побережняк, начальник  відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксана Миропольська та головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій Вікторія Шубіна.

Такі особисті зустрічі керівників з жителями району проводяться досить часто, адже представники влади повинні знати про проблеми громадян та по можливості допомагати у їх вирішенні.

Найгострішими питаннями в обговоренні стали: вуличне освітлення та благоустрій кладовищ населенних пунктів сільської ради. За словами сільського голови Миколи Побережняка всі ці питання стоять у нього на постійному контролі і найближчим часом будуть вирішені.

Серед питань, які піднімалися громадянами на прийомі, слід виділити  земельні питання та питання соціального забезпечення. Розглядаючи безпосередньо кожне звернення голова ради детально розглянув кожну справу й надав конкретні відповіді та роз’яснення, деякі з них направив на розгляд та реагування у  відповідні служби району.

Найрізноманітніші питання супроводжувалися активною полемікою і жвавим обговоренням питань, що турбують селян нині не лише в Радківцях. "Сільські проблеми на сьогодні не можуть стояти осторонь держави," – зазначив Іван Овчар. "Лише спільними зусиллями можливо відроджувати рідне українське село."


 

Сьогодні, під час робочої наради із керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації очільниками району було обговорено політичну ситуацію в Україні та у нашому районі зокрема.

Голова районної ради Іван Овчар заявив, що відстоює побудову європейських стандартів в Україні, адже переконаний, що Україна - європейська країна. Країна на шляху євроінтеграції зробила багато роботи і альтернативи проведенню реформ сьогодні немає.

"Я засуджую події, які відбулися на Майдані Незалежності у Києві 30 листопада 2013 року, і які призвели до силового протистояння,"  -  сказав Іван Васильович. - "Заявляю, що я проти будь-якого застосування сили проти мирного населення. Водночас,  засуджую різного роду провокування з боку будь-яких політичних сил."

Голова ради закликав усіх мешканців Старокостянтинівщини до миру, спокою та збереження правопорядку і не допущення  виникнення і розвитку конфліктів.

"Я вірю в мудрість старокостянтинівської громади, її зваженість та розсудливість і прошу кожного долучатися до розбудови сильної та європейської України," -  завершив свій виступ голова районної ради Іван Овчар.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Грудень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено