Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154463 чол.
Переглядів: 739
  • 9 квітня 2013 року | Переглядів: 889
Голова районної ради І.Овчар підписав розпорядження від 21.03.2013 року №26 "Про підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл району за 2012 рік".

"З метою підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ таоб’єктів спільної власності територіальних громад сіл району за  2012 рік:
 
1. Створити комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл району за 2012 рік.
2. Засідання комісій провести у період з 15 по 25 квітня 2013року згідно з графіком.
3. За результатами роботи комісій висновки направити на виконання галузевим управлінням, керівникам підприємств, закладів, установ та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл району та іншим виконавцям до 30 квітня 2013 року.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Катревича І.І.

 Голова районної ради          І.Овчар

 

Графік

проведення комісій з  підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств,
закладів, установ та об’єктів  спільної власності територіальних  громад району за 2012 рік

 
Назва підприємств,
 установ та організацій
Дата проведення Час
проведення
 
Місце проведення
 
Госпрозрахункове підприємство
Старокостянтинівське БТІ ОР
15.04.2013 10.00 Малий зал засідань Будинку рад
Старокостянтинівська центральна районна лікарня 17.04.2013 10.00 Малий зал засідань Будинку рад
Управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації 16.04.2013 10.00 Малий зал засідань Будинку рад
Відділ культури, національностей та релігій районної державної адміністрації 23.04.2013 10.00 Малий зал засідань Будинку рад
Районний центр культури Старокостянтинівської районної ради 23.04.2013 11.00 Малий зал засідань Будинку рад
Районна газета "Життя Старокостянтинівщини" 24.04.2013 10.00 Малий зал засідань Будинку рад
КП "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області" 24.04.2013 11.00 Малий зал засідань Будинку рад
 
 
 

 
 

8 квітня голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Ігорем Люшенко взяли участь у селекторній нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи з керівниками районів, яка присвячена чіткій меті: проаналізувати стан готовності кожного поля, кожної ділянки, яка в обробітку, до проведення підживлення та інших робіт під час весняно-польової кампанії.

Наразі ситуація свідчить про гарний старт лише шести районів, які провели підживлення на 40-50 %. „Хмельниччина не може сьогодні втрачати позиції лідера у галузі сільського господарства, тому в єдиний кулак потрібно сьогодні об’єднати зусилля усіх, щоб працювати на результат під час проведення весняно-польових робіт на Хмельниччині”, – наголосив Василь Степанович.

Погодні умови склалися такі, що потрібно вибірково, але повсякчас, проводити підживлення – запевняють науковці. Їм доручено у найкоротший термін розробити та адресувати рекомендації з врахуванням особливостей цьогорічної посівної кампанії для кожного з районів.

“Керівники райдержадміністрації несуть персональну відповідальність за проведення весняно-польових робіт, повинні очолити штаби на місцях та організувати роботу у дві зміни, щоб посіяти ранні культури”, - підкреслив очільник краю у ході селекторної наради.

Особлива увага, за його словами, сьогодні приділяється півночі краю. Цими днями ще можуть бути приморозки. Відтак, необхідно організувати чергування структур, техніки і щодня просуватись вперед, наздоганяючи сусідні райони.

"Посівна компанія має проводитися цілодобово з дотриманням технології виробництва. Збалансованою має бути і цінова політика. Ми не повинні втрачати почуття відповідальності за людей", - підсумував очільник Хмельниччини.

За матеріалами Хмельницької ОДА    http://adm.km.ua


18 квітня 2013 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

19 квітня 2013 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
 
14.00 год.
 - президія районної ради
На розгляд депутатам пропонуються наступні питання:
-   про депутатські запити;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
-   про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень;
-   про програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року;
-   про виконання довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2013 року "Житло для молоді" у Старокостянтинівському районі;
-   про виконання районної програми  поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки;
-   про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки;
-   про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки;
-   про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури на території Старокостянтинівського району у 2012 році;
-   про призначення головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної  лікарні;
-   про встановлення кількості оздоровчих змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
-   інші питання.
   Старокостянтинівською районною радою  підготовлений проект рішення "Про затвердження Порядку списання безнадійної  та простроченої заборгованості з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району"  з редакцією якого можна ознайомитись в районній газеті "Життя Старокостянтинівщини" та  на сайті Старокостянтинівської районної ради  www.strkrada.km.uа (розділ Проекти рішень).
 
  Представлений регуляторний акт передбачає встановити чіткий порядок списання безнадійної та простроченої заборгованості з плати за оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл  Старокостянтинівського району.
 
Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – Старокостянтинівською районною радою– протягом місяця з дня оприлюднення на офіційному сайті районної ради www.strkrada.km.uа:
  • на поштову адресу: 31100, Хмельницької області, м. Старокостянтинів, вул. К. Острозького, 70
  • на електрону адресу: strkrada@ukrpost.ua
 Старокостянтинівська районна рада,   тел. 32135, 32237.

*********************************************

 На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення Старокостянтинівської районної  ради "Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу"  та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища.
З редакцією даного проекту можна ознайомитись в районній газеті "Життя Старокостянтинівщини" та  на сайті Старокостянтинівської районної ради  www.strkrada.km.uа (розділ Проекти рішень).
 
 Зауваження та пропозиції  до проекту будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики  розробником проекту регуляторного акту – Старокостянтинівською районною радою – протягом місяця з дня оприлюднення на офіційному сайті районної ради www.strkrada.km.uа:
  • на поштову адресу: 31100,  Хмельницької області, м. Старокостянтинів, вул. К. Острозького, 70
  • на електрону адресу: strkrada@ukrpost.ua
     Старокостянтинівська районна рада,  тел. 32135, 32237.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Квітень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (1)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено