Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154604 чол.
Переглядів: 204
  • 13 вересня 2019 року | Переглядів: 252

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, яке традиційно щороку відзначається у третю суботу вересня,  провідні спортсмени району, тренери-викладачі, працівники спортивних установ зібралися на урочистості в районному центрі культури ім. В.Ножки.

Із професійним святом присутніх привітали заступник голови районної ради Іван Овчар та керівник апарату районної  державної адміністрації Андрій Літвінчук.

«Старокостянтинівщина  багата спортивними талантами. Наші спортсмени гідно представляють район на змаганнях усіх рівнів. Ці успіхи – не тільки результат таланту і наполегливої праці самих спортсменів, але і великого внеску спортивної громадськості, тренерів - активістів спорту. Ми пишаємося вашими досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації», - наголосив у своєму виступі Іван Васильович.

Кращих спортсменів, тренерів, викладачів фізичної культури району було відзначено грамотами районної ради та районної державної адміністрації,, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного товариства «Колос».

А працівники центру культури Наталія Кирилішина, Олег Круторогий та Богдан  Макар підготували святкову концертну програму.

  • 9 вересня 2019 року | Переглядів: 231

7 вересня на території Торгово-Сервісного Центру « Поділля» відбулася 32 обласна сільськогосподарська виставка «-Агро Поділля- 2019»

Делегацію Старокостянтинівського району очолили  голова районної ради Михайло Яснюк  та  заступник голови районної державної адміністрації  Людмила Гнатюк.

Традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств представили усі районі області, заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади, а також народні майстри з усіх куточків області. Також працювала виставка-ярмарок декоративних та домашніх птахів, дрібних тварин, ярмарок сільськосподарської продукції. Не обійшлося і без цікавого сюрпризу від ТОВ» Український кристал» Вже кілька років поспіль підприємство дивує подолян своїми витворами хлібопекарського мистецтва.

Цьогоріч ТОВ «Український кристал» для «АгроПоділля-2019» презентували 3D карту України, складену  з мафінів та прикрашеної тризубом  з хліба.

  • 6 вересня 2019 року | Переглядів: 278

В другу неділю вересня в нашій державі відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, динамічний розвиток якого – запорука успішної перебудови економіки України, її енергетичної незалежності та національної безпеки.

6 вересня напередодні професійного свята працівників Старокостянтинівського відділення ПАТ “Хмельницькгаз”  та “Хмельницькгаззбут”  привітав керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Від імені голови районної ради Яснюка Михайла Борисовича, депутатського корпусу вітаючи присутніх Сергій Іванович сказав: “Усі здобутки газовиків Старокостянтинівського району – це результат повсякденної невтомної праці колективу, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді. Бажаю всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень. Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!”

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток газопостачання і газифікації району кращих представників газової галузі нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.  

Минулого року на Старокостянтинівщині було відкрито Центр обслуговування клієнтів. Більш як 20 тисяч клієнтів району та міста наразі отримують послуги по-сучасному – без черг, мобільно, зручно та у комфорті. Це зразок високої якості обслуговування, інформативності та черговий етап реалізації комплексної стратегії розвитку клієнтського сервісу газової галузі України.

  • 4 вересня 2019 року | Переглядів: 211

Відповідно до частини четвертої статті 46,  частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скасувати розпорядження голови районної ради від 02.09.2019 року №79 "Про скликання двадцять третьої сесії районної ради".

Голова районної ради         М.Яснюк

  • 3 вересня 2019 року | Переглядів: 193

Сприяння самостійній зайнятості зареєстрованих безробітних є одним із важливих напрямків роботи Хмельницької обласної служби зайнятості.

Зокрема, налагоджена системна інформаційна та профорієнтаційна робота з питань започаткування власної справи: надаються індивідуальні та групові консультації, проводиться комп’ютерна діагностика на виявлення схильностей до зайняття підприємницькою діяльністю. Крім того, організовуються навчання за напрямком «Підприємець – початківець» та  курси цільового призначення. До семінарських занять з безробітними залучаються соціальні партнери, а також підприємці, які за сприяння служби зайнятості започаткували власну справу та на сьогодні успішно її провадять.

Варто зазначити, що протягом восьми місяців поточного року започаткували власну справу шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - 71 особа. З них – 48,5% - жінки; 51,4% – молодь віком до 35 років; 45% - особи, які мають додаткові гарантії щодо працевлаштування.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності, які обирають для започаткування власної справи безробітні, є: діяльність у сфері надання послуг з ремонту автотранспортних засобів та торгівельній сфері – понад  40%, надання різного роду послуг населенню (перукарські, ремонт побутової техніки, бухгалтерські та юридичні тощо) – понад 20%, діяльність в сільському господарстві – понад 5%, надання автотранспортних послуг – 5%.

Тому, якщо ви знаходитесь у пошуку роботи і бажаєте працювати «на себе», завітайте до найближчого центру зайнятості або філії Хмельницького ОЦЗ. Фахівці служби зайнятості нададуть консультації та допоможуть вам у започаткуванні власної справи.

  • 3 вересня 2019 року | Переглядів: 219

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять третю  сесію  районної  ради  сьомого  скликання  з 24 вересня 2019 року.

2. Провести пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання 26 вересня 2019 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про депутатські запити;

- про внесення змін до районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

- про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік;

- про програму запобігання особливо небезпечним інфекційним  хворобам на 2019-2023 роки;

- про виконання програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки;

- про виконання районної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки;

- про виконання програми територіальної оборони Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки;

- про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки;

- про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Старокостянтинівського району за перше півріччя 2019 року;

- інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

Голова районної ради                   М.Яснюк

  • 2 вересня 2019 року | Переглядів: 205

2 вересня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району пролунав перший дзвінок, що ознаменував початок нового навчального року, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Цього року навчальні заклади Старокостянтинівського району гостинно відчинили двері для 2643-х учнів. Зичу всім учням, щоб один з найголовніших днів у вересні запам'ятався трепетним хвилюванням, усмішками та радістю.

Бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року вам, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог Успіхів, удачі, здоров'я, терпіння і чудових результатів!

З повагою голова районної ради    Михайло Яснюк.

  • 2 вересня 2019 року | Переглядів: 279

2 вересня 1945-го року завершилася Друга світова війна - найбільша трагедія ХХ століття

2 вересня мешканці Старокостянтинівщини вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни взявши участь у мітингу-реквієм.

В ході мітингу усі присутні спільно помолилися за душі загиблих та вшанували пам’ять жертв війни в Україні, поклавши вінки та квіти до Меморіалу Слави.

Схилили голови в скорботній подяці перед тими, хто став жертвою тієї жахливої війни та до кінця виконав свій священний обов’язок, ерівництво району та міста, представники районної ради, духовенство, керівники підприємств, установ та організацій району і міста, представники громадськості.

Світ пам’ятає, що Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року нападом фашистської Німеччини на Польщу і завершилася 2 вересня 1945 року капітуляцією Японії. У цій війні взяло участь понад 60 країн, зокрема всі великі держави, які утворили два протилежні військові табори. Безпосередню участь у бойових діях брали понад 100 мільйонів осіб. Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. Друга світова забрала життя щонайменше 80 мільйонів людей (як цивільних так і військових). За даними Інституту національної пам’яті, Україна втратила близько 14-ти мільйонів. Окрім того, під час тієї війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема Голокост), а також вперше і востаннє використана атомна зброя.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року
 
Календар
«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено