Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154569 чол.
Переглядів: 15
  • 14 грудня 2018 року | Переглядів: 348

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Саме з цієї нагоди сьогодні на Меморіалі Слави відбулися урочистості, на яких зібралися представники трудових колективів організацій та установ району й міста.
Голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та міський голова Микола Мельничук  поклали до пам’ятного знаку на Меморіалі Слави квіти, вшановуючи їх пам'ять. 

  • 12 грудня 2018 року | Переглядів: 399

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться щорічна акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

В рамках проведення акції працівниками структурних підрозділів районного управління соціального захисту населення проведено ряд інформаційно -просвітницьких заходів спрямованих проти насилля в сім’ї та формування нестерпного ставлення до будь – якої форми насилля.

Психологами районного територіального центру соціального обслуговування Наталією Чумак та Старокостянтинівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Надією Кухарською було заплановано та проведено ряд заходів. Учні Григорівської ЗОШ І – ІІІ ст., Ладигівського НВК та Левківської ЗОШ І – ІІ ст. прийняли активну участь в годині спілкування «Що таке насильство? Як себе захистити?». На нараді працівників Старокостянтинівського районного територіального центру соціального обслуговування було проведено тренінг «Як вийти з конфлікту». Лекцію «Вміння керувати емоціями» було прочитано для безробітних громадян, які знаходяться на обліку в Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Наслідки насильства – це стреси і психологічні проблеми, психічні розлади, психосоматичні захворювання, аж до суїциду. І дуже часто такі злочини залишаються безкарними. Тому краще раз і назавжди припинити знущання ніж соромитися зізнатися в цьому, прирікаючи себе на довгі страждання.

Ось поради, які  можуть бути корисними для всіх, хто став жертвою або свідком домашнього насильства.

1. Передусім варто пам’ятати народну мудрість: «Хто сам себе береже, того й лихо оминає». Не треба заплющувати очі на реальні факти і вмовляти себе не звертати уваги на насильство. Якщо ви зіткнулися з першими (ще «легкими») проявами насильства, подумайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей – уявіть найгірший розвиток подій і подумайте про ваші дії в таких неприємних ситуаціях.

2. Тримайте під рукою номери телефонів поліції та соціальних служб. Варто, щоб ці номери також знали ваші діти. Якщо виникне потреба, не вагаючись телефонуйте до районного відділу поліції або на номер “102” і вимагайте термінового втручання. По приїзді працівників поліції детально опишіть їм усе, що сталося, покажіть ваші тілесні ушкодження, а також домашні речі, які побив чи поламав кривдник.

3. Якщо вам завдано тілесних ушкоджень, обов’язково зверніться до медичного закладу. Ви не лише пройдете лікування, а й отримаєте медичні висновки, які є вагомим доказом у суді.

4. Найбільше виваженим виходом з деяких ситуацій є втеча. Але цей крок належить ретельно підготувати. Варто заздалегідь зібрати невеличку валізу з найбільше потрібними речами: одягом для себе та дітей, грошима, ліками, ключами від дому тощо, особистими документами (паспорт, свідоцтво про народження дитини), документами, які підтверджують ваші права власності на житло, машину і т.д. Обов’язково запишіть і запам’ятайте адреси та номери телефонів установ, до яких ви плануєте звернутися по допомогу. Крім того, наперед обдумайте маршрут вашої втечі й визначте декілька (не одне!) місць, де ви могли б сховатися, якщо залишите дім.

5. Якщо близькі люди готові вам допомогти в боротьбі з домашнім насильством, домовтеся з ними про спільні дії в гострій ситуації. Йдеться, зокрема, про дзвінок до поліції, тимчасовий притулок для вас та ваших дітей або схованку для потрібних вам речей.

6. Пам’ятайте: насильство часто стає ще брутальнішим, коли кривдник довідується про бажання жертви припинити з ним стосунки. Якщо ви зважилися на таке, будьте готові захищати свої права та права ваших дітей. Заздалегідь обміркуйте можливі варіанти вирішення таких гострих питань, як поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей. Звісно, краще відразу звернутися по допомогу до кваліфікованих юристів, соціальних служб чи громадських організацій, послуги яких є безкоштовними.

7. Уявіть ваше дальше життя без кривдника й знайдіть у ньому позитивні моменти для себе. Згадуйте про ці моменти тоді, коли відчуватимете неспокій та сумніви. В разі потреби, зверніться до соціальних служб та неурядових організацій, які надають психологічну підтримку постраждалим від насильства в сім’ї.

 Старокостянтинівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

 

  • 7 грудня 2018 року | Переглядів: 434

На сьогодні місцеве самоврядування є найбільш наближеним до людей рівнем влади, який відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, реальним базисом у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.

Тож саме з нагоди цього свята 7 грудня відбулися урочистості, участь у яких взяли голова районної державної адміністрації Сергій Фесун,  депутати районної та сільських рад, сільські голови та секретарі сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, представники установ і організацій,  жителі міста та району.

Урочисте зібрання розпочалося із вітального виступу голови районної ради Михайла Яснюка, який сказав: "У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства.

Адже саме у системі самоврядування втілюється ідея максимального наближення влади до її джерела – народу. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди "зверху". Інша справа, що цю систему потрібно вдосконалювати.

І все ж таки, незважаючи на неузгодженість законодавства, кожен новий прожитий рік додає на цьому шляху нових прикладів позитивного досвіду територіальних громад та їх представницьких органів.  Адже сільські ради це саме та влада, яка найближче стоїть до пересічного громадянина. Зі своїми проблемами, своїм болем люди насамперед приходять до них. Основний тягар повсякденних турбот сьогодні на місцях лягає на плечі сільських, голів та секретарів, які дбаючи про долю та благополуччя своєї територіальної громади, просто зобов’язані вишукувати можливість розвитку своїх територій, несучи при цьому повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадою."

За словами голови ради беззаперечно, величезна роль у цьому процесі належить депутатам районної та місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування.

На завершення свого вітального слова Михайло Борисович висловив слова вдячності всім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки попередніх поколінь: сільським головам, депутатам районної та сільських  рад, голові районної державної адміністрації та його заступникам, усім, хто причетний до вирішення проблем територіальних громад нашого краю.

Виконуючи приємну місію, голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун вручили відзнаки Верховоної Ради України,  Хмельницької обласної ради, районної ради і райдержадміністрації кращим представникам самоврядних структур району.

Свої щирі вітання на урочистостях висловили також голова райдержадміністрації Сергій Фесун, Вишнопільський сільський голова Юрій Соломін, начальник Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій Чубенко.

Незабутній святковий настрій учасникам урочистого зібрання створювали артисти Каріна Ситник, Марійка Голюк, Ліза  Вознюк, Юлія Кротевич, Василь Муляр та Інесса Ножка.

  • 7 грудня 2018 року | Переглядів: 330

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців району. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Старокостянтинівщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами  в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.  

Уклін і шана вам, дорогі старокостянтинівці, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя! 

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги!

З повагою голова районної ради Михайло Яснюк

  • 6 грудня 2018 року | Переглядів: 389

6 грудня у гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України, на яких зібралися військовослужбовці Старокостянтинівщини, ветерани військової служби, демобілізовані учасники АТО, волонтери та ті, хто прийшов привітати своїх захисників.

В урочистих заходах до Дня Збройних Сил України взяли участь заступник голови районної ради Іван Овчар, голова районно державної адміністрації Сергій Фесун та міський голова Микола Мельничук.

 

Іван Васильович привітав військових із професійним святом та подякував за любов до  рідної землі, самовіддане служіння українському народу та проявлені мужність і героїзм при захисті територіальної цілісності України.

"Переконаний, що сучасна Українська армія, маючи перед собою приклади відваги, патріотизму та самопожертви примножить престиж Збройних Сил України, їхню міць і обороноздатність. Уже немає сумнівів, що сучасне покоління людей у погонах гідно нестиме складну й відповідальну службу, залишаючись взірцем високого патріотизму, мужності і честі», - сказав Іван Овчар.

Хвилиною пам’яті усі присутні  вшанували  воїнів Старокостянтинівської землі, які віддали своє життя у зоні АТО за незалежність та цілісність нашої держави.

В ході урочистої частини кращих військовослужбовців гарнізону, учасників антитерористичної операції відзначено Почесними грамотами та цінними подарунками.

А гарний настрій дарували присутнім творчі колективи та артисти  міста і району.

  • 4 грудня 2018 року | Переглядів: 390

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій розглянули  20 заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили на це понад 33 тис.грн.

  • 4 грудня 2018 року | Переглядів: 400

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцяту  сесію  районної  ради  сьомого  скликання  з 18 грудня 2018 року.

2. Провести пленарне засідання двадцятої сесії районної ради сьомого скликання 20 грудня 2018 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;

 - про районний бюджет на 2019 рік;

 - про програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2019 рік;

 - про внесення змін до Цільової програми забезпечення пожежної безпеки насе­лених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфра­структури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки;

 - про хід виконання комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки;

 - про хід виконання районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

 - про реорганізацію Старокостянтинівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;

 - про виконання плану роботи районної ради за 2018 рік та затвердження плану роботи районної ради на 2019 рік;

 - про списання кредиторської заборгованості управління соціального захисту населення Старокостянтинівської районної державної адміністрації;

 - про затвердження розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Старокостянтинівського району;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

 Голова районної ради М. Яснюк

 

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року
 
Календар
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (5)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено