Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 19 грудня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з НБВПД за ІІІ квартал 2018 року
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153920 чол.
Переглядів: 2251
  • 8 грудня 2017 року | Переглядів: 194

12  грудня 2017 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

 

13.00 год.

- президія районної ради.

 

  • 8 грудня 2017 року | Переглядів: 144

В останній день осені у Києві в приміщенні Українського дому відбулося вже традиційне нагородження волонтерів. 

Четвертий рік поспіль Євромайдан SOS відзначає людей, чиї історії слугують для інших джерелом натхнення, прикладом небайдужості, дієвості та сили.

Цього року на Волонтерську премію номіновано 108 осіб. З них четверо – волонтери Творчої сотні «Рух до перемоги»: автор і виконавець із Києва Юрій Старчевод, хмельничанин, викладач музичного училища ім. В.Заремби Ігор Грінькевич та двоє старокостянтинівців – репер Руслан Ковальчук і керівник Творчої сотні, працівниця районного радіомовлення Оксана Радушинська.

Вітаємо невтомних волонтерів із заслуженими відзнаками!

Влас.інф.

Фото Петра Радушинського

  • 8 грудня 2017 року | Переглядів: 215

Це професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування  7 грудня у Будинку рад відбулися урочистості.
Голова районної ради Михайло Яснюк  привітав працівників органів місцевого самоврядування, сільських голів та депутатів усіх рівнів,  - тих, хто вносив і вносить вклад у розвиток Старокостянтинівщини.

У своєму вітальному слові голова районної ради зазначив,щонашій молодій державі лише 26 років, але за цей короткий термін органи місцевого самоврядування більш ніж переконливо довели свою спроможність бути не тільки самостійною, а й цілком ефективною формою влади, що розширює права людини та здатною протистояти  надмірній централізації державної влади.

Михайло Яснюк переконаний, що сьогодні як ніколи потрібна злагоджена робота органів місцевого самоврядування всіх рівнів та виконавчої влади на місцях. Лише діалог, а не протистояння, лише партнерські відносини – запорука сталого соціально-економічного розвитку та зміцнення народовладдя в державі. Адже наскільки сильною є територіальна громада, настільки сильною є держава.
Районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки з районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, керівниками підприємств та організацій.  В цілому ці взаємовідносини будуються на взаєморозумінні, творчих ділових стосунках і толерантності, що в кінцевому результаті сприяє ефективному вирішенню нагальних проблем соціально-економічного розвитку району.

На завершення свого вітального слова Михайло Борисович  подякував представникам органів місцевого самоврядування, сільським головам, депутатам рад усіх рівнів та представникам самоврядних органів за працю в ім’я подальшого розвитку Старокостянтинівщини та в ім’я України, висловивши переконання, що прагнення кожного, незалежно від того, яку гілку влади представляє – законодавчу, виконавчу чи представницьку, будуть підпорядковані одній меті – поліпшенню добробуту подолян, розвитку кожного села, селища, району, міста та області загалом.

Виконуючи приємну місію, голова районної ради Михайло Яснюк  спільно із головою  районної державної адміністрації Сергієм Фесуном вручили відзнаки обласної ради, районної ради та райдержадміністрації  кращим представникам самоврядних структур району.

По закінченні урочистої частини усіх присутніх святковим музично-пісенним дарунком привітали аматори сцени Старокостянтинівського району.

  • 7 грудня 2017 року | Переглядів: 174

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Це свято однієї з гілок влади, котра найбільш необхідна і наближена до громадян, об’єднує людей – професіоналів, ентузіастів і подвижників, всіх тих кому виборці довіряють свою долю,  з якими пов’язують надії на покращення життя, відстоювання і захист особистих інтересів. І саме за результатами їх праці люди формують думку про владу в цілому.

Впевнений, не має прозорішої та чіткішої схеми управління ніж самоврядування. Це – найперспективніша і найдемократичніша у світі модель. Альтернативи їй не має.

В Україні здавна пануює ідеологія  колективізму і соборності, в основі яких закладені ідеї самоврядування. Проте повороти в історії неодноразово змінювали політичний устрій нашої держави, часто зводили нанівець усі надбання в цій сфері, примушуючи суспільство будувати нову систему місцевого самоврядування із чистого аркуша.

Сьогодні нашій молодій державі лише 26 років, але за цей короткий термін органи місцевого самоврядування більш ніж переконливо довели свою спроможність бути не тільки самостійною, а й цілком ефективною формою влади, що розширює права людини та здатною протистояти  надмірній централізації державної влади.

Я глибоко переконаний, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі. Тому сьогодні принципово важливе розширення повноважень місцевих рад, максимальне усунення бюрократичного апарату від вирішення питань розвитку територіальних громад.

Адже всі ми  добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті. 

Отримавши від людей на виборах мандат довіри, органи місцевого самоврядування повинні мати дієві важелі впливу на економічну ситуацію. На жаль, на сьогоднішній день існуючих важелів недостатньо.

Впевнений, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування й регіональної політики буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя.

І, беззаперечно, величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування.

Працювати на позитив, добробут людей – основна вимога до всіх органів влади. Саме так намагається працювати Старокостянтинівська районна рада, яка у взаємодії з районною державною адміністрацією всебічно підтримує ініціативи сільських рад, направлені на покращення соціально-економічного розвитку підвідомчих територій. Лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріяв кожен виборець, опускаючи в скриньку бюлетень з нашими іменами

На  мій погляд, основне надбання районної ради нинішнього скликання це:

- недопущення політичного протистояння міх депутатами від різних партій та виборчих блоків, об’єднання  для вирішення всіх проблемних питань життєдіяльності району;

- продуктивна співпраця з органами виконавчої влади на всіх рівнях, особливо з питань виконання програми соціально-економічного розвитку району;

- збереження та ефективне використання об’єктів спільної власності територіальних громад;

- активна участь всіх депутатів у формуванні та виконанні головних напрямків розвитку як інфраструктури, так і промислового та сільськогосподарського виробництва в районі, враховуючи потреби сільських територіальних громад.

Тому сьогодні хочу щиро подякувати депутатському корпусу районної ради та її виконавчому апарата, депутатам сільських рад, які спільно з виконавчими комітетами вносять свій посильний вклад у нашу загальну справу.

Слова вдячності за сумлінну працю, професійні знання та вміння хочу висловити сільським головам та секретарям сільських рад. Адже саме на Вас випадає  найбільше  навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, часто не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати  найболючіші питання людей – членів ваших громад. Велике Вам за це спасибі.

Особлива шана і повага в цей день ветеранам місцевого самоврядування, які в непрості часи зробили чимало вагомих і добрих справ для нашого району. Велике спасибі за зроблене хочу сказати сьогодні головам районної ради попередніх скликань: Швалюку Дмитру Григоровичу, Фесуну Никанору Артемовичу, якого, на жаль, вже немає з нами, Товтизі Володимиру Васильовичу, Ситнику Володимиру Васильовичу, Фесуну Сергію Никаноровичу, Овчару Івану Васильовичу, Коханюку Олександру Володимировичу.

Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Також хочу подякувати за плідну співпрацю голові райдержадміністрації, депутатам обласної ради від Старокостянтинівщини та народному депутату України Віктору Бондару,  за сприяння яких вдається вирішити чимало важливих соціально-економічних питань розвитку нашого району.

Я глибоко переконаний, що професійні і моральні якості, небайдужість за майбутнє рідного краю дозволять кожному з нас успішно взяти на себе всю відповідальність за вирішення проблем місцевого розвитку.

У цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення народовладдя.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Вірю, що спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої-бійці на Сході.

Із святом Вас, дорогі колеги! З Днем місцевого самоврядування!

Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 6 грудня 2017 року | Переглядів: 153

Сьогодні, 6 грудня, у 42-му Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня збройних сил України. Привітати військовослужбовців та усіх присутніх з цим святом завітали голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та заступник голови ради Іван Овчар.

Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України.
Михайло Борисович у своєму вітальному слові відзначив: «Служба у Збройних Силах України – це не лише професія. Для більшості з вас вона стала справою всього життя. Ви гідно виконуєте важку та почесну місію збройного захисту суверенітету, незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Висловлюю вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Бажаю всім військовослужбовцям успіхів, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань».

Кращих військовослужбовців гарнізону було відзначено Почесними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації й цінними подарунками.

Оскільки, напередодні 5 грудня, відзначався Міжнародний день волонтера  вітальні слова і подарунки лунали для волонтерів району та міста, які роблять свій внесок у захист України. Директор Департаменту соціального захисту Хмельницької облдержадміністрації Світлана Лукомська вручила відзнаки Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.

Після офіційної частини заходу відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів.

  • 5 грудня 2017 року | Переглядів: 158

«Важливо ще на етапі ремонтних робіт перевіряти їх якість і відповідність вимогам нового освітнього простору. Адже до реформування освіти необхідно підходити комплексно,» - зазначив голова районної ради Михайло Яснюк, який спільно із заступником Іваном Овчаром сьогодні в ході робочої поїздки відвідав Сахновецьку ЗОШ І-ІІІ ст.

Керівники районної ради у супроводі директора школи Надії Адамчук оглянули їдальню, актову залу, спортивну залу, де завершені роботи із капітального ремонту покрівлі. На виконання цих робіт сесією районної ради було виділено 450 тис.грн. Крім того, було проведено заміну підлоги та покладено нову сучасну плитку. Наразі, за словами директора навчального закладу, необхідно здійснити внутрішнє утеплення та ремонт стелі приміщення. 

Разом з тим, Михайло Борисович та Іван Васильович відвідали класну кімнату учнів 1 класу, для яких, за кошти районного бюджету, було закуплено сучасні парти, дошку та інші меблі.

Проте, одним із самих болючих питань, як сказала Надія Василівна, є застаріла електропроводка, - « Наша школа ще була побудована на початку 70-х років і ніхто тоді не передбачав такої кількості комп’ютерної та орг- техніки.  Термінової заміни потребують світильники, які з часом вже просто розсипаються у руках. У такому ж застарілому стані й розетки.»

Голова районної ради Михайло Яснюк запевнив директора школи в особистому сприянні вирішення питання встановлення сучасної електропроводки, адже це, в першу чергу, відповідальність за життя дітей.

«Сахновецька школа -  одна з найбільших в районі, у якій навчається 215 дітей. Лише цього року школа прийняла у свої стіни  31 першокласника. На наступний 2018-2019 навчальний рік також планується набрати два перших класи. Проте на осучаснення навчального закладу, а, іноді, просто на нагальні потреби, коштів не вистачає. Такі заклади потребують всебічної й чіткої підтримки влади в ході прийнятої освітньої реформи» - підсумував Михайло Борисович.

  • 4 грудня 2017 року | Переглядів: 209

Прикладом дієвості влади є виконання заходів з енергозбереження у Григорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Наразі завершено роботи з утеплення фасаду школи, облаштовано водостічну систему та проведено вимощення тротуарною плиткою майданчику.

З нагоди оновлення школи педагогічним колективом та учнями 1 грудня проведено святкові заходи. З найкращими побажаннями на свято завітали голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега.

На проведення ремонтно-будівельних робіт у Григорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів витрачено 682150 грн. з районного бюджету та 276254 грн. субвенції із бюджету Григорівської сільської ради. Значний обсяг робіт проведено по благоустрою території шкільного подвір’я. Вимощено 770 м.кв. бруківки.

Реалізувати даний проект вдалось завдяки злагодженій роботі районної ради, районної державної адміністрації та Григорівської сільської ради.

За особистий внесок у розвиток освітянської галузі та соціально-економічний розвиток Старокостянтинівського району Подяками голови районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Григорівського сільського голову Анатолія Простака, директора Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Аллу Соколовську та начальника відділу збуту ФОП Чорна Л.В. Руслана Романюка.

Під час святкових заходів відбувся концерт, який підготували учні Григорівської ЗОШ, а також почесні гості свята висадили на шкільному подвір'ї саджанці декоративних дерев.

  • 1 грудня 2017 року | Переглядів: 164

Хто найбільш беззахисний та уразливий в будь-якому суспільстві та в будь-які часи? Діти. І особливо – діти-інваліди й хворі діти. Їм так потрібні наш захист, наше милосердя, наша увага, наша доброта. Але більш за все цим малюкам потрібна радість, якої вони позбавлені з самого дитинства.

Вже стало доброю традицією протягом останніх років в перші дні зими проведення театралізованого свята для дітей з особливими потребами. Цього року, 1 грудня діти з обмеженими фізичними можливостями отримали щасливі миті від участі в концертній програмі, показали всі свої творчі здібності, які виявилися в співі, декламуванні віршів, у ляльковій театралізованій грі.

Мета заходу  полягала в тому, щоб подарувати справжнє веселе свято дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Працівники Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів хотіли, щоб вони відчули себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них.

Ну, яке ж це свято без  подарунків? Протягом всього заходу дітям роздавали подарунки та солодощі. Але найголовніше: даний захід викликав на обличчях дітей веселу посмішку.

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дев'ятнадцятої сесії районної ради від 18.10.2018 року
 
Календар
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2018 (5)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
Липень 2018 (9)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено