Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154646 чол.
Переглядів: 1366
  • 19 серпня 2016 року | Переглядів: 566

19 серпня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.
На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 51-52 від 24.06.2016 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2.Про розгляд заяв ФОП Дмитрашко В.В.

3.Про розгляд заяв ФОП Гуменюк С.Ф.

4.Про розгляд листа відділу культури, національностей, релігій та туризму РДА.

5.Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

6. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 11 серпня 2016 року | Переглядів: 723

11 серпня відбулися урочистості присвячені святкуванню Дня працівника ветеринарної медицини, в яких взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Михайло Борисович привітав присутніх з професійним святом й наголосив: “Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля.”

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини кращих представників галузі нагородили почесними грамотами Старокостянтинівської районної ради та районної державної адміністрації.

  • 10 серпня 2016 року | Переглядів: 624

Під головуванням керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури В.Сліпця 9 серпня в приміщенні Старокостянтинівського ВП відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Старокостянтинівського району щодо стану протидії злочинності на території району.

У роботі наради взяли участь: заступник прокурора області С.Гриценко, начальник Старокостянтинівського МРЕВ КВІ УДПтСУ у Хмельницькій області О.Козачук, т.в.о. начальника Шепетівського МВ УСБ України в області М.Побережняк, голова районної ради М.Яснюк, голова районної державної адміністрації С.Фесун, міський голова М.Мельничук, заступник начальника Красилівської ОДПІ Ю.Нахілко, голова районного суду О. Сеньков, заступник начальника Старокостянтинівського ВП О.Зайцев.

«У цілому рівень злочинності на 10 тисяч населення є нижчим середньо обласного».

На нараді увагу керівників правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування звернуто на ріст тяжких злочинів (з 89 у минулому році до 133 у цьому році).

«Криміногенна ситуація в районі залишається напруженою, що вимагає суттєвої активізації та удосконалення роботи правоохоронних органів», – повідомив перший заступник керівника місцевого прокурора Олексій Олійник.

Як він зазначив, причинами такого стану є не лише зниження матеріального благополуччя населення, безробіття, а й послаблення превентивної роботи правоохоронними органами. Особливе занепокоєння викликає збільшення злочинів проти власності, переважно – крадіжки та шахрайства, а також кримінальних правопорушень, раніше судимими особами.

Потребує покращення організація роботи щодо розшуку безвісти зниклих осіб, підозрюваних, обвинувачених та засуджених осіб, які ухиляються від відбування покарань, слідства та суду.

Під час наради учасники висловили свої бачення вирішення окреслених та інших проблемних питань і надали конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та профілактики злочинності на території міста Старокостянтинова та району.

На закінчення наради заступник прокурора області Сергій Гриценко зазначив: «Розуміння причин, проблем в боротьбі зі злочинністю та корупцією, організованими їх формами, дає змогу напрацювати шляхи до їх вирішення, та зазначив, що на правоохоронних органах лежить велика відповідальність за стабілізацію криміногенної ситуації в районні, дотримання конституційних прав громадян, їх спокій».

За матеріалами Старокостянтинівської місцевої прокуратури

  • 5 серпня 2016 року | Переглядів: 823

5 серпня голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання чергової шостої сесії. В роботі сесії взяло участь 30 депутатів.

Перед його початком голова виборчої комісії Андрій Адамчук оголосив про дострокове припинення повноважень депутата Старокостянтинівської районної ради сьомого скликання, обраного за списками районної організації Аграрної партії України Олександра Співака та визнання обраним за черговістю кандидатів в депутати у виборчому списку відповідної організації Миколи Янковського, члена Аграрної партії України , директора ПП "Престиж".

Понад двадцять питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на пленарному засіданні шостої чергової сесії районної ради.

Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». В цьому році посмертно звання було присвоєно Кашлакову Василю Олеговичу, Погончуку Руслану Вікторовичу та Шемчуку Василю Віталійовичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України та за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність присвоїти звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району"  Швалюку Дмитру Григоровичу.

Крім того обранці взяли до відома звіти про виконання районних програм, термін дії яких закінчився, зокрема програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки , районної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року, районної програми розвитку архівної справи у 2011-2015 роках, програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2015 роки, Програми газифікації населених пунктів Старокостянтинівського району на 2011-2015 роки, районної програми підтримки сімей на період до 2015 року, районної програми реалізації молодіжної політики до 2015 року та програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки.

Разом з тим, депутати внесли зміни до діючої районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки і тим самим передбачили забезпечення діяльності робочої групи для проведення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо-переміщених осіб.

Одним із найактуальніших питань став звіт голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 6 місяців поточного року. Сергій Никанорович детально проінформував депутатів про напрацювання та досягнення в усіх секторах розвитку економіки, бюджетної сфери, соціального захисту, інфраструктури району. Голова адміністрації запевнив депутатський корпус, що і надалі основним завданням районної державної адміністрації буде виконання в повному обсязі завдань і заходів Програми.

Зі звітом про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року та змінами, що пропонуються до нього внести, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за І півріччя 2016 року до  районного  бюджету надійшло податків та зборів  з врахуванням міжбюджетних трансфертів в сумі 97 093 132 грн., з яких  власних доходів мобілізовано до районного бюджету  12 092 123 грн., при затвердженому плані 8 598 000 грн., що складає 140,6 відсотків до звітного періоду. Дотації отримано з Державного  бюджету  -  2 766 600 грн.

Крім того, за звітний період з державного бюджету надійшло субвенцій до районного бюджету  82 128 142 грн., до річних планових показників виконання становить 44.7%.

За І півріччя  2016 року проведено видатків з загального фонду  районного бюджету на суму 95 493 550,99 грн. На фінансування видатків загального фонду залучені вільні залишки бюджетних коштів, що утворились на 01.01.2016 року в сумі 2 985 067 грн.

Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Також сьогодні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег. Нові депутатські запити стосувалися ремонту доріг: Верхняки-Морозівка (депутати Олександр Білобокий, Сергій Заєць, Петро Сторожук), до села Волиця-Керекешина (депутат Тетяна Голюк), до села Хижники (депутат Андрій Андрійчук). Олександр Білобокий  звернувся від імені мешканців села Миролюбне щодо якості будівельних матеріалів, які використовуються для ремонту будівлі Миролюбненського клубу. Спільний запит Юрія Береженного та Олександра Білобокого піднімав питання заготівельної ціни на молоко, яке заготовляє ДОЧП "Старокостянтинівський молочний завод". Два запити депутатів Лариси Площинської та Сергія Фесуна стосувалися оренди об’єктів районної та сільської комунальної власності.

Кілька питань порядку денного були щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств.

В пленарному засіданні шостої сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, депутат обласної ради Олександр Співак, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району.

  • 2 серпня 2016 року | Переглядів: 682

Відповідно до розпорядження голови районної ради Михайла Яснюка, 5 серпня цього року відбудеться пленарне засідання сьомої сесії районної ради. У ході підготовки до засідання сьогодні, 2 серпня, депутати розпочали роботу у постійних комісіях.

Під головуванням Олександра Коваля відбулось спільне засідання постійних комісій з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти та з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

В другій половині дня Любов Бондар провела спільне засідання постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району та  з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

Деякі проекти рішень вимагали від депутатів особливо прискіпливої уваги. Так, члени комісій ретельно підійшли до обговорення питання звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку за І півріччя 2016 рік та внесення змін до районного бюджету на поточний рік, внесли свої зауваження та пропозиції, які вже у середу будуть предметом розгляду на засіданні президії районної ради.

Крім того члени постійних комісій заслухали інформації щодо виконання ряду районних програм, строк реалізації яких вже минув.

Разом з тим деякі питання стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Загалом, на розгляд сесії пропонується близько 30 проектів рішень.

У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року
 
Календар
«    Серпень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено