Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154696 чол.
Переглядів: 483
  • 13 серпня 2015 року | Переглядів: 948
13 серпня відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради під головуванням Олександра Коханюка. У засіданні взяли участь 40 депутатів.
 
Перед тим, як перейти до розгляду питань порядку денного голова районної ради Олександр Коханюк разом з головою районної державної адміністрації Михайлом Яснюком вручили почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації депутату районної ради Нечаснюку Сергію , який майже півроку захищає суверенітет та територіальну цілісність нашої держави в найгарячіших точках на сході України.
 
Голова ради наголосив: «Сергій Олексійович – батько трьох неповнолітніх дітей і міг би скористатися цією можливістю та не бути мобілізованим до лав Української армії. Проте, проявивши справжній патріотизм та активну громадянську позицію, він захищає суверенітет нашої держави на сході країни».
 
У свою чергу Сергій Нечаснюк подякував за привітання та звернувся до всіх присутніх з проханням підтримувати Збройні Сили України.
 
Одним з перших депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району». В цьому році посмертно звання було присвоєно Лавренчуку Віталію Вікторовичу, Флерку Миколі Олексійовичу та Яневичу Володимиру Анатолійовичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.
 
 
Лавренчук Віталій Вікторовичнародився 24 липня 1976 року в місті Грозний (Росія), у родині військовослужбовців. З 1993 по 1996 рік навчався в військовому училищі м. Кам’янець-Подільський. У 1997 році був призваний на військову службу за контрактом.
Згодом продовжив навчання на військово-інженерному факультеті при Кам’янець-Подільському державному аграрно-технічному університеті, який закінчив у 1998 році. Розпочав службу в Києві на посаді командира інженерно-технічного взводу 210 понтонно-мостового батальйону. У 2009 році продовжив службу в штабі командування Сухопутних військ Збройних Сил України на посаді офіцера інженерної служби управління оперативного забезпечення. З 2012 по 2014 роки навчався у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського, де отримав освіту за спеціальністю "Організація бойового та оперативного забезпечення військ". Після академії отримав розподіл на військову службу до міста Рівне. 16 вересня 2014 року підполковник Лавренчук був направлений до зони проведення АТО, де займався забезпеченням блокпостів, опорних пунктів і базових таборів інженерним обладнанням. 
Загинув під час виконання інженерних робіт 20 вересня 2014 року на одному з блокпостів Донецької області у селі Водяне Новоазовського району. Похований 24 вересня 2014 року в селі Малий Вишнопіль Старокостянтинівського району, де проживають батьки Лавренчук Віктор Кузьмич та Лавренчук Тетяна Миколаївна. У Віталія Лавренчука залишились дружина та двоє дітей. 
Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270/2015 "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
 
Флерко Микола Олексійовичнародився 22 серпня 1978 року в с.Деркачі Старокостянтинівського району.
Навчався у загальноосвітніх школа сіл Деркачі та Великий Чернятин. З 1999 по 2001 рік навчався у Новоселицькому професійно-аграрному ліцеї, де отримав спеціальність водій-механік. З 2001 по 2005 рік працював трактористом в сільськогосподарському підприємстві села Деркачі. Згодом працював на будівельних роботах за межами району.
З 16 листопада 2014 року – боєць п’ятого батальйону ДУК "Правий Сектор" (позивний "Танчик").
Загинув 28 лютого 2015 року у с. Піски Донецької області. Похований 4 березня 2015 року в селі Деркачі Старокостянтинівського району, де проживає його мама Захожа Раїса Петрівна.
 
Яневич Володимир Анатолійовичнародився 24 квітня 1993 року в с.Миролюбне Старокостянтинівського району.
Закінчив 9 класів Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоселицький професійно-аграрний ліцей, був студентом Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, який не судилося закінчити.
Проходив службу за контрактом в зенітно-технічній ракетній базі військової частини А4009 (м.Старокостянтинів). В січні 2015 року був командирований в м.Балаклея Харківської області, звідки доставляв боєприпаси  в зону АТО.
Загинув 15 лютого 2015 року у с. Логвінове Донецької області. Похований 24 квітня 2015 року в селі Миролюбне Старокостянтинівського району. Не одружений. Мати – Яневич Тамара Анатоліївна, батько – Яневич Анатолій Іванович, проживають в с. Миролюбне.
  
Також депутати районної ради прийняли нову програму зміцнення матеріально-технічної бази соціально-культурних закладів Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки. Разом з тим внесли зміни до програми підтримки Української армії на 2014-2015 роки в частині збільшення фінансового забезпечення.
 
Одним з ключових питань порядку денного був звіт начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року. За словами головного фінансиста району до районного бюджету надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів в сумі 79514763 грн., а саме власних доходів мобілізовано 6998454 грн., при затвердженому плані 5228000 грн., що складає 133,9 % до звітного періоду.
 
При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати затвердили збільшення надходжень до дохідної частини районного бюджету в сумі 1876 тис.грн., 681 тис.грн. з яких буде спрямовано на оплату праці центральній районній лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, відділу освіти та відділу культури, національностей, релігій та туризму РДА.

У прийнятих змінах до головного фінансового документа району збільшено видатки по спеціальному фонду на 1195 тис.грн. та по загальному фонду – на 371 тис.грн. Ці кошти планується спрямувати на центральну районну лікарню, а це на придбання рентгенологічної та флюорографічної плівки, реконструкцію незавершеного будівництва будівлі пральні під котельню, капітальний ремонт рентгенкабінету.
Центру первинної медико-санітарної допомоги збільшено видатки на закупівлю сумок укладок сімейного лікаря на 24 тис.грн. та на ремонт Веснянського ФАПу на 50 тис.грн.
Відділ освіти райдержадміністрації отримає кошти на заміну вікон в Поповецькому НВК (190 тис.грн.), на капітальний ремонт теплотраси Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст..(150 тис.грн.), на придбання підручників (100 тис.грн.), на придбання насосів (35 тис.грн.), електроплит (45 тис.грн.) та морозильних камер (15 тис.грн.) для шкіл району.
Також виділено кошти по спеціальному фонду районного бюджету в сумі 500 тис.грн. на реконструкцію приміщення контори колгоспу з добудовою на Бутовецьку АЗПМС.

Районними обранцями було взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, а саме: програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року; програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2016 роки та програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідки у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки.
 
 Крім того до сесії районної ради звернулося управління освіти, молоді і спорту з листом щодо здійснення заходів з оптимізації мережі навчальних закладів району з врахуванням фінансового забезпечення. Депутати досить детально розглянули цей лист на засіданнях постійних комісій та врахувавши всі пропозиції і зауваження прийняли рішення відмовити управлінню освіти в призупиненні роботи  та реорганізації трьох шкіл району.
 
Також депутати прийняли 4 рішення про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.
 
З метою проведення інвентаризації майна районної комунальної власності та вивчення ефективності його використання рішенням сесії було створено тимчасову контрольну комісію з інвентаризації комунального майна.
 
Загалом тридцять третьою сесію районної ради шостого скликання прийнято близько 20 рішень з різних сфер діяльності району.
 
У пленарному засіданні тридцять третьої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 11 серпня 2015 року | Переглядів: 676
Сьогодні, 11 серпня, під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного тридцять третьої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.
  • 11 серпня 2015 року | Переглядів: 898
Відповідно до затвердженого графіка 11 серпня продовжилися засідання постійних комісій районної  ради.

Так на сьогодні було заплановано засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів по роботі над питаннями порядку денного. На жаль, на засіданні були присутні лише 5 з 14 депутатів, що не дало обранцям можливості прийняти будь-яке рішення.

Незважаючи на відсутність кворуму депутати уважно розглядали кожне питання, яких у порядку денному чергової сесії налічується понад десяток.   Члени профільної комісії значну увагу приділили найголовнішим питанням – звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року та змінам до районного бюджету на 2015 рік.
 
Також начальником Управління Держземагентства в Старокостянтинівському районі  Олександром Возним було ознайомлено депутатів із заявами фізичних та юридичних осіб про затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.
  • 10 серпня 2015 року | Переглядів: 747
З 10 серпня в рамках тридцять третьої чергової сесії районної ради депутати розпочали роботу в постійних комісіях. Сьогодні за участі голови районної  ради Олександра Коханюка відбулось спільне засідання одразу п’яти комісій: з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;  з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва;  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування;  з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села;  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 
На розгляд депутатів було представлено понад 10 питань. На початку засідання Олександр Коханюк спільно з депутатами розглянули питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Старокостянтинівського району»».
 
Депутати районної ради заслухали начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горду, який ознайомив зі звітом про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року та проектом рішення про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
 
Про хід виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 201-2016 роки прозвітував начальник управління ветеринарної медицини в Старокостянтинівському районі Леонід Слободянюк.
 
В робочому режимі члени комісій проаналізували всі запропоновані на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  • 7 серпня 2015 року | Переглядів: 578
6 серпня із робочим візитом Хмельницький відвідав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Уряду. У рамках поїздки посадовець провів нараду із керівниками шести обласних державних адміністрацій регіону.

Участь у роботі наради взяв голова районної ради Олександр Коханюк.

Арсеній Яценюк побував у Хмельницькій філії ДП «Національні інформаційні системи», де відбувається навчання із роботи з системами Єдиних та Державних реєстрів та іншими електронними базами даних.


Разом із Міністром юстиції України Павлом Петренком Глава Уряду відвідав навчальний клас та поспілкувався із фахівцями, які проходять тут підготовку.

Окрім того, за словами Арсенія Яценюка, проводиться також відповідне навчання працівників органів Державної фіскальної служби та органів місцевого самоврядування.

Також Арсеній Яценюк разом з Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим оголосили про початок набору до нової патрульної поліції міста.


За матеріалами Хмельницької обласної ради   http://oblrada.km.ua

  • 5 серпня 2015 року | Переглядів: 710
Зараз, в Україні працює солідарна система пенсійного забезпечення, згідно з якою працююче населення забезпечує пенсіонерів. Але, на жаль, солідарна система не спроможна повною мірою забезпечити високий рівень пенсій нашим громадянам.

Урядом запропонований до розгляду законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», яким передбачається, що виплата пенсій буде здійснюватися з трьох різних джерел: з солідарної системи, накопичувальної системи і системи недержавного пенсійного страхування. Накопичувальна система пенсійного страхування буде обов’язкова для тих, кому менше 35 років, а люди у віці від 35 до 55 років зможуть на добровільній основі брати участь у ній (вони повинні будуть визначитися протягом 2017 року). Всі накопичені пенсійні активи, які будуть на персональному рахунку людини, після його смерті будуть успадковуватися. Ставка внеску в систему буде поступово зростати, і на початковому етапі в 2017 р складе 2%, потім буде збільшуватися на 1% щороку і до 2022 р.виросте до 7% і далі рости не буде. Відповідно будуть зменшуватися внески до Пенсійного фонду (тобто ставка ЄСВ).

Для прикладу, після запровадження в Польщі накопичувальної пенсійної системи запрацював фондовий ринок, Варшавська біржа стала центральним торговим майданчиком у східній Європі. Приплив іноземних інвестицій збільшився в рази. За даними аналітиків, в Україні накопичувальна система залучить близько 5 млрд. гривень, і ці кошти будуть інвестуватися в економіку країни. Населення зацікавлене в тому, щоб отримувати нормальний дохід, тоді соціальне становище в суспільстві зміниться в кращу сторону: купівельна спроможність збільшиться, що само собою є необхідною умовою для розвитку економіки. Та реформа, яку пропонує зараз уряд, – не тільки пенсійна, вона системна, загальноекономічна. Більш того, якщо її правильно впроваджувати, то там є цілий набір антикризових інструментів для економіки: створення потужного довгострокового внутрішнього інвестора, допоміжні механізми детінізації зарплат, трансформація державних витрат на споживання в державні витрати на розвиток економіки і так далі.

      Реформа, безумовно, вирішує питання, як підвищити доходи людей на пенсії і не разово, а на десятиліття вперед, як знайти джерело такого підвищення. Але, насправді, вона робить революційну для нашої економіки річ, абсолютно необхідну саме зараз: створює довгострокові внутрішні інвестиції. Що це дає? Зменшує залежність нашої держави від зовнішніх кредитів, дає можливість залучати зовнішні інвестиції на більш вигідних умовах, отримати гроші на розвиток економіки, створити нові робочі місця і, в тому числі, збільшити надходження до Пенсійного фонду.

     Що можна сказати про пенсійну реформу? Можливо, те, що вона допоможе зрозуміти просту річ, яка в розвинених країнах очевидна для кожного: про своє майбутнє треба дбати самостійно. Думати про накопичення, будувати своє майбутнє. Це якраз той базовий принцип, завдяки якому пенсіонери розвинених країн подорожують по світу і можуть відчувати себе захищеними на пенсії. Тому що, їх держава забезпечила їм надійні і різноманітні можливості забезпечити свою старість. А вони ними скористалися. Саме в цьому соціальна орієнтованість держави - створювати  можливості для громадян, для того щоб вони могли забезпечити собі гідне майбутнє.

 
Управління ПФУ в Старокостянтинівському районі

  • 4 серпня 2015 року | Переглядів: 715

10 серпня  2015 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

11 серпня  2015 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
 
 
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року
 
Календар
«    Серпень 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено