Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 20 лютого 2019 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗА 2018 РІК
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Звіт про виконання бюджетних програм за 2018 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153991 чол.
Переглядів: 2560
  • 12 вересня 2014 року | Переглядів: 668
Сьогодні в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті «Життя Старокостянтинівщини» №№67-68 від 23 серпня 2014 року про проведення конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, а саме:
1.1. Нежитлове приміщення за адресою вул. Лермонтова 18/5, загальна площа 20 кв.м.
1.2. Нежитлове приміщення за адресою вул. Пушкіна 47, загальна площа 14,5 кв.м.

2. Про внесення змін до усіх договорів оренди, укладених між районною радою і орендарями майна комунальної власності.

3. Про надання дозволу приватному підприємству на проведення невід’ємного поліпшення (заміни вікон та дверей) в орендованому приміщенні районної комунальної власності.

4. Встановлення вартості за  оренду приміщень для проведення масових заходів.
 
За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.
 
Доводимо до відомазацікавлених осіб, щодо рішення конкурсної комісії стосовно вартості оренди приміщення за одну годину проведення масового заходу:
-          вул. К.Острозького, 1(Кінотеатр «Мир») – 1000 грн.;
-          вул. К.Острозького, 14 (зал Центральної районної бібліотеки) – 300 грн.;
-          вул. К.Острозького, 22 (актовий зал районного будинку культури) – 200 грн.;
-          вул. К.Острозького, 28 (актовий зал управління агропромислового розвитку) – 500 грн.
  • 12 вересня 2014 року | Переглядів: 572
12 вересня під головуванням голови ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Першим питанням порядку денного був розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги. До районної ради останнім часом звертається дуже багато переселенців, які змушені були покинути місце проживання в зв’язку з діями АТО. Діти, які з ними приїхали, пішли до загальноосвітніх шкіл та садочків району.
Розглянувши заяви жителів депутати прийняли відповідне рішення.

Наступним питанням порядку денного президії було встановлення вартості за  оренду приміщень для проведення масових заходів. Керуючий справами районної ради Сергій Гречковський доповів членам президії пропозиції проголосовані членами конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду.

Члени президії одноголосно підтримали таке рішення, а саме  вартість оренди приміщення за одну годину проведення масового заходу:
-          вул. К.Острозького, 1(Кінотеатр «Мир») – 1000 грн.;
-          вул. К.Острозького, 14 (зал Центральної районної бібліотеки) – 300 грн.;
-          вул. К.Острозького, 22 (актовий зал районного будинку культури) – 200 грн.;
-          вул. К.Острозького, 28 (актовий зал управління агропромислового розвитку) – 500 грн.
  • 11 вересня 2014 року | Переглядів: 633
На виконання рішення наради від 29 серпня 2014 року, за ініціативою депутатів постійної комісії з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва, 11 вересня продовжилась нарада під головуванням голови комісії Василя Василика у більш розширеному складі, за участю голови районної ради Олександра Коханюка,  голови районної державної адміністрації Михайла Яснюка, депутатів районної ради,  заступника начальника відділу Хмельницького  обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Володимира Стукана, заступника начальника Старокостянтинівського РВ УМВС з громадської безпеки Олександра Герасимчука, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любові Бондар, заступника начальника Старокостянтинівського відділення Красилівської МДПІ  Марії Коломієць, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Миколи Гниліцького, старшого інспектора ДАІ Павла Садовського, начальника Старокостянтинівської автостанції Василя Возного, представників приватних перевізників Ігоря Кондратюка, Леоніда Шевчука та завідувача сектору інфраструктури, туризму  та регіонального розвитку Старокостянтинівської РДА Віталія Корнійчука.
 
В процесі жвавого обговорення піднімалось питання необхідності обов’язкової видачі квитків пасажирам, оскільки придбання квитка посвідчує укладення договору між пасажиром і перевізником і як наслідок страхуванням пасажирів, а у разі нещасного випадку гарантує отримання відповідної компенсації. Особливу стурбованість у представників влади викликав факт здійснення незаконних перевезень на території Старокостянтинівського району. В підтвердження цього заступник начальника Старокостянтинівського відділення Красилівської МДПІ  Марія Коломієць проінформувала присутніх, що податкова інспекція  спільно з ДАІ провели декілька перевірок, якими було встановлено, що перевезення за маршрутом Київ-Хмельницький здійснювали перевізники без державної реєстрації, тобто приватні особи. За даними фактами порушені справи і передані до суду. Але на жаль результативність таких  заходів є тимчасовою.
 
На завершення, учасники наради дійшли до висновку про необхідність створення робочої групи по перевірці дотримання Законів України “Про захист економічної конкуренції”та “Про автомобільний транспорт”. Начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар проінформувала присутніх, що з її ініціативи буде проведений моніторинг в усіх районах області щодо відшкодування вартості пільгових перевезень приватним перевізникам.
  • 10 вересня 2014 року | Переглядів: 1 058
9 вересня в Гарнізонному Будинку офіцерів відбувся вечір-реквієм пам’яті Героя  Небесної Сотні Бондарчука Сергія Михайловича та презентація книги дружини Героя Бондарчук Тетяни Володимирівни  “Кохання, розстріляне снайпером”.  Презентація, як дарунок, чоловіку в його 53-ій день народження.
 
Сергій Бондарчук – громадський діяч, Почесний громадянин Старокостянтинівського району, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, очолював міську організацію Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, був помічником-консультантом народного депутата України Ігоря Сабія. Життя Сергія Бондарчука трагічно обірвалося 20 лютого.  Куля снайпера влучила прямо в серце, в той момент, коли Сергій Михайлович виносив поранених з вулиці Інститутської.
 
На презентації було дуже багато людей. Прийшли ті, хто знав Сергія Бондарчука: друзі, учні рідні, колеги, соратники, народні депутати Олег Тягнибок, Ігор Сабій, голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар, голова Старокостянтинівської районної ради Олександр Коханюк, представники підприємств, установ, організацій та громадськість міста.
 
Зі слізьми на очах дружина Героя Небесної Сотні Тетяна Володимирівна розповідала про їхнє знайомство, історію кохання, незабутні миті спільного подружнього життя, народження синочка та багато іншого. Наголосила на тому, що Сергій Бондарчук жив ідеєю українського націоналізму, був справжнім патріотом України, для якого гасла “Україна понад усе”та “Слава Україні” – були не просто словами. Був вірним побратимом для своїх однодумців – свободівців,  а як педагог вчив учнів любити Батьківщину, не цуратися та шанувати своє.
 
Народний депутат України Олег Тягнибок передав Тетяні Бондарчук найвищу нагороду Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – золотий значок, яким націоналіста Сергія Бондарчука нагородили посмертно. 

  • 10 вересня 2014 року | Переглядів: 744
Село Веснянка  стало першим, звідки на теренах нашого району стартувала серія благодійних концертів з метою збору коштів на придбання необхідного спорядження, зокрема бронежилетів, для мешканців Старокостянтинівщини, котрі незабаром вирушать в зону АТО.

Організовуючи дану акцію спільно з районним радіомовленням (директор Сергій Грищук) і 42 ГБО (директор Сергій Чеплаков), ми заручилися підтримкою голови районної ради Олександра Коханюка, котрий жваво сприйняв нашу ініціативу. В організації транспортування артистів і звукопідсилюючої апаратури допоміг заступник голови РДА Олег Борикін. А співати в межах акції погодилися працівники 42 ГБО: Катерина Аргунова, Ірина Качан та Юрій Вилавський. Долучився до цього товариства молодий старокостянтинівський репер Руслан Ковальчук, офіцер-культуролог Олександр Петрук та член Всеукраїнської музичної спілки Олег Круторогий.


Саме у такому складі надвечір буденного дня, ми розмістилися просто неба біля Будинку культури у Веснянці, запрошуючи земляків стати частиною великої справи в ім’я нашої перемоги. Незабаром на звуки музики почали сходитися селяни. Гарний приклад для учнів продемонструвала директор школи, завітавши на акцію однією із перших. Підходили люди різного віку – від молоді до літніх. Віталися, усміхалися. Хтось вбрався у вишиванки, демонструючи в такий спосіб власне особливе ставлення до події. Одразу зазначу, що людей зібралося не багато – трохи більше трьох десятків. Більшість нарікали на відсутність інформації про акцію. Проте оте безмежжя теплоти, ті бурхливі оплески, котрими винагородили кожного з артистів, варті цілих стадіонів глядачів. Натомість учасники концерту щиро дарували свої таланти та емоції упродовж заходу, що тривав трохи більше години і завершився вже пізнього вечора. Всього в межах акції мешканці Веснянки пожертвували на потреби наших вояків 640 грн.


І ми щиро дякуємо кожному, хто завітав і вкинув до скриньки прийнятні для свого особистого бюджету гроші. Сподіваємося під час наступних виїзних концертів назбирати суму, необхідну для придбання життєво важливого засобу захисту на війні бодай для одного старокостянтинівця, аби спільно, усім миром, врятувати життя комусь із наших земляків.

І наостанок про «ложку дьогтю». Отакі благодійно-мистецькі заходи, до участі в котрих не зганяють, як то в нас часто ведеться, з-під палки, а виключно – за велінням власного сумління, надзвичайно чітко окреслюють пріоритети громади і її слабкі моменти. Представники села здебільшого не зацікавилися культурною подією у себе майже вдома, відтак і не відвідали її. Не посприяла перелому ситуації і місцева галузь культури. Щоправда справжньою помічницею у вирішенні всі технічних питань для нашої команди стала художній керівник веснянського Будинку культури Олена Маховська, котра була поруч від першої хвилини нашого приїзду. Ну а ігнорування заходу з боку усіх працівників сільської ради, окрім безпосередньо сільського голови Анатолія Заплотинського, просто залишу без коментарів. Тут можна лише зазначити, що з-поміж усіх важливих аспектів життєдіяльності громади, натепер для нас найважливішою має бути консолідація зусиль в ім’я перемоги. А тут ми одну справу робимо, шановні земляки! До зустрічі в інших селах району!
 

Оксана Радушинська,
організатор благодійної акції
 
Фото Петра Радушинського

  • 9 вересня 2014 року | Переглядів: 546
9 вересня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна, відбулось засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Участь у роботі ради взяв голова районної ради Олександр Коханюк.
 
На засіданні обговорили питання "Про Концепцію реформування податкової системи України". По даному питанню виступила головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ Наскалова Валентина Іванівна. Вона зазначила, що Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 3 вересня на засіданні Уряду озвучив План дій "Відновлення України" в якому зазначив, що для стабілізації економіки Уряд проводить податкову реформу та дерегуляцію ринку.

На першому етапі планується скоротити кількість податків з 22 до 9. Частина з них буде повністю ліквідована, частина поглинеться іншими податками. Спрощується процедура адміністрування, тобто сплати самого податку. "Чим менший контакт між платником податків і інспектором, тим менше проблем і в одного, і в другого»,   – переконаний Арсеній Яценюк.

Кабінет Міністрів також ввів спеціальну процедуру адміністрування податку на додану вартість. Щодо податку на прибуток, Арсеній Яценюк підкреслив, що Уряд прийняв «європейське рішення» – уніфікувати податковий облік на основі фінансової звітності: «Тепер не буде двох різних видів звітності. Буде спрощена система сплати податку на прибуток. І основне – на витрати будуть відносити те, що є справжніми витратами, а не те, що дозволяє чи не дозволяє податкова інспекція».

План дій «Відродження України» також передбачає дерегуляцію ринку – скорочення кількості й функцій контролюючих органів, спрощення процедур.

Учасники ради взяли активну участь у обговоренні Концепції. Вирішили відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації опрацювати пропозиції та зауваження до Концепції реформування податкової системи України та надіслати в вищестоящі органи.
 
За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації:
http://staradm.net.ua
  • 3 вересня 2014 року | Переглядів: 1 643
Голова районної ради Олександр Коханюк та керуючий справами ради Сергій Гречкоський відвідали з робочою поїздкою ТОВ “Подільський Бекон”, який розташований в  с .Воронківці.
 
Директор ТОВ  “Подільський Бекон” Прудкий В’ячеслав Васильович, в ході розмови, розповів про свій досвід у даній галузі, який він отримав у Європейських країнах.
На території господарства вже реконструйовано та функціонує  три приміщення на 600 свиноматок, комбікормовий завод, зерносклад на 3000 тонн, ремонтна майстерня, приміщення під офіс, санперепускник.
На свинокомплексі розводиться порода свиней NAIMA– це гібрид селекції французької, німецької, голандської та польської порід.
 
З метою вивчення фізіологічного стану свиноматок постійно проводиться та досліджується аналіз крові. До кінця року планується отримати 15 тис. голів свиноматок. Усі свиноматки завезені з Польщі, високопродуктивні, 2,5 опороси дають близько 30 голів молодняка. Годують свиней сухим кормом по 3, 5 кг на день, тобто двохразове харчування з постійною подачею фільтрованої води. Система роздачі корму з індивідуальним підходом до кожної свиноматки. Постійно іде контрольне зважування на електронній вазі як свиноматки так і молодняка. Весь процес автоматизований. Всі зооінженери і ветеринарні працівники, які тут працюють мають досвід по такій технології за кордоном не менше, як 3 роки.
 
На черзі введення другої черги до якої входить склад. Одне приміщення уже змонтовано. Завозиться обладнання з Польщі для цеху опоросу та вирощування. До кінця року буде завезено ще 800 свиноматок і до кінця 2015 року 1, 5 тис. голів свиноматок, від яких планується отримати біля 45 тис. голів молодняка.
Реалізація молодняка проходить у віці до 4-х тижнів, коли вага поросят досягає 25 кг.
Продаж іде в межах областей Західної України.  Графік реалізації свиней вже розписаний до березня місяця.
 
На третій черзі – відгодівельний комплекс, забійний пункт, холодильник на 20 тис. голів. На 2016 рік планується  отримати 50 тис. молодняка свиней.
  • 2 вересня 2014 року | Переглядів: 682
1 вересня голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь у патріотичній ході «Україна – єдина країна!». Також у святковій ході взяли участь керівництво міста, делегації установ і організацій міста та району, школярі та громадськість. Досить патріотичним було те, що майже всі учасники ходи були вдягнуті у вишиванки. Це був саме той факт, коли національний одяг, який єднає покоління, давав відчути на собі дух єдності і суверенітету.
 
На центральній площі міста відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку Небесній Сотні  та Почесному громадянину Старокостянтинівського району, громадському діячу Сергію Бондарчуку. Серед почесних гостей були присутні народний депутат України Ігор Сабій, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олександр Симчишин та дружина Героя Небесної Сотні Тетяна Бондарчук.
 
Голова районної  ради Олександр Коханюк та керуючий справами ради Сергій Гречковський поклали корзину квітів.   Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, які вічно будуть жити в наших серцях.
  • 1 вересня 2014 року | Переглядів: 592
Традиційно початок осені знаменується святом 1 вересня, що стукає в кожні двері. Воно справжнє, всенародне, сповнене мудрості, доброти і людяності. Учні й вчителі, батьки й рідні, першокласники й випускники — всі вони герої цього свята. А об'єднує їх шлях, що веде до школи.
 
Звичайно, головними винуватцями торжества в перший день осені є школярі — від першокласників з величезними бантами і оберемками квітів мало не вдвічі більшими за себе, до вже зовсім дорослих старшокласників, які менше ніж через рік стануть абітурієнтами. Але всі вони в душі відчувають радісні і святкові почуття, переступаючи поріг школи вперше в новому навчальному році, а хтось — перший раз у своєму житті.
 
Привітати з початком нового навчального року завітав до Ладигівської ЗОШ І-ІІІ ступенів голова районної ради Олександр Коханюк. Звертаючись до присутніх, він побажав школярам гарних успіхів у навчанні, відмінних оцінок та навчання із захопленням і радістю. Досягти  гарних результатів у навчанні допоможуть вчителі та батьки, які підтримають, пояснять незрозуміле, навчать працювати самостійно, стануть мудрими старшими порадниками та помічниками.
 
Разом з дружиною Героя Небесної Сотні Тетяною Бондарчук голова районної ради відкрив меморіальну дошку Сергію Бондарчуку.
 
“Свого часу ваша школа виховала героя, справжнього борця за волю, за свободу України, який віддав життя за краще майбутнє свого народу і пішов у вічність разом із побратимами Небесної сотні.
 
В пам'ять про Сергія Михайловича Бондарчука на стіні рідної йому школи встановлено меморіальну дошку, яка є свідченням того, що прийдешні покоління і усі ми завжди пам’ятатимемо своїх героїв, які змінили нас, українців, підняли наш національний і патріотичний дух. На їхньому прикладі будемо виховувати нові покоління патріотів” – наголосив Олександр Коханюк.
Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2019 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 14.02.2019 року
 
Календар
«    Вересень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2019 (9)
Січень 2019 (5)
Грудень 2018 (17)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено