Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154463 чол.
Переглядів: 767
  • 12 серпня 2014 року | Переглядів: 836
В ході підготовки до пленарного засідання двадцять шостої сесії  районної ради, 12 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.  У роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

Зокрема, під головуванням  Дмитра Поліщука  проекти рішень сесії опрацювали на спільному засіданні члени постійних комісій з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.


Сергій Кучерук провів засідання постійної комісії  з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
 

В ході розгляду депутатського запиту Олени Фурсової,  щодо забезпечення хворих на цукровий діабет цукрознижуючими препаратами, Сергій Кучерук ознайомив членів комісії з проектом звіту тимчасової контрольної комісії за результатами перевірки закладів охорони здоров’я.
 

Черговою сесією районної ради передбачається розглянути  питання присвоєння звання «Почесного громадянина Старокостянтинівського району» Сергію Бондарчуку.
 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда ознайомив присутніх зі звітом про виконання бюджету за перше півріччя 2014 року.
 
До  уваги присутніх було представлено проекти програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 22014-2018 роки та цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
 

Депутати заслухали звіти про виконання ряду районних програм, зокрема програми розвитку футболу в  Старокостянтинівському районі на період 2009-2013 роки; програми соціального захисту громадян Старокостянтинівського району,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011-2013 роки та  програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі.

Також на розгляд обранців було внесено питання про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2014 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року.

Загалом депутати розглянули понад десяток питань порядку денного.
  • 4 серпня 2014 року | Переглядів: 910
Не так багато причин для святкування отримують натепер наші військові. Проте з нагоди Дня Повітряних Сил ЗСУ, котрий в Україні відзначають першої неділі серпня, просто на території летовища бригади тактичної авіації ім. Петра Франка відбувся концерт для тих працівників льотно-підйомного складу, котрі на час заходу не були задіяні в нагальних роботах. І навіть температура повітря у плюс тридцять, палюче сонце над головою, розпечені бетонні плити під ногами і сухий рвучкий вітер не завадили влаштувати справжнє мистецьке дійство для наших вояків.

Заспівати для авіаторів, вже втрете за кілька останніх місяців, радо зголосився соліст обласної філармонії та естрадного оркестру УМВС в Хмельницькій області, лауреат міжнародного фестивалю «Слов’янський базар» Віктор Шайда. Солістка хмельницького естрадно-духового оркестру Марина Українець подарувала присутнім запальні пісні і запросила до танцю одного з військовослужбовців. До акції долучилася яскрава скрипалька Майя Онищук та викладач хмельницького музичного училища Артем Ромасюков. Зі Старокостянтинова – Марійка Голюк, Юрій Вілавський, капітан Олександр Петрук та муніципальний фольклорний ансамбль ім. В.Ножки.


Організувала цей захід кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст., журналістка і письменниця Оксана Радушинська (старокостянтинівське районне радіомовлення), спільно з військовим клубом (начальник Олександр Петрук) та 42 ГБО (начальник Сергій Чеплаков).

«Головним наш завданням було розважити і збадьорити вояків. – розповідає Оксана Радушинська. –  Проте розпочали концерт з хвилини мовчання за всіма, хто загинув у небі і на землі, вкотре відстоюючи незалежність, свободу і цілісність нашої держави. По-інакшому тепер не можна…»


А потім – і грали, і співали, і розважали жартами вояків, що розмістилися довкола імпровізованої сцени на пагорбах капонірів, просто на галявинах із травою, чи у затінку під літаками. Гучні аплодисменти і оберемки польових квітів, котрі отримали від вдячних глядачів усі дівчата-учасниці концерту, стали найкращою подякою за творчу працю.

Висловлюючи думку авіаторів, заступник командира бригади по роботі з особовим складом підполковник Микола Старушик наголосив на значимості такої моральної підтримки від усіх, хто не залишається байдужими до проблем військових. А також запевнив, що військовослужбовці Збройних Сил України і надалі з честю та гідністю стоятимуть на рубежах нашої Батьківщини, залишаючись вірними присязі та відданими українському народові.

Спілкуючись із вояками, вкотре утверджуєшся в думці, що сьогодні ніхто з нас не має морального права залишатися осторонь подій у державі. Одні захищають країну, усіх її мешканців зі зброєю в руках, а решта повинні докладати максимум зусиль для підтримки наших оборонців – хто в який спосіб може.
 

Ксенія Граднова
Фото Петра Радушинського


 
  • 1 серпня 2014 року | Переглядів: 874
Хмельницькі артисти подарували концерт для військовослужбовців, поранених в зоні АТО, що нині проходять лікування в хмельницькому центральному госпіталі.

Передобідньої пори, просто неба, у затінку дерев на території госпіталю для тих, хто проходять лікування, і для медперсоналу, котрий також бував у «гарячій точці» України, поспівав повстанських пісень під гітару відомий хмельницький співак Віктор Шайда. Юна стипендіатка ОДА Богдана Ясінська приїхала з Дунаєвець, аби розважити вояків піснею і красою свого народного голосу, а солістка хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру Марина Українець, співаючи, не змогла втримати сліз, адже її чоловік наразі перебуває в районі АТО.

Долучилися до акції і наші старокостянтинівські військовики: капітан Олександр Петрук спілкуючись з колегами-вояками, висловив захоплення їхньою мужністю, зазначивши, що кожен наразі має виконувати те завдання, котре ставить перед ними держава. А щоб збадьорити хлопців, розповів кілька анекдотів, заспівав майданівську пісню «Брат за брата», а потім ще одну – «Лента за лентою» – в імпровізованому дуеті з Віктором Шайдою. Технічну підтримку акції надав 42 ГБО і особисто начальник Сергій Чеплаков, котрий озвучував концерт.

«Висловлюю щиру вдячність усім друзям, артистам, хто відгукнулися на мою пропозицію поспівати для поранених. – говорить організаторка акції Оксана Радушинська.А ще сердечне спасибі за допомогу в організації транспортування звукопідсилюючої апаратури міській владі і КП «Тепловик», котре безпосередньо надало автомобіль для такої потреби».

До слова, команда артистів прибула до госпіталю не лише з мистецькими дарунками. Привезли хлопцям яблук. А ще – цілий ящик смаколиків від мешканки Старокостянтинова держслужбовця Оксани Миропольської. Довідавшись напередодні про акцію, вона накупляла печива і солодощів та й передала їх, разом із книгами, для поранених. А ще написала щемливого листа – синам від Мами.

Як зазначає начальник Хмельницького госпіталю, полковник медичної служби Олександр Завроцький, емоційна, душевна допомога не менш дієва для тих, хто проходить лікування, аніж медикаментозні призначення. «Ми надзвичайно вдячні всім небайдужим людям, котрі знаходять час, сили, здоров’я і приїздять та допомагають нашим хворим, – зазначає військовий лікар. – І вам велика подяка за сьогоднішній концерт! Терапевтичний ефект від нього важко переоцінити!»

У день проведення концерту лікування в госпіталі проходили більше двадцяти поранених із зони АТО. На пропозицію медичного керівництва госпіталю, домовилися влаштовувати схожі співочо-сердечні зустрічі щомісяця, аж до повної перемоги України у цій де-юре неоголошеній війні.
 

Ксенія Граднова
Фото Петра Радушинського
 

  • 1 серпня 2014 року | Переглядів: 751
Голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь в роботі колегії взів голова районної ради Олександр Коханюк.

На порядку денному розглянуто наступні питання:
1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І півріччя 2014 року
2. Про стан дотримання свободи слова в районі.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Серпень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (2)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено