Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154463 чол.
Переглядів: 790
  • 6 червня 2014 року | Переглядів: 953
Ведуча радіопрограм районного радіо, поетеса, письменниця, журналістка Оксана Радушинська втретє перемогла у престижному літературному конкурсі «Коронація слова».

5 червня у Києві в Центральному будинку Збройних Сил України відбулася церемонія вшанування цьогорічних лауреатів, дипломантів та володарів спеціальних відзнак. Наша землячка здобула диплом лауреата за роман «Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва».

Вітаємо авторку з високою відзнакою і бажаємо подальших перемог!

  • 5 червня 2014 року | Переглядів: 989

5 червня під головуванням Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання двадцять п'ятої сесії районної ради. У засіданні взяли участь 44 депутати.

На початку зібрання головуючий поінформував депутатський корпус про кадрові призначенн, що відбулися у міжсесійний період. Розпорядженням в.о.Президента україни №748/2014-рн від 23.04.2014 року головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Михайла Борисовича Яснюка. Також на посаду Старокостянтинівського міжрайонного прокурора 30 травня 2014 року призначено радника юстиції Олійника Олексія Леонідовича. Виконуючим обов'язки начальника Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області  16 квітня 2014 року полковника міліції Слюсарчука Сергія Борисовича.


Крім того, голова ради поінформував депутатів про зміни, що відбулися у депутатській фракції ВО "Батьківщина", а саме про складання Сергієм Фесуном повноважень голови фракції та обрання нового голови - Сергія Зайця.

Одним із перших депутатами було розглянуто питання внесення змін до районного бюджету. В ході обговорення депутатом Оленою Фурсовою було підняте питання щодо виділення коштів на придбання спеціального харчування для хворого на фенілкетонурію в сумі 40 тис.грн. За словами Олени Володимирівни хвора дитина проживає у м.Старокостянтинів, але вже протягом більше десятка років з міського бюджету не виділено жодної копійки на допомогу хворому. Усі роки кошти виділялися із власних надходжень районного бюджету. На думку депутата міська влада не повинна залишатися осторонь цієї проблеми та розробити ряд програм розвитку охорони здоров'я у місті. Тому виступаючими депутатами було підтримана пропозиція рекомендувати голові районної ради та районної державної адміністрації обговорити це питання із міським головою та знайти шляхи його вирішення.


Майже без обговорення було заслухано звіти про виконання низки районних програм: програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на період до 2013 року; програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Старокостянтинівського району на період 2008-2013 роки та  районної цільової програми "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки.

Без зауважень районні обранці обговорили хід виконання програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року і програми поводження з твердими побутовими відходами на території Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки.


Рішенням ради  редактором районної газети "Життя Старокостянтинівщини" було призначено Тетяну Омелянюк.
Омелянюк  Тетяна  Василівна народилася 2 липня 1980 року у м.Старокостянтинів Хмельницької області. Закінчила Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна у 2004 році за спеціальністю "журналістика".
З 1999 по 2000 рік працювала вчителем української мови та літератури в ЗОШ №4 м.Старокостянтинів. З 2000 по 2007 рік кореспондентом районної газети "Життя Старокостянтинівщини". З 04.07.2013-18.03.2014  - літературний співробітник газети "Життя Старокостянтинівщини".
з 18.03.2014 по даний час тимчасово виконувала обов’язки редактора районної газети "Життя Старокостянтинівщини".Також депутатами було встановлено кількість оздоровчих змін, їх тривалість та вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області та затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячих дошкільних навчальних закладів, на 2014 рік.

Під час розгляду питання "Про направлення депутатських запитів" було озвучено і проголосовано два нових запити Олександра Гурського та Олени   Фурсової, які стосувалися ремонту дороги Пеньки-Бовкуни  і забезпечення закладів охорони здоров'я та хворих на цукровий діабет лікарськими засобами.


Окрім того  депутатами районної ради було прийнято рішення про прийняття повного обсягу видатків на фінансування медичних послуг населення міста в 2015 році з бюджету міста районному бюджету.

Загалом двадцять п'ятою сесією районної ради було прийнято близько 20 рішень, які є соціально-значимими для розвитку району.

У роботі пленарного засідання  взяли участь голова районної лержавної адміністрації та його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної  державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

  • 3 червня 2014 року | Переглядів: 1 063
3 червня під головуванням голови Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій  узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного двадцять четвертої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Ряд заяв жителів району стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, які депутатами були вирішені позитивно.
  • 3 червня 2014 року | Переглядів: 867
Сьогодні, у рамках проведення двадцять п'ятої сесії, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів під головуванням Анатолія Пасічника. У засіданні бюджетної комісії взяли участь голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк.


Як і завжди найбільше уваги членів комісії було приділено профільному питанню -  про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік.
За словами начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди з метою забезпечення відновлення економіки України та невідкладної стабілізації фінансової системи відповідно до положень Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Верховною радою України 27 березня 2014 року внесено зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік", у тому числі до всіх показників місцевих бюджетів, враховуючи і районний бюджет. Так у проекті рішення «Про внесення змін до районного бюджету» передбачено зменшення обсягу загальному фонду  на 2155,0 тис.гривень та збільшення по спеціальному фонду на 256,8  тис.гривень.


Також планується зменшення головним розпорядникам коштів районного бюджету видатків на загальну суму 3 122,4 тис.грн. у зв’язку із припиненням запланованого підвищення з 1 липня та 1 жовтня поточного року розміру мінімальної заробітної плати та залишення її на рівні 1 218 гривень і розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки  на рівні 852 гривні.

Члени профільної комісії уважно розглянули проект запропонованого рішення, внесли до нього свої пропозиції та зауваження.


Окрім бюджетного питання депутати значну увагу приділили інформації голови районної ради Олександра Коханюка про виділення коштів з обласного бюджету на придбання флюорографа. На минулій сесії депутати звернулися до обласного керівництва з проханням допомогти придбати дане обладнання для центральної районної лікарні. Сьогодні ж на засідані комісії думки депутатів розділилися щодо доцільності купівлі нового флюорографа, а тому головному лікарю ЦРЛ Володимиру Стіхарєву було рекомендовано проконсультуватися із фахівцями з даного питання.

Всі інші запропоновані проекти були розглянуті конструктивно та без значних зауважень й пропозицій.


  • 2 червня 2014 року | Переглядів: 882
2 червня розпочала свою роботу двадцять п'ята сесія районної ради ради, пленарне засідання якої заплановане на 5 червня.

У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк.

Зокрема, під головуванням  Василя Василика  проекти рішень сесії опрацювали на спільному засідані члени постійних комісій з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Сергій Кучерук провів засідання постійної комісії  з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.


Черговою сесією районної ради пердбачається заслухати звіти про виконання ряду районних програм, а саме програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на період до 2013 року; програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Старокостянтинівського району на період 2008-2013 роки та  цільової програми "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки.


Окрім того члени комісій ознайомилися із ходом виконання програм зайнятості Старокостянтинівського району за 2013 рік та поводження з твердими побутовими відходами на територ району.

Також депутатм було внесено кандидатуру для призначення на посаду редактора районної газети "Життя Старокостянтинівщини".

Перед початком оздоровчого сезону районним обранцям пропонується затвердити кількість оздоровчих змін, їх тривалість та вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.


Погодили члени комісій і розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячих дошкільних закладів.

Загалом депутати розглянули понад десяток питань порядку денного.У серії «Малятко-розумнятко» харківського Видавничого дому «Школа» вийшло одразу дві книжки-картонки подільської авторки Оксани Радушинської. Книжка «У саду і на городі» допомагає малесеньким читачам весело і пізнавально познайомитися з садовими та городніми «мешканцями»-рослинами, збагатити світогляд знаннями про квіти і ягоди. А друга книжечка «Веселі кольори» запрошує на прогулянку різнобарвним світом, де усі предмети, люди, рослини та явища мають свої кольори. Запам’ятати їх, дякуючи пізнавальним віршикам, напрочуд легко і весело.

Чудові малюнки до віршиків створили Ольга Ковальова та Соня Каа. В анотації до серії зазначено, що книги відповідають санітарним нормам, вірші схвалені педагогами та психологами і обрано найпотрібніші та найкорисніші теми для розвитку дитини. А хвиляста форма книжки активізує тактильну діяльність дитини, стимулюючи її загальний розвиток.

Тож вітаємо авторку зі «свіженькими» виданнями і бажаємо як нових книг, так і багато маляток-розумняток, котрі зростатимуть на Оксаниних віршиках.

Влас.інформ.


Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Червень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (2)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено