Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154496 чол.
Переглядів: 4845
Сьогодні, 17 грудня, голова районної ради Іван Овчар ознайомився із ходом ремонтних робіт у Старокостянтинівській центральній районній лікарні.
 
Про перебіг робіт та приготування до здачі приміщень в експлуатацію розповів головний лікар районної лікарні Володимир Стіхарєв. За його словами, наразі будівельні роботи тривають у колишньому приміщенні дитячої поліклініки, яке переобладнують під кабінет з проведення магнітно-резонансної томографії.
 
Зараз у приміщенні ведуться завершальні оздоблювальні роботи, встановлюють вентиляційне та монтують електричне обладнання.
 
"Для підготовки необхідних умов для встановлення томографа вкладено чимало сил, однак я впевнений, що він виправдає ці затрати, – зауважив під час огляду приміщення головний лікар Володимир Стіхарєв.Такий вид обстеження є досить ефективним.
Магнітно-резонансна томографія- це сучасна технологія, що використовує магнітне поле та радіо хвилі для формування зображення тканин і органів людського тіла без застосування шкідливого рентгенівського випромінювання. З її допомогою лікар зможе обстежити та отримати вичерпну інформацію про стан нервової системи, внутрішніх органів, опорно-рухового апарату людини. Ця інформація дозволить діагностувати захворювання на ранній стадії та призначити найбільш ефективне лікування."

 
Далі голова ради Іван Овчар відвідав приймальне відділення, де також триває капітальний ремонт. На сьогоднішній день будівельники готують стіни, підлогу до покриття облицювальною плиткою, замінюють стару сантехніку не сучасну. У цьому відділені керівництво лікарні планує надавати цілодобову висококваліфіковану планову та ургентну ортопедо-травматологічну допомогу мешканцям району та міста.

Як наголосив Володимир Олексійович, головний лікар ЦРЛ,  сучасне оснащення, функціональне розташування приймального відділення поряд з відділенням інтенсивної терапії та постійний зв'язок із ним, дозволять  діагностувати найскладніші захворювання і надавати високоспеціалізовану медичну допомогу у найкоротші терміни.
 
Голова Старокостянтинівської районної ради Іван Овчар звернув увагу, що протягом останніх трьох років в центральній районній лікарні відбуваються значні зміни – оновлюється та надходить нове сучасне обладнання, проводяться ремонти та модернізація відділень.
 
"Але попереду перед нами ще чимало роботи. Адже охорона здоров’я завжди залишалась пріоритетною галуззю для будь-якої влади. І є ряд першочергових завдань, які потрібно виконувати, зокрема, надання медичних послуг на належному європейському рівні – одне із них. Тому нам ще є над чим працювати," – підсумував свою робочу поїздку Іван Васильович.
 12 грудня відбулося пленарне засідання чергової дев'ятнадцятої сесії районної ради. У роботі засідання, яке провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 37 депутатів.

Перш ніж розпочати планову роботу зібрання головуючий оприлюднив інформацію про розпуск депутатської фракції "За добробут Старокостянтиніщини" та утворення депутатської групи "За добробут Старокостянтинівщини".

Під час затвердженням порядку денного пленарного засідання від депутатів районної ради Сергія Фесуна та Олени Фурсової надійшла пропозиція включити до порядку денного питання "Про усунення порушень Старокостянтинівської районної ради по управлінню об'єктами районної комунальної власності" та "Про хід реформування галузі охорони здоров'я в Старокостянтинівському районі", яка не знайшла підтримки у більшості депутатського корпусу.

Але й за проект порядку денного, внесений постійними комісіями та президією, більшість депутатів не проголосувала. Тому під час тривалого та бурхливого обговорення був прийнятий порядок денний, який включив лише 3 питання:
 - про звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради шостого скликання до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації;
 - внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
 - про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки.

Першим депутати обговорили проект звернення до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації в країні, а депутатом Оленою Фурсовою був запропонований свій варіант звернення. У зв’язку із подіями, які відбуваються у Києві та усіх регіонах країни, обговорення звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради шостого скликання до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації було досить дискусійним. У сесійній залі озвучувалися різні думки та пропозиції. На жаль, депутати не змогли знайти компромісу щодо змісту звернення, а тому жодне з них не було підтримане.

Що ж стосується внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, то й при обговоренні цього питання депутати відхилили всі пропозиції, що були запропоновані під час проведення постійних комісій, та затвердили лише додаткову дотацію з державного бюджету районному бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості.

Останім, згідно порядку денного, слухалося питання про хід виконання розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі. Депутат Сергій Фесун, задля перевірки ефективності використання земельних ресурсів, запропонував створити тимчасову депутатську комісію. Депутати ж вневнені, що це питання може вивчити постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та недоцільно створювати ще одну комісію. А отже і цей проект рішення залишився не підтриманим більшістю депутатського зібрання.

У роботі пленарного засідання дев'ятнадцятої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Островський, міський голова Микола Мельничук, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районноїради, керівники окремих відділів та управлінь районної  державної адміністрації, установ і організацій району.
 
 

11 грудня 2013 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Островського відбулося засідання місцевого комітету з економічних реформ.

У роботі комітету взяли участь заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі – начальника управління цінової політики та підтримки підприємництва Хмельницької обласної державної адміністрації Олена Дмитрієнко  та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

На порядок денний засідання комітету з економічних реформ винесено наступні питання:
1. Організація роботи ЦНАПу в частині забезпечення надання максимальної кількості адміністративних послуг шляхом залучення до роботи у ЦНАПі суб’єктів надання адміністративних послуг.
2. Обговорення пропозицій щодо надання адміністративних послуг представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ у ЦНАП.
3. Обговорення пропозицій щодо режиму роботи представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ, що будуть залучені до роботи у ЦНАП.
4. Організація роботи спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ відповідно до напрямків роботи для забезпечення надання найбільш повного спектру адміністративних послуг.
5. Забезпечення робочих місць спеціалізованим апаратним та програмним забезпеченням (базами даних), які є обов’язковими для надання адміністративних послуг.
Сьогодні голова районної  ради Іван Овчар провів засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій проаналізували порядок денний дев'ятнадцятої сесії районної ради для розгляду на пленарному засіданні, проведення якого заплановане на 12 грудня в сесійній залі Будинку рад.

Також депутати розглянули та позитивно вирішили заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

Понад  десятка питань, які пропонуються до розгляду під час пленарного засідання дев'ятнадцятої сесії районної ради 12 грудня, обговорили сьогодні депутати – члени постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів. Провів засідання  голова комісії  Василь Томаля.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

Безперечно, одними з найголовніших питань порядку денного є фінансове питання. На черговій сесії планується внести зміни до районного бюджету на 2013 рік. Також планується внести зміни до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки.

Традиційно  депутатами було заслухано інформації про хід виконання різних програм. Зокрема, на обговорення депутатів винесено виконання таких програм:  комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки,
програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки, програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів  Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки, програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки,  районної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року,  районної програми реалізації молодіжної політики до 2015 року.

Крім того депутатам пропонується питання щодо  затвердження програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки та перейменування загальноосвітніх навчальних закладів.

Шановні краяни!

Влада Хмельниччини, яка нині організовує та забезпечує сталу роботу виконавчих органів, докладає максимум зусиль аби завершити рік спокійно та без комунальних чи фінансових колапсів. В області нині, всупереч непростій загальнодержавній суспільно-політичній ситуації, всі галузі стабільно працюють для забезпечення нормальної життєдіяльності краю.

Разом з тим, наміри окремих опозиціонерів майдану можуть спричинити серйозні проблеми. Блокування роботи адмінбудівель чи правоохоронних органів, перешкоджання у роботі державних структур може призвести до незворотних процесів. Страждатиме економічний та соціальний сектори. Якщо протистояння чи провокації продовжуватимуться, то є ризик залишитися без бюджету на наступний рік. А відтак – без пенсій, зарплат, стипендій, соціальних допомог залишаться наші люди. Як ми харчуватимемо дітей у садочках і школах, як надаватимемо медичну допомогу хворим, як очищатимемо дороги від снігу і подаватимемо тепло в будинки?! Варто задуматися і над можливим розгулом злочинності. Вже зараз працівники міліції говорять про збільшення фактів квартирних крадіжок, угонів авто, вуличних пограбувань,- особливо в столиці.

Звертаюся до вас із проханням бути особливо пильними і до свого здоров’я! В області нам вдалося зупинити ріст захворюваності на туберкульоз і вже три роки поспіль поступово зменшується кількість хворих. Нещодавно на Київському майдані померла від туберкульозу людина, в якої була відкрита форма цієї недуги. Не залишіть цей факт поза увагою.

Дорогі земляки! Сьогодні у нас відновився нормальний навчальний процес, - студенти та учні повернулися до Вишів та шкіл. Комунальні служби вправно реагують на погодні виклики і виконують свої обов’язки. Медики та надзвичайники безперебійно надають людям невідкладну допомогу. Місцева влада разом з Кабміном завершують підготовку найважливішого фінансового документу на наступний рік – Бюджету 2014.

Закликаю всіх і кожного: не дайте провокаторам маніпулювати собою, не заважайте працювати адміністраціям і радам. Від вашого розуміння і патріотизму залежить життєдіяльність міст, селищ і сіл.

Будьмо зваженими у своїх помислах і діях, аби в мирі і спокої завершити цей рік та з новими конструктивними планами увійти в європейську сім’ю.

 

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха

Сьогодні під головуванням Василя Василика відбулося спільне засідання постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;  з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва і розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

У другій половині дня пройшло спільне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти, яке провів Сергій Кучерук.
 
Депутати на засіданнях розглядають питання порядку денного чергової сесії, серед яких основними є внесення змін до районного бюджету на поточний рік та затвердження програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки.

Також черговою сесією планується внести зміни комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки. Крім того, депутати заслуховують інформації про хід виконання ряду районних програм.

Окрім інших, члени комісій розглядають проекти рішень про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів та затвердження їх статутів у новій редакції.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Іван Овчар та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Гречковський.
6 грудня у сесійній залі будинку рад відбулись урочистості до Дня місцевого самоврядування. Голова районної ради Іван Овчар привітав присутніх у залі депутатів, виконавчий апарат, сільських голів та секретарів з професійним святом.

"Українська держава ще тільки на шляху до створення ефективної, демократичної системи місцевого самоврядування. Аналіз вітчизняного законодавства викриває багато питань та проблем, які потребують вирішення. До сьогодні не вдається децентралізувати бюджетну систему та реалізувати задекларований у Бюджетному кодексі України принцип формування бюджетів «знизу — вверх». Право громади управляти комунальною власністю, на жаль, залишилось законодавчо незабезпеченим — відповідного закону немає.   І все ж таки, незважаючи на неузгодженість законодавства, кожен новий прожитий рік додає на цьому шляху нових прикладів позитивного досвіду територіальних громад та їх представницьких органів, - сказав у своєму вітальному виступі Іван Васильович. - Сьогодні переважній більшості самоврядних громад району вдається вирішувати хай і не глобальні, хай для когось і буденні, проте для нас людей, що обрали своєю діяльністю службу в органах місцевого самоврядування, першочергові і невідкладні завдання. Вони стосуються, в першу чергу, створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, надання мешканцям територіальних громад якісних і доступних публічних послуг."

Голова районної ради впевнений, що величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування. За його словами пріоритетним напрямком в діяльності районної ради є і надалі залишатиметься першочергове вирішення соціальних питань: покращення медичного обслуговування населення, створення  належних умов у освітянській галузі, проведення газифікації та вуличного освітлення населених пунктів, ремонт доріг, розвиток культури, тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя.    

Іван Овчар побажав усім представникам самоврядних органів району, усім, хто працює на благо територіальних громад та відстоює їх інтереси, оптимізму, енергії і наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім'я становлення справжнього народовладдя і укріплення демократичних засад у нашій державі.

Відповідно до спільного розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення місцевого самоврядування на Старокостянтинівщині, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного розвитку Старокостянтинівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації з врученням подарунка нагороджено кращих депутатів районної ради, сільських голів та секретарів сільських рад, працівників виконавчого апарату районної ради.

За доброю традицією 7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування. Це свято по праву пов’язують з державними святами доби незалежності і сприймають як дату, що є знаковою віхою у становленні Української держави. Саме 7-го грудня 1990-го року наша країна першою на пострадянському просторі прийняла Закон про місцеве самоврядування.

У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Адже саме у системі самоврядування втілюється ідея максимального наближення влади до її джерела – народу. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди "зверху". Інша справа, що цю систему потрібно вдосконалювати.

З боку Президента є глибоке розуміння необхідності реформування місцевої влади. На міжнародних муніципальних слуханнях “Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях” Віктор Янукович зазначив, що реформа місцевого самоврядування підійшла впритул. Це – вимога часу. Це те, що потрібно сьогодні, щоб дати новий поштовх розвитку економіки країни, розвитку регіонів. І ніхто це краще не зробить, ніж місцеве самоврядування, — наголосив він, говорячи про актуальність цієї реформи.

Твердження, що демократія починається з територіальної громади уже давно стало аксіомою в європейських країнах. Тому, на моє глибоке переконання, лише реальне місцеве самоврядування забезпечить подальший розвиток України як демократичної держави з розвитком громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу, з комфортним проживанням та безпекою її громадян. Адже ці питання актуальні для будь-якої країни, й Україна не є винятком. Різниця тільки в тому, який шлях пройдено у розбудові демократичного суспільства. Для нашої країни – це два десятиріччя, для деяких інших – два століття.

Українська держава ще тільки на шляху до створення ефективної, демократичної системи місцевого самоврядування. Аналіз вітчизняного законодавства викриває багато питань та проблем, які потребують вирішення. До сьогодні не вдається децентралізувати бюджетну систему та реалізувати задекларований у Бюджетному кодексі України принцип формування бюджетів «знизу — вверх». Право громади управляти комунальною власністю, на жаль, залишилось законодавчо незабезпеченим — відповідного закону немає.

 І все ж таки, незважаючи на неузгодженість законодавства, кожен новий прожитий рік додає на цьому шляху нових прикладів позитивного досвіду територіальних громад та їх представницьких органів.

 Сьогодні переважній більшості самоврядних громад району вдається вирішувати хай і не глобальні, хай для когось і буденні, проте для тих людей, що обрали своєю діяльністю службу в органах місцевого самоврядування, першочергові і невідкладні завдання, такі як створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, надання мешканцям територіальних громад якісних і доступних публічних послуг.

І, беззаперечно, величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування.

Пріоритетним напрямком в діяльності районної ради є і надалі залишатиметься першочергове вирішення соціальних питань: покращення медичного обслуговування населення, створення  належних умов у освітянській галузі, проведення газифікації та вуличного освітлення населених пунктів, ремонт доріг, розвиток культури, тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя. Запорукою успіху на цьому шляху є конструктивна співпраця та партнерські відносини всіх гілок влади. І мені приємно відзначити, що сьогодні районна рада, районна державна адміністрація, сільські ради разом працюють над забезпеченням сталого та всебічного розвитку рідного краю, задоволенням спільних інтересів територіальних громад. Особливо хочу подякувати за плідну співпрацю депутатам обласної ради від Старокостянтинівщини та особисто голові обласної ради Дерикоту Миколі Васильовичу, за сприяння якого вдається вирішити чимало важливих соціально-економічних питань розвитку нашого району. Впевнений, що лише спільною і злагодженою роботою ми забезпечимо динамічний соціально-економічний розвиток підвідомчих територій, наблизимо нашу країну до загальноєвропейських демократичних цінностей.
У нас є усі підстави з оптимізмом дивитися в новий 2014 рік і у наше майбутнє. Щиро дякую всім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки попередніх поколінь: сільським головам, депутатам районної та сільських  рад, голові районної державної адміністрації та його заступникам, усім, хто причетний до вирішення проблем територіальних громад нашого краю!

Усвідомлюючи, що майбутнього не буває без минулого, пам’ятаємо і віддаємо шану людям, які стояли біля витоків діяльності Старокостянтинівської районної ради демократичних скликань та всебічно сприяли її розвитку. Починаючи з 1990 року, районну раду очолювали Швалюк Дмитро Григорович, Фесун Никанор Артемович, Товстига Володимир Васильович, Ситник Володимир Васильович, Фесун Сергій Никанорович. Ми щиро вдячні кожному з них за значний внесок у становлення місцевого самоврядування району.

Користуючись нагодою, хочу привітати депутатів рад усіх рівнів, сільських голів, працівників виконавчих апаратів рад з Днем місцевого самоврядування.

Нам з вами випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань. Тож нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.  У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя і миру, звершення усіх ваших сподівань та непохитної віри у себе і майбутнє нашої держави!
 

Голова районної ради І.Овчар

Згідно ініціатив Президента в усіх містах та районних центрах держави мають запрацювати Центри надання адміністративних послуг, що покликані спростити оформлення та видачу документів.
 
Кожному із нас хоч раз у житті доводилось стикатися із паперовою тяганиною. Переоформлення спадщини чи видача дозвільних документів - усі ці формальні процедури займають чимало сил та часу - адже доводиться оббивати пороги не однієї владної структури, при цьому часто-густо дублюючи одні і ті ж інстанції. Нарікань на таку систему відношення до громадян вистачало, то ж тепер, в усіх містах та районних центрах держави мають запрацювати Центри надання адміністративних послуг.

Мета відкриття таких Центрів - забезпечення прозорості оформлення документів та створення сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу. Перелік послуг, які надаватимуться, буде визначатися безпосередньо на місцях.

Сьогодні голова  районної ради Іван Овчар відвідав Старокостянтинівський ЦНАП, де ознайомився з питанням завершення ремонтних робіт. В ході зустрічі вирішено окремі організаційні питання та дано конкретні доручення щодо завершення робіт.

Голова районної ради наголосив, що створення таких центрів є одним із кроків, спрямованих на виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо  створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Грудень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено