Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


«Я МАЮ ПРАВО!»
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 19 грудня 2018 року
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення
 

Оголошення про конкурс з відбору адвокатів


Результативні показники діяльності Старокостянтинівського місцевого центру з НБВПД за ІІІ квартал 2018 року
 

Паспорти бюджетних програм 2018 рік
 

Звіт про виконання паспортів за 2017 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153920 чол.
Переглядів: 2130
  • 19 квітня 2013 року | Переглядів: 709
18 квітня заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь в урочистому відкритті спортивної зали районного відділу міліції. На це свято завітало чимало поважних та шанованих гостей, зокрема перший міністр Внутрішніх справ незалежної України, генерал внутрішньої служби України, радник Міністерства внутрішніх справ, наш земляк Андрій Василишин, заступники начальника УМВС України в Хмельницькій області Сергій Кобля та Олександр Крапля, керівництво району та міста, керівники установ та організацій району.
 
Андрій Василишин привітав увесь особовий склад районного відділу міліції з цією приємною подією, побажав їм подальших успіхів у забезпеченні правопорядку на підвідомчій території, вручив грамоти та цінні подарунки.
 
Заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук відзначили кращих правоохоронців, які внесли вагомий внесок у будівництво спортивної зали, вручивши їм почесні грамоти та цінні подарунки, а також спортивний інвентар.
  • 18 квітня 2013 року | Переглядів: 696
У ході робочого візиту голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха здійснив ще одну приємну місію вручивши ключі від нового шкільного автобусу, вартість якого 316 тис.грн. Щасливими володарями автобусу стали учні Левківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. За словами директора цієї школи Світлани Петриченко – це є дуже доречний подарунок, оскільки підвіз дітей до цього часу здійснювався невеликим автобусом Газель місткістю 13 місць, яким доїжджають набагато більше дітей з сіл Левківка та Калинівка.

Також в рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», Василь Ядуха вручив спортивний майданчик для позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Калинівка» та відмітив, що новий сучасний спортивний майданчик покращить літнє оздоровлення та дозвілля дітей.
«Для нас важливо, щоб ті позиції, які започаткував Президент, а це в першу чергу Рік дитячої творчості, рік наших діточок, рік розвитку спортивного мистецтва – це для нас надзвичайно важливо і ми будемо в цьому напрямку працювати», – зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації.
  • 18 квітня 2013 року | Переглядів: 757
Сьогодні  губернатор Василь  Ядуха відвідав Старокостянтинівський район. В ході візиту він здійснив приємну місію, вручивши 17 жінкам нашого району посвідчення "Мати-героїня", нагрудні знаки, вітальні листівки та подарунки.
 
Відповідно до Указів Президента України від 7 березня 2013 року №119/2013 та №120/2013 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку у залі засідань районної державної адміністрації відбулось урочисте вручення посвідчень «Мати-героїня» жінкам, які народили та виховали 5 і більше дітей. Урочисті заходи відбулися за участі голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи, голови районної ради Івана Овчара  та голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка.

У вітальному слові Василь Степанович подякував жінкам за самовіддане виховання дітей, материнську ніжність, любов та тепло. Керівник області відмітив, що сьогодні держава докладає усіх зусиль аби покращити соціальну підтримку багатодітних та молодих сімей.

Загалом на Старокостянтинівщині 597 жінок отримали почесне звання «Мати-героїня». З них лише трьом жінкам звання присвоєно протягом 2004 - 2007 років, а за 2010 - 2013 роки – 594 жінки отримали почесні звання та матеріальну винагороду. Василь Степанович зауважив, що це є показовим, адже сьогоднішня влада дійсно дбає про людей і це підтверджено конкретними справами, а не пустими обіцянками.
«Ми будем і надалі робити все для того, щоб вчасно оформляти документи, ставити питання перед Адміністрацією Президента, щоби наші жінки, наші матері-героїні, які народили і виховали належним чином 5 і більше дітей за життя отримали велику шану і повагу з боку держави» – зазначив Василь Ядуха.
 
Святковий настрій учасникам урочистостей створювали артисти районного центру культури.
  • 18 квітня 2013 року | Переглядів: 666
Сьогодні в ході підготовки до пленарного засідання шістнадцятої сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва.

До розгляду депутатів було запропоновано понад десяток питань порядку денного.

На початку засідання депутати районної ради заслухали звіт голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда ознайомив присутніх з проектом рішення щодо змін до районного бюджету на 2013 рік.

До уваги членів комісій начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар був  представлений проект програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року.

Також депутати заслухали  інформації про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Старокостянтинівської міжрайонної прокуратури на території Старокостянтинівського району у 2012 році, а також про виконання та хід виконання  ряду районних програм, зокрема програми поповнення бібліотечних фондів на 2008-2011 роки, програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки, програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.

Під час роботи комісій районні обранці розглянули питання, що стосувались  призначення головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні та затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

********************************************


У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

В робочому режимі депутати проаналізували всі запропоновані на розгляд чергової сесії питання, звернувши особливу увагу на Програму зайнятості населення Старокостянтиніського району на період до 2017 року та виконання освітянських програм: програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на 2009-2013 роки та програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період 2011-2014 роки.


  • 17 квітня 2013 року | Переглядів: 711
Сьогодні до уваги членів комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ - об'єктів спільної власності територіальних громад району було представлено звіт Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

З результатами діяльності установи присутніх ознайомив в.о. головного лікаря центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв, надавши основні показники за 2012 рік.
 
Комісією рекомендовано  збільшити затрати на ліжко-день в дитячому відділенні, вивчивши фактичну потребу в коштах на закупівлю ліків для важкохворих дітей, планувати бюджет з врахуванням цих потреб та акцентувати свою увагу на розвиток фінансово-господарської діяльності центральної районної лікарні.
  • 17 квітня 2013 року | Переглядів: 816
16 квітня за ініціативи голови районної ради Івана Овчара та голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенка в районі були проведені заходи до  Дня довкілля. Цей день є продовженням щорічної акції "За чисте довкілля", яка присвячена благоустрою територій населених пунктів та спрямована на поліпшення стану навколишнього середовища.
 
Своїм прикладом працівники виконавчого апарату районної ради та працівники управлінь й відділів районної державної адміністрації показали, що кожен повинен дбати про навколишнє середовище. Територію від міста до кордону району прибрали від сміття, скла, очистили придорожні смуги від чагарників.
 
Також до акції долучилися жителі сільських рад, які теж проводять прибирання своїх територій від сміття, впорядковують кладовища та ліквідовують стихійні сміттєзвалища.

  • 17 квітня 2013 року | Переглядів: 738
Ця думка була головним лейтмотивом Консультативно-дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування, яку провів голова обласної ради Микола Дерикот 16 квітня 2013 року. В роботі Консультативно-дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

«В нас має бути єдина позиція – максимально взяти участь в проведенні заходів з благоустрою територій сіл, селищ та міст нашої області. До прибирання мають бути максимально залучені підприємства, організації та установи, і, безперечно, кожен житель територіальної громади», - зауважив Микола Дерикот, звертаючись до присутніх на засіданні голів районних рад.

Окремо посадовцем було наголошено на необхідності проведення аналізу питної води, де були підтоплення територій. У зв’язку із наступаючими Великодніми святами очільник облради закликав голів районних рад окультурити автобусні зупинки, облаштувати під’їзні шляхи до кладовищ та прибрати безпосередньо місця поховань, додатково залучивши до робіт людей, які перебувають на обліку в територіальних центрах зайнятості.

Присутній на нараді начальник Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби області Ігор Баланюк довів до відома, що санепідемслужба готова допомогти в проведенні санітарного очищення населених пунктів, санобробки колодязів та їх дезинфекції, здійснення заходів з контролю і безпеки централізованого і нецентралізованого водопостачання. Також керівник держсанепідемслужби звернув увагу на низку проблем, навівши приклад несвоєчасного прибирання територій та вивезення сміття в окремих районах області.
Начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Борис Болібрух, який взяв участь у засіданні, акцентував увагу на попередженні виникнення пожеж, навівши невтішну статистику кількості пожеж і загибелі людей у нашій області.

У роботі Консультативно-дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування також взяли участь та виступили виконуючий обов’язки директора обласного центру зайнятості Сергій Черешня та заступник начальника служби автомобільних доріг в області Михайло Литовчук.

За матеріалами Хмельницької обласної ради http://oblrada.km.ua
  • 15 квітня 2013 року | Переглядів: 747
У відповідності до розпорядження голови районної ради 15 квітня під головуванням заступника голови районної ради Івана Катревича розпочалися засідання комісій з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств, закладів, установ та об’єктів спільної власності територіальних громад району за 2012 рік.
 
Одним з перших про результати своєї діяльності звітувало Старокостянтинівське БТІ ОР.
Начальник БТІ ОР Любов Рудь проінформувала присутніх про результати роботи бюро технічної інвентаризації, оцінки та реєстрації у 2012 році та відповіла на поставлені запитання.
 
Членами комісії було надано конкретні рекомендації та поставлені вимоги по погашенню заборгованості та виплаті заробітної плати працівникам, яких було звільнено та скорочено в зв’язку зі змінами в чинному законодавстві (стосується функцій бюро технічної інвентаризації). Звернуто увагу на здійснення більш тісної взаємодії з сільськими головами району щодо питання надання послуг жителям територіальних громад. Також надано рекомендації по пошуку резервів щодо покращення фінансового стану підприємства.
  • 15 квітня 2013 року | Переглядів: 729
Саме про зміцнення здоров'я дітей через розвиток спорту йдеться у нових соціальних ініціативах Президента: діти – майбутнє України.

Якраз цьому була присвячена нарада в якій взяв участь голова районної ради Іван Овчар. Розгорнути організовану кампанію з упорядкування існуючих спортивних майданчиків та облаштування нових – таке доручення дав голова райдержадміністрації Ігор Люшенко керівнику управління освіти, молоді та спорту, сільським головам у ході робочої наради з питань благоустрою населених пунктів району. Ігор Люшенко підкреслив, що необхідно не лише відкривати нові спортивні майданчики, а і підтримувати в належному стані діючі, аби не допустити їх занедбання. Розпочати роботу необхідно із глибокого аналізу стану спортивних майданчиків на території району, визначити перелік спортивного інвентаря який необхідний для вдосконалення роботи діючих майданчиків. До роботи по ремонту та облаштуванню майданчиків залучити депутатів усіх рівнів, спонсорів, усіх хто бажає прийняти участь у цій акції.

Оскільки сьогодні в районі активно проводиться місячник благоустрою територій то особливу увагу необхідно звернути на впорядкування спортивних площадок, до прибирання залучити дітей, вчителів та батьків. Очільник району зауважив, що розвиток фізкультури та спорту є одним із найдієвіших способів залучення молоді до здорового способу життя, проведення активного дозвілля, а також для виховання юного резерву українського спорту: «На Старокостянтинівщині є активна молодь, яку не треба мотивувати чи спонукати, вони за власної ініціативи облаштовують майданчики, займаються спортом і досягають неабияких успіхів. Вони можуть бути прикладом і засобом залучення інших дітей до здорового способу життя. Займатися спортом сьогодні модно. Розвиток спорту – один з пріоритетів у роботі районної влади. Треба зробити все необхідне, щоб в районі збільшилась кількість спортивних майданчиків, різноманітних спортивних снарядів, – вважає керівник району, – «Ми хочемо, щоб ігрові і спортивні майданчики були в кожному населеному пункті, адже це не потребує великих коштів чи надзусиль».

Всього в районі діє 35 гімнастичних майданчиків, 21 дитячий спортивний майданчик (для дітей молодшого шкільного віку). У 2012 році було встановлено 3 дитячих спортивних майданчики – для дітей молодшого шкільного віку у Староостропільському НВО, Іршиківському НВК, Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст, та встановлено дитяче спортивне обладнання на територіях Великочернятинської, Григорівської, Староостропільської, Сахновецької, Вишнопільської, Веснянської та Пашковецької сільських рад.  Сьогодні є необхідність у встановленні сучасних універсальних спортивних майданчиків для ігорових видів спорту, з тренажерним (гімнастичним) обладнанням, дитячих спортивних майданчиків для дітей молодшого шкільного віку у  школах з великою чисельністю учнів. Робота у даному напрямку проводиться, для цього планується залучити як бюджетні так і спонсорські кошти.

Реалізація Державної програми розвитку фізкультури й спорту в Україні особливо важливе питання на сьогодні, тому Ігор Люшенко дав завдання відповідним службам підготувати пропозиції щодо розширення спортивної інфраструктури району. Протягом квітня будуть проведені благоустрій, поточний ремонт спортивних споруд, які використовуються для проведення заходів з фізичної культури і масового спорту в навчальних закладах, за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.
 
За матеріалами Старокостянтинівської РДА  
     http://staradm.net.ua/   
 

Цьогорічна весна вимагає від селян організованої і злагодженої роботи. Українських аграріїв закликають провести посівну організовано і в стислі терміни. І припускають імовірність того, що весняно-польові роботи пізніше звичайного – десь на тиждень-два.

З огляду на особливості цьогорічної весняної погоди, голова районної  ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко  закликають агровиробників Старокостянтинівщини використовувати час і ресурси раціонально та максимально ефективно. Також треба вжити усіх необхідних спецзаходів, аби не втратити урожай через таке-от запізнення, спричинене об’єктивними обставинами.

 Про це йшлося на нараді із керівниками сільгосппідприємств району, що відбулося у вівторок, 9 квітня 2013, за участю очільників краю. Під час цього агрофоруму його учасники ділилися досвідом, цікавилися експертною оцінкою практиків та профільних спеціалістів.

За матеріалами "Життя Старокостянтинівщини"

Вхід на сайт

Відео

Я маю право!

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2018 рік
 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування дев'ятнадцятої сесії районної ради від 18.10.2018 року
 
Календар
«    Квітень 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2018 (5)
Листопад 2018 (12)
Жовтень 2018 (16)
Вересень 2018 (11)
Серпень 2018 (12)
Липень 2018 (9)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено