Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

ОФІЦІЙНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 

До уваги адвокатів! Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154464 чол.
Переглядів: 1127

"Через поле, через гай йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай."

Вже стало доброю традицією щорічно, в День Святого Миколая, керівництвом обласної ради спільно із районними керівниками відвідувати дітей, дарувати їм гарний настрій та пригощати солодощами.

На свято до вихованців до дошкільних закладів району голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот та заступник районної ради Іван Катревич завітали із різноманітними подарунками.

Микола Васильович та Іван Іванович подарували солодкі гостинці понад 70 дітлахам  Великочернятинського ДНЗ «Калинонька», Малочернятинського ДНЗ «Дзвіночок» та Пашковецького ДНЗ «Веселка». Дошкільні навчальні заклади сіл Великий та Малий Чернятин для своїх потреб отримали в дарунок ще й музичні центри, а ДНЗ села Пашківці – плазмовий телевізор.

 

21 грудня 2012 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

24 грудня 2012 року

11.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)

13.00 год.
 - президія районної ради
 
 
12 грудня керуючий справами районної ради Сергій Гречковський взяв участь у роботі комітету з економічних реформ, під головуванням голови районної державної адміністрації Ігоря Люшенко.
На засідання комітету обговорювались такі питання:
 
1. Стан та перспективи залучення іноземних інвестицій в економіку району;
2. Зміни до Податкового кодексу України. Особливості функціонування спрощеної системи оподаткування в умовах змін у податковому законодавстві;
3. Про основні напрямки розвитку науково-технічної та інноваційної сфери в процесі технологічної модернізації економіки.
 

Саме під такою назвою 12 грудня  з нагоди 360-річчя Національно-визвольної війни українського народу середини XVIIст. відбулась міжрегіональна науково-практична конференція за участю відомих дослідників краю: з Києва, Острога, Вінниці, Хмельницького, Кам’янець – Подільського, та ін. міст, що проходила в актовій залі Старокостянтинівської гімназії.

Участь в роботі конференція взяв заступник голови районної ради Іван Катревич. З вітальним словом до шанованих гостей звернувся міський голова Микола Мельничук.

Доктор  історичних наук, професор, голова Хмельницької організації НСКУ Лев Баженов наголосив на важливості конференції, яка дає змогу і поштовх краще досліджувати та осмислювати історію визвольної війни в контексті історії України, зокрема на Старокостянтинівщині.

До присутніх також звернувся радник голови СБУ, голова ветеранів-співробітників спецпідрозділів "К" СБУ, Почесний громадянин міста Старокостянтинів Володимир Шеремета, за підтримки та сприяння якого і відбулося це наукове зібрання.

Володимир Володимирович зазначив: "Міжрегіональна конференція показала, що науковці, інтелігенція міста дуже стурбовані охороною історико-культурної спадщини в місті і районі. Відповідно з цим розроблені пропозиції до центральних органів виконавчої влади, які направлені на вивчення, збереження пам’ятки історії та культури на новому етапі. Ми віримо, що усе запропоноване буде реалізоване."

Взагалі, усі виступи з темами від найдавніших часів й до сьогодення були цікавими, адже стосувалось історії нашого краю, міста, й часто досліджувались вперше. Відрадно, що до роботи конференції було надруковано ряд наукових досліджень.

Учасники конференції мали змогу ознайомитись з історико- архітектурними надбаннями Старокостянтинова, та після численних доповідей відбувся обмін досвідом, диспути.
 
Науковці висловили подяку владі за підтримку своїх ініціатив в проведенні таких наукових форумів, вдячні усім старокостянтинівцям за гостинність та умови для проведення конференції. Все це неодмінно сприятиме поглибленому вивченню історії та культури Старокостянтинівського краю.
 
На розгляд депутатам пропонуються наступні питання:

-   про депутатські запити;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік;
-   про районний бюджет на 2013 рік;
-   про районну програму розвитку освіти  Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки;
-   про Програму розвитку галузі охорони здоров'я  Старокостянтинівського району на 2013-2014 роки;
-   про хід виконання програми підтримки індивідуального житлового будівництва "Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки;
-   про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та організацію підготовки громадян до служби в Збройних силах України на 2011-2015 роки;
-   про хід виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015 роки;
-   про передачу зі спільної власності територіальних громад Старокостянтинівського району майна структурного підрозділу швидкої  медичної допомоги;
-   про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2012 року та затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2013 року;
-   інші питання.
Це професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство.
 
З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування  7 грудня у Будинку рад відбулися урочистості.
 
Голова районної ради Іван Овчар  привітав працівників органів місцевого самоврядування, сільських голів та депутатів усіх рівнів,  - тих, хто вносив і вносить вклад у розвиток Старокостянтинівщини.
 
У своєму вітальному слові голова районної ради зазначив,що місцеве самоврядування є прямим втіленням принципів народовладдя, важливим чинником зміцнення державності. Маючи найяскравішу і, водночас, не легку, навіть драматичну історію становлення місцевого самоврядування серед усіх слов'янських народів, Україна понад 20 років тому першою серед колишніх радянських республік прийняла Закон "Про місцеві Ради народних депутатів, місцеве і регіональне самоврядування", твердо стала на шлях втілення в життя надій і прагнень попередніх поколінь на побудову розвинутої демократичної держави, гідного члена Європейської спільноти.
 
Вимогою часу і першочерговим пріоритетом на сьогоднішні день, за словами Івана Васильовича, є конституційне оновлення положень щодо місцевого самоврядування в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні, щоб дати новий поштовх розвитку економіки країни та розвитку регіонів.

Іван Овчар переконаний, що сьогодні як ніколи потрібна злагоджена робота органів місцевого самоврядування всіх рівнів та виконавчої влади на місцях. Лише діалог, а не протистояння, лише партнерські відносини – запорука сталого соціально-економічного розвитку та зміцнення народовладдя в державі. Адже наскільки сильною є територіальна громада, настільки сильною є держава.
Районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки з районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, керівниками підприємств та організацій.  В цілому ці взаємовідносини будуються на взаєморозумінні, творчих ділових стосунках і толерантності, що в кінцевому результаті сприяє ефективному вирішенню нагальних проблем соціально-економічного розвитку району.

Це зокрема і продовження газифікації населенних пунктів району. В цьому році газифіковано села Немиринецької та Самчинецької сільської ради, на будівництво підвідних газопроводів до яких витрачено близькь чотирьох мільонів гривень. В найближчій перспективі –  газифікація сіл Пеньківської зони. Значна увага приділяється ремонту доріг, на що з різних джерел фінансування було використано понад 1 млн.600 тис.грн. Забезпечено стовідсоткове підвезення учнів до шкіл району. Парк шкільних автобусів поповнився в цьому році двома автобуса, до кінця року очікуємо придбання ще одного. За кошти, виділені по Кіотському протоколу, на суму понад 15,5 млн.грн. ведеться ремонт шкіл району та окремих приміщень центральної районної лікарні, що передбачає повну заміну вікон та дверей на металопластикові, утеплення фасадів та даху. Вже другий рік поспіль  район займає лідируючу позицію в області по збору зернових культур.
 
На завершення свого вітального слова посадовець подякував представникам органів місцевого самоврядування, сільським головам, депутатам рад усіх рівнів та представникам самоврядних органів за працю в ім’я подальшого розвитку Старокостянтинівщини та в ім’я України, висловивши переконання, що прагнення кожного, незалежно від того, яку гілку влади представляє – законодавчу, виконавчу чи представницьку, будуть підпорядковані одній меті – поліпшенню добробуту подолян, розвитку кожного села, селища, району, міста та області загалом.

Виконуючи приємну місію, голова районної ради Іван Овчар спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Миколою Вовколупом вручили відзнаки обласної ради, районної ради та райдержадміністрації  кращим представникам самоврядних структур району.

Пісенні подарунки працівникам органів місцевого самоврядування району підготували учні Староостропільської дитячої музичної школи, колективи районного Будинку культури та окремі виконавці.
 
7 грудня наша держава відзначає День місцевого самоврядування, і я переконаний, що ця особлива дата посідає чільне місце в нашому житті. Це свято нашого способу життя, в основі якого – самоврядна громада.
Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв'язані життєвоважливих проблем, налагоджують зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. Державна влада ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.
Місцеве самоврядування є прямим втіленням принципів народовладдя, важливим чинником зміцнення державності. Маючи найяскравішу і, водночас, не легку, навіть драматичну історію становлення місцевого самоврядування серед усіх слов'янських народів, Україна понад 20 років тому першою серед колишніх радянських республік прийняла Закон "Про місцеві Ради народних депутатів, місцеве і регіональне самоврядування", твердо стала на шлях втілення в життя надій і прагнень попередніх поколінь на побудову розвинутої демократичної держави, гідного члена Європейської спільноти.
Однак, ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування грунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті.
Суспільство вже давно чекає проведення всеохоплюючої реформи системи місцевого самоврядування в Україні. На мою думку, реформування системи влади потребує насамперед невідкладного розв’язання питання вдосконалення законодавчої бази, внесення змін до чинних законів і прийняття низки нових.
Основна мета цієї реформи – децентралізація влади, розмежування повноважень центру й регіонів, утвердження функціональних можливостей органів місцевого самоврядування, місцевих громад як самодостатніх і повноправних. На це сьогодні звернена особлива увага Президента та Уряду України.Впевнений,  в нинішньої влади є політична воля  щодо проведенняреформування місцевого самоврядування відповідно до основних положень Європейської Хартії.  
Переконаний, що подальший розвиток та вдосконалення самоврядування й регіональної політики буде запорукою збереження миру і злагоди в українському суспільстві, потужним стимулом для сталого економічного зростання, підвищення добробуту людей, істотних змін на краще в усіх сферах нашого життя.
Тому сьогодні як ніколи нам потрібна злагоджена робота органів місцевого самоврядування всіх рівнів та виконавчої влади на місцях. Лише діалог, а не протистояння, лише партнерські відносини – запорука сталого соціально-економічного розвитку та зміцнення народовладдя в державі. Адже наскільки сильною є територіальна громада, настільки сильною є держава.
Районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки з районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, керівниками підприємств та організацій.  Принцип “Не ділити владу, а ділити роботу” втілюється в щоденній діяльності, спрямованій на конкретні результати. В цілому ці взаємовідносини будуються на взаєморозумінні, творчих ділових стосунках і толерантності, що в кінцевому результаті сприяє ефективному вирішенню нагальних проблем соціально-економічного розвитку району.
Це зокрема і продовження газифікації населенних пунктів району. В цьому році газифіковано села Немиринецької та Самчинецької сільської ради, на будівництво підвідних газопроводів до яких витрачено близькь чотирьох мільонів гривень. В найближчій перспективі –   газифікація сіл Пеньківської зони. Значна увага приділяється ремонту доріг, на що з різних джерел фінансування було використано понад 1 млн.600 тис.грн. Забезпечено стовідсоткове підвезення учнів до шкіл району. Парк шкільних автобусів поповнився в цьому році двома автобуса, до кінця року очікуємо придбання ще одного. За кошти, виділені по Кіотському протоколу, на суму понад 15,5 млн.грн. ведеться ремонт шкіл району та окремих приміщень центральної районної лікарні, що передбачає повну заміну вікон та дверей на металопластикові, утеплення фасадів та даху.
Вже другий рік поспіль наш район займає лідируючу позицію в області по збору зернових культур. Аграрії району зібрали в нинішньому році понад 200 тис. тонн зернових, що створює хороші передумови для майбутнього сільськогосподарського року.
Тому сьогодні є нагода подякувати депутатському корпусу районної ради, депутатам сільських рад, які спільно з виконавчими комітетами вносять свій посильний вклад у нашу загальну справу.
Дякую за плідну співпрацю депутатам обласної ради, за сприяння яких вдається вирішити чимало важливих соціально-економічних питань розвитку нашого краю.
Слова вдячності за сумлінну працю, професійні знання і вміння хочу висловити сільським головам та секретарям сільських рад, на плечі яких лягає основний тягар організаційної роботи, всім працівникам органів місцевого самоврядування району.
Хоча між органами місцевого самоврядування не існує вертикалі підпорядкування, районна рада прагне до тісної і конструктивної співпраці з сільськими радами, а також постійно намагається підняти авторитет керівника сільської громади, надаючи йому, як кажуть, моральну, методичну та фінансову допомогу.  Цьому сприяє і започаткований в нинішньому році районний конкурс  “Краща сільська рада”, переможці якого отримають на наших урочистостях свої заслужені нагороди. Перше місце у конкурсі виборола Пашковецька сільська рада (сільський голова – Шевчук Микола Петрович), друге – Миролюбненська (сільський голова Катренюк Іван Олексійович) і третє місце – Іршиківська сільська рада (сільський голова – Харчук Леонід Васильович). Вітаю вас, шановні та ваші територіальні громади з перемогою та зичу подальших успіхів у вашій діяльності.
Шановні друзі! На моє переконання, сьогодні кожен громадянин має можливість брати участь в управлінні своєї території. Безумовно, є ще дуже багато проблем, які вимагають свого розв’язання, але я переконаний, що потужний потенціал депутатів рад усіх рівнів при тісній співпраці з органами виконавчої влади, наше спільне бажання працювати для людей – дозволять нам розв’язати найскладніші питання, які ставить життя, на користь наших виборців, на благо рідного краю. Тоді ми отримаємо таку країну, про яку сьогодні мріємо!
А для цього нам усім треба усвідомити: результат досягається за умови, коли завдання – відомі, шляхи і механізми їх досягнення – визначені, а практична робота – чітко організована і має системний та комплексний зміст.
Тому зараз нам потрібно, відкинувши політичні амбіції, безпідставні звинувачення один одного та протистояння, конструктивно та злагоджено працювати, спільно вирішувати повсякденні та перспективні проблеми розвитку нашого району, забезпечувати належний рівень життя  його мешканців.
Користуючись нагодою від щирого серця вітаю праціівників  органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, територіальні громади району з Днем місцевого самоврядування!
У цей святковий день бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Сподіваюсь, що це свято додасть кожному з нас настрою, надихатиме на нові звершення задля розвитку Старокостянтинівщини і всієї України!
 

І.Овчар, голова районної ради

Сьогодні в гарнізонному Будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України та 21-ої річниці їх створення, участь у яких взяли заступник голови районної ради Іван Катревич та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп.

З нагоди свята присутніх привітав заступник командира військової частини А 2502 полковник Микола Коваленко. Він нагадав присутнім історію створення Збройних Сил України, основні події становлення та формування позитивного іміджу української армії у світовій спільноті.
Микола Коваленко висловив вдячність представникам обласної та міської влад за підтримку у вирішенні організаційних і матеріальних питань військових.

Від себе особисто та від усього депутатського корпусу привітав військовослужбовців краю і заступник голови районної ради Іван Катревич, який зазначив, що сучасна українська армія, успадкувавши багаті й славні історичні традиції національної військової справи, сьогодні продовжує утверджувати свій потенціал, гарт і звитягу в органічній і нерозривній сполуці народ – армія – держава.

Попри всі складнощі й труднощі нинішнього часу, за словами  Івана Івановича, Збройні Сили України гідно виконують свою високу суспільну місію: надійно стоять на захисті безпеки рідної держави, оберігають недоторканість її кордонів, достойно представляють свою країну в численних миротворчих місіях у багатьох куточках планети, успішно протистоять різноманітним новітнім загрозам і викликам.

Заступник голови ради Іван Катревич та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вовколуп відзначили високий рівень підготовки військових частин Старокостянтинівщини.

Найкращих представників цих частин, а саме:
-   підполковника Яковенка Олександра Миколайовича – керівника польотами групи управління польотами військової частини А2502;
-   майора Бартновського Володимира Леонідовича – начальника зв’язку і радіотехнічного забезпечення штабу військової частини А2502;
-   майора Герасимчука Сергія Володимировича – командира роти забезпечення та обслуговування військової частини А0598;
-   майора Хідзяка Павла Миколайовича – начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Старокостянтинівсько-Красилівського ОРВК;
-   капітана Мельника Євгена Миколайовича – штурмана авіаційної ескадрильї  військової частини А2502;
-   старшого лейтенанта Попик Дмитра Михайловича – старшого техніка групи обслуги обслуговування засобів розвідки військової частини А2502;
-   сержанта Приказчикова Олександра Олександровича – командира пожежного відділення пожежного взводу військової частини А0598;
-   молодшого сержанта Лашкевич Любов Григорівну – старшу операційну сестру хірургічного відділення військової частини А1067;
-   Черняка Івана Трохимовича – ветерана праці 42 Гарнізонного будинку офіцерів

було нагороджено Почесними грамотами і цінними подарунками районнної ради та районної державної адміністрації.Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна, що знаходяться за адресою: м.Старокостянтинів, вул. Миру, 1/155: нежитлове приміщення загальною площею 39,9 м2 (основна площа – 28,6 м2, допоміжна – 11.3 м2).

Заяви подавати за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7, Старокостянтинівська районна рада. Тел. (03854) 3-23-87.

Прийняття заяв закінчується за 3 дні до проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 27 грудня 2012 року о 10.00 год. за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7.
Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування двадцять дев'ятої позачергової сесії районної ради від 28.05.2020 року
 
Календар
«    Грудень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Червень 2020 (2)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
Січень 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено