Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154497 чол.
Переглядів: 519
На виконання  соціальних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем, в районі продовжується робота над соціальним розвитком краю.

Ось і сьогодні відбулося урочисте відкриття довгоочікуваного фельдшерсько-акушерського пункту в селі Коржівка. На цю знаменну для села подію завітали голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, заступник голови районної ради Іван Катревич та головний лікар центральної районної лікарні Леонід Семенюк.
 
Для початку реконструкції приміщення, сесією районної ради близько року тому  було виділено 100 тисяч гривень.  Завдяки турботі районної влади будівельні роботи протягом року виконувались вчасно. Звичайно не обійшлось і без допомоги спонсорів, які прийняли також активну участь у реконструкції.
 
У своєму виступі Іван Овчар наголосив, що відкриття ФАПу дасть змогу обслуговувати жителів сіл Коржівка й Махаринці та надавати населенню необхідну медичну допомогу. Це в свою чергу забезпечить гідний рівень життя та надасть впевненість громаді у тому, що право людини, гарантоване Конституцією України, на якісне надання медичних послуг в нашому районі залишається непохитним.
 

Сьогодні, 16 жовтня, у малому залі гарнізонного Будинку офіцерів відбулися урочисті заходи з нагоди вручення воїнам-інтернаціоналістам медалей «50 років військово-стратегічній операції «Анадир».

Про Америку, Кубу, Радянський Союз, про ймовірний початок третьої Світової війни та про те, як вдалось її уникнути, сьогодні згадували воїни-інтернаціоналісти, котрі у 60-х роках допомагали острівній країні Кубі відстояти свою незалежність. Вперше за 50 років, що минули з моменту «карибської кризи», «кубинці» Старокостянтинівщини зібралися разом.

Учасниками цієї зустрічі були і представники влади: заступник голови районної ради Іван Катревич, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ліщук, військовий комісар Олег Гандзюк, громадськість району, ветерани та представники місцевих ЗМІ.

Нова схема забезпечення людей з фізичними обмеженнями засобами реабілітації - це крок держави назустріч людям з особливими потребами.

Так вважає голова районної ради Іван Овчар, який сьогодні відвідав жительку с. Чорна Кравчук Галину Артемівну, інваліда І групи.

На даний час на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, у Старокостянтинівському районі 5 інвалідів безкоштовно отримали інвалідні візки за індивідуальним замовленням, ще 11 жителів  зробили замовлення на наступний раз.

Іван Васильович виконав приємну місію - вручив візок рідним Галини Артемівни - та запевнив, що районна влада ніколи не залишиться осторонь проблем людей з обмеженними можливостями та поетапно створює всі умови для усунення обмежень життєдіяльності інвалідів.

 

Голова районної ради Іван Овчар продовжує здійснювати виїзди до сільських рад району. Сьогодні він відвідав Радковецьку сільську раду.

На початку  Іван Васильович спільно із сільським головою Миколою Побережняком завітали у загальноосвітні заклади сільської ради.  В першу чергу голову ради цікавила готовність вищезазначених до опалювального сезону. Так, у Жабецькій ЗОШ І ст. та у Радковецькій ЗОШ І-ІІІ ст. залишилося відповідно 3 та 1,5 тонни вугілля, якого вистачить на недовгий час. Тому Іван Овчар зазначив, що це проблемне питання необхідно вирішувати із начальником відділу освіти.

Надалі очільник району ознайомився із реалізацією програми "Бібліоміст"  у місцевій бібліотеці. На даний час у бібліотеці встановлено 2 комп'ютери та відповідне обладнання за кошти фундації Білла і Мелінди Гейтс. Позитивним кроком стало те, що бібліотеку розмістили у приміщенні Радковецької школи і це дало можливість проводити деякі уроки з допомогою Інтернету.

Також голова районної ради Іван Овчар відвідав виборчі дільниці сільської ради, де вивчив всі проблемні питання у матеріально- технічному забезпечені комісій. Іваном Васильовичем було дано доручення сільському голови Миколі Побережняку по ліквідації виявлених недоліків.

Насамкінець керівник району побував у Радковецькосі сільському будинку культури, де наразі за ініціативи керівника закладу усією громадою створюється музей українського народного побуту.

Не залишив поза увагою Іван Васильович і заклади охорони здоров'я, де поспілкувався із медичними працівниками та місцевими жителями.


Сьогодні Іван Овчар, голова районної ради, побував у центральній районній лікарні та проконтролював хід завершуючих робіт по реконструкції реанімації.

На виконання цих робіт з районного бюджету було виділено 130 тис. грн. та з обласного - 100 тис.грн. Наразі триває завершуючий етап ремонту, який будівельники обіцяють закінчити  за два тижні.

Іван Васильович переконався, що всі основні роботи вже зроблено та наполіг на найшвидшому повному виконанні дрібних доопрацювань.
6 жовтня 2012 року відбулося обласне змагання з шахів серед ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, яке було присвячене 21-ій річниці Незалежності України.

Команда Старокостянтинівської райміської організації ветеранів України в цих змаганнях посіла друге місце і була нагороджена дипломом Президії обласного відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту. А ветеран праці Прокін С.В. зайняв І-е місце і був нагороджений медаллю, кубком і грамотою.

Вітаємо наших ветеранів з перемогою!
В Старокостянтинівському районі на початку 2012 року було розпочато  будівництво Веснянського елеватора. Голова районної ради Іван Овчар під час зустрічі із директором підприємства Василем Боровіцьким ознайомився з проведенними роботами.

За словами Василя Дмитровича, загальна місткість елеватора близько 120 тисяч тонн.  Одночасно побудовано підстанцію, реконструйовано та встановлено нові під’їзні колії із залізничними вагами. Весь комплекс зведено за новітніми американськими технологіями із залученням відповідних фахівців.

На даний час триває будівництво двох сушарок, а вже у зерносховищах зберігається близько 5 тисяч тонн зерна. Повністю об'єкт ввести в експлуатацію планується у листопаді 2012 року.

"Розширення потужностей Веснянського елеватора  дозволить створити нові робочі місця, збільшити відрахування до бюджетів, забезпечити виробників району якісним зберіганням", – зазначив голова ради Іван Овчар.
Про те що, газифікація закладів соціальної сфери - пріоритет у розвитку будь-якої сільської громади, йшлося у ході зустрічі голови районної ради Івана Овчара, Великомацевицького сільського голови Миколи Мельника та   директора ТОВ "Альфа-газ" Віталія Скопа.

Сьогодні нагальною проблемою у Великомацевицькій сільській раді є опалення закладів охорони здоров'я, а саме ФАПу с.Раштівка та амбулаторії загальної практики сімейної медицини.  Після призупинення діяльності Раштівської ЗОШ,  в приміщенні якої розташований сільский медпункт та має спільну опалювальну систему,  про тепло медичні працівники могли лише мріяти. Тому голова ради спільно із сільським головою та фахівцем з газифікації обговорили можливі варіанти забезпечення ФАПу теплом, узгодили подальший план дій. Уже з наступного тижня планується розпочати роботи.

Що ж стосується Великомацевицької амбулаторії, то тут усе набагато легше. У приміщення є своя опалювальна система, яка до цього часу працювала на дровах. Стоїть питання лише  у підключенні амбулаторії до газорозподільчої труби та заміні старого котла на сучасний газовий. 

За словами сільського голови Миколи Мельника на все це планується виділити кошти із місцевого бюджету.

Під кінець зустрічі Іван Васильович ще раз наголосив на тому, що необхідно негайно розпочати зазначені роботи, адже зима вже не за горами.

З метою забезпечення належних умов роботи дільничих виборчих комісій, відповідно ст. 51 Закону України "Про вибори народних депутатів України" голова районної ради Іван Овчар здійснив робочу поїздку по виборчих дільницях Великомацевицької сільської ради.

Іван Васильович ознайомився із місцем розташування дільниць, їх забезпечення зв’язком, охороною та збереженням матеріальних цінностей (відео та оргтехніки) на виборчих дільницях. Найбільш всього голову ради цікавили умови, за яких будуть працювати виборчі номісії. Адже деякі приміщення не опалюються, потребують косметичного ремонту тощо. Тому голова районної ради Іван Овчар дав чіткі вказівки щодо усунення цих недоліків.

Великомацевицький сільський голова Микола Мельник запевнив, що сільська влада буде в усьому сприяти роботі комісій задля належного проведення виборів народних депутатів України на підвідомчій території.

Саме такої дотримується думки  голова районної ради Іван Овчар, який відвідав в ході робочої поїздки по району Сахновецьку та Великомацевицьку загальноосвітні школи І-ІІІ ст.

За сприяння голови районної ради та голови районної державної адміністрації 6 шкіл Старокостянтинівського району потрапили у програму   зелених інвестицій, які реалізовуються в рамках Кіотського Протоколу відповідно до Угоди від 18.03.2009 року.   Планується витрати понад 15,5  млн.грн. на реалізацію цих проектів.

Наразі розпочалися роботи по теплосанації Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теплосанацією передбачено заміну вікон та дверей, утеплення фасадів, ремонт покрівлі, вентиляційної системи. Теплосанація в першу чергу спрямована на збереження більшої кількості тепла у приміщеннях та як наслідок - значної економії енергоресурсів, зменшення кількості використаного палива для обігріву приміщень.

У Великомацевицькій школі, як переконався Іван Овчар, роботи вже тривають повним ходом: замінено усі вікна та двері, здійснюється зовнішнє утеплення стін. Загальний обсяг фінансування проекту - 2,4 млн.грн.

На думку Івана Овчара реалізація програми на теренах району стане вагомим внеском в покращення здобуття освіти школярами.

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Жовтень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено