Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020
 

Протокол 17.07.2020
 

Протокол 17.06.2020
 

Протокол 21.07.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 276
21-22 березня у Хмельницькому відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційні форми міжнародного регіонального співробітництва", на якій був присутній голова районної ради Іван Овчар.

Учасниками дводенного наукового зібрання, що проходило під головуванням голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи, були делегації з Польщі, Хорватії, Румунії, Білорусії, Росії, громадські організації земляцтв Хмельниччини, знані науковці провідних вузів України, Росії, Польщі, виробничники, посадовці центральних та місцевих органів влади, представники владних та недержавних установ.

Конференція в основному була направлена на вивчення та обговорення перспектив та пріоритетів міждержавного співробітництва, аби в подальшому спрямувати технологічні ноу-хау закордонних партнерів на розвиток Хмельниччини, відтак, досягти стратегічних цілей розбудови краю – забезпечити добробут кожного його жителя, підвищити конкурентоспроможність області.

20 березня голова районної ради Іван Овчар, сільські голови району взяли участь у селекторній нараді, яка відбулася під головуванням голови обласної ради Миколи Дерикота.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Зокрема, голова обласної ради проінформував сільських голів про проведення в області конкурсу «Краща сільська (селищна) рада", приуроченого до Дня місцевого самоврядування. Цей конкурс проводитиметься з метою підтримки діяльності органів місцевого самоврядування щодо реалізації ними власних та делегованих повноважень, створення моральних та матеріальних стимулів для підвищення ефективності роботи посадових осіб, покращення добробуту мешканців сільських територіальних громад області.

Також, голова обласної ради М.Дерикот наголосив на роботі місцевих осередків Асоціації сільських та селищних рад, яка є досить пасивною, хоча саме діяльність цих громадських організацій дозволила б активніше брати участь в обговоренні проектів законодавчих актів та впливати на їх прийняття.

Важливим питанням селекторної наради було питання благоустрою територій – утримання в належному стані вулиць, майданів, присадибних територій, парканів, тротуарів, зелених насаджень, пам’ятників, сільських цвинтарів та інших громадських місць.
Також голова обласної ради закликав усіх мешканців області взяти активну участь в облаштуванні територій у зв’язку з підготовкою до Великодніх свят.

Під час селекторної наради Микола Дерикот наголосив на питанні наповнення місцевих бюджетів, реформування галузі освіти тощо.
20 березня відбулося пленарне засідання десятої сесії Старокостянтинівської районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 53 депутати. Провів сесію голова районної ради Іван Овчар.

Одними з перших депутати розглянули  питання виконання районного бюджету за 2011 рік та внесення змін до районного бюджету на 2012 рік. Під час розгляду останнього з них на засіданнях постійних комісій надійшло ряд пропозицій, які знайшли одноголосну підтримку у депутатського корпусу. 
Також районні обранці заслухали проект  найголовнішої програми району, а саме соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2012 рік та проаналізували виконання аналогічної за 2011 рік.

На сьогоднішньому пленарному засідання перед депутатським корпусом прозвітував про свою роботу голова районної ради Іван Овчар.

Затвердили депутати на пленарному засіданні ще три нові програми – комплексну програму мобілізації зусиль Старокостянтинівськоїрайонної ради, Старокостянтинівської районної державної адміністрації, державної податкової служби по покращенню умов прийому і обслуговування платників податків, забезпечення збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 рік; програму мобілізаційної підготовки Старокостянтинівського району на 2012 рік; комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки.

Заслухали депутати інформації про виконання ряду районних  програм та затвердили відповідні рішення ради. Зокрема, про виконання програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Старокостянтинівському районі на 2006-2011 роки, про виконання програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2010-2011 роки, про виконання програми розвитку охорони здоров'я сільського населення   Старокостянтинівського району на 2009-201  роки.

Окремими рішеннями було внесено зміни та доповнення  до таких районних програм, як "Шкільний автобус" та соціального захисту населення на 2011-2015 роки.

Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання затвердження статуту центральної районної лікарні у новій редакції. Було внесено багато зауважень, пропозицій та доповнень, але все ж таки проект не підтримала більшість депутатів та не прийняла відповідне рішення з цього питання.

Не менш дискусійним на депутатському зібранні був розгляд питання " Про призначення головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні". 34 голосами з 53 головним лікарем призначено Семенюка Леоніда Прокоповича.

Також під час розгляду двох проектів рішень про затвердження нормативно-грошової оцінки землі, один з них не був підтриманий депутатами районної ради.

Загалом десятою сесію районної ради шостого скликання прийнято 25 рішень з різних сфер діяльності району.

Сьогодні, 16 березня, в першій половині дня відбулося засідання постійної комісії районної  ради з питань планування, бюджету та фінансів.

Депутати уважно розглядали кожне питання, яких у порядку денному чергової сесії налічується понад два десятки.

Члени профільної комісії значну увагу приділили найголовнішим питанням – звіту про виконання районного бюджету на 2011 рік та змінам до районного бюджету на 2012 рік.

Відповідно до порядку денного депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського райну на 2011 рік та та розглянули проект аналогічної програми на 2012 рік. Не залишили обранці поза своєю увагою і щорічний звіт голови районної ради, під час розгляду якого виникло чимало питань, на які дав детальну відповідь голова районної ради Іван Овчар.

Також члени комісії проаналізували виконання ряду районних програм, термін реалізації яких минув.

Особливу увагу депутати приділили розгляду проекту статуту центральної районної лікарні та затвердження керівника даного закладу.

Але  деякі питання  не виявили однозначної думки у  депутатів і в результаті чого не були підтримані постійною комісією.


У другій половині дня під головуванням Івана Овчара  відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції, які надійшли від постійних комісій районної ради.

Члени президії обговорили 20 питань порядку денного сесії, сформували їх для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу 20 березня о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.

15 березня відбулася чергова - дев’ята сесія Хмельницької обласної ради, участь у якій взяв голова районної ради Іван Овчар.
Протягом сесійного засідання було розглянуто більше трьох десятків питань.

Відповідними рішеннями було здійснено низку кадрових призначень, внесено зміни до бюджету області.

Іще кільками розпорядчими документами обранці внесли зміни до обласних програм соціально-економічного розвитку, розвитку освіти, затвердили звіт про виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та прийняли Програму розвитку АПК області на 2012-2016 роки.

Протягом сесійного засідання було перенесено розгляд низки проектів на наступну сесію. Зокрема, це стосується реорганізації обласної психіатричної лікарні № 2 та Хмельницького академічного обласного симфонічного оркестру.

Загалом дев’ятою сесію обласної ради шостого скликання прийнято 35 рішень з різних сфер життєдіяльності області.
Сьогодні, протягом дня депутати районної ради розпочали розгляд питань, які винесено на розгляд чергової десятої сесії районної ради.
Так, першими своє спільне засідання провели постійні комісії районної  ради з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.

У другій половині дня спільне засідання провели комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування,  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

На розгляд депутатів, відповідно до порядку денного сесії, пропонується понад 20 питань з різних сфер життєдіяльності району.

Ключовими питаннями, яким приділяють значну увагу члени комісій, є щорічний звіт голови районної ради, звіт про виконання районного бюджету на 2011 рік та звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Старокостянтинівського району на 2011 рік.

Депутатам пропонується затвердити ряд районних програм, зокрема програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2012 рік,  комплексну програму мобілізації зусиль Старокостянтинівськоїрайонної ради, Старокостянтинівської районної державної адміністрації, державної податкової служби по покращенню умов прийому і обслуговування платників податків, забезпечення збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 рік, програму мобілізаційної підготовки Старокостянтинівського району на 2012 рік, комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки.

Також на сесії передбачено прийняти статут Старокостянтинівської центральної районної лікарні та призначити керівника цього закладу.

Ще члени комісій розглянули ряд питань, що стосуються виконання інших районних програм, висловили щодо них свої зауваження та пропозиції.
У день пам'ятної дати проведено мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави.

 До пам'ятного знаку вінки та квіти поклали голова районної ради Іван Овчар та заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп, міський голова Микола Мельничук, а також представники трудових колективів, громадських організацій, ветерани Великої Вітчизняної війни, котрим судилося пройти і вистояти у пекельному вогні війни, громадськість краю.
Від імені депутатського корпусу районної ради та від мене особисто прийміть щирі, сердечні вітання зі святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і краси. Ми, чоловіки, схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати свої найкращі якості близьким людям: душевне тепло, щедрість, людяність. Ми вшановуємо вас за розум, терпіння і мужність на життєвих шляхах, за вашу віру, любов і ніжність.

Сьогодні я щиро вітаю жінок – педагогів та медиків, працівників сільськогосподарських та промислових підприємств, державних службовців, працівників культури, торгівлі та комунального господарства, сфери побуту, зв’язку, будівництва, жінок-військовослужбовців, жінок-ліквідаторів Чорнобильської АЕС, і звичайно, жінок, які працюють в органах місцевого самоврядування: сільських голів, секретарів сільських рад, працівників виконавчих апаратів, депутатів всіх рівнів. Ваші краса, воля, енергія, таланти – це потужний рушій наших державних перетворень. Вони є запорукою достатку і спокою в домі, миру й злагоди в суспільстві.

Напередодні 68-ої річниці визволення Старокостянтинівщини від фашистських загарбників моє особливе шанування та безмежна вдячність жінкам-ветеранам, тим, хто визволяв рідний край, кував перемогу на фронтах Великої Вітчизняної війни та в тилу ворога, хто пережив неймовірні приниження окупації, хто докладав чимало сил, енергії та здоров'я для відбудови народного господарства.

Ваше життя, шановні наші, – зразок мужності, витримки та працелюбності. У години нелегких випробувань ваша любов, мудрість, безкорислива доброта були запорукою кращого, світлішого майбуття. Вічної молодості вам, міцного здоров’я, великого щастя, поваги і любові від оточуючих.

Дорогі наші жінки, ще раз сердечно вітаю вас, низько вклоняюсь і дякую, що ви є у нашому житті: розумні, трудолюбиві, дбайливі, мудрі та милі. Адже саме ваша жіноча мудрість і терпіння налаштовують нас, чоловіків, на добро і милосердя.

Цього передсвяткового дня, як і завжди, щиро бажаю вам міцного здоров'я, успіхів у вашій основній роботі, величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а кожен день вашого життя дарує Вам сонячне тепло і радість. Хай ніколи не зрадить вас доля!

Будьте завжди чарівними, коханими і ніжними, як перші весняні квіти.

Голова районної ради Іван Овчар

Напередодні чудового весняного свята – Міжнародного дня прав жінок і миру в приміщенні гарнізонного Будинку офіцерів відбулися урочистості, в яких взяли участь голова обласної ради Микола Дерикот, голова районної ради Іван Овчар, заступник голови районної державної адміністрації Микола Вовколуп та міський голова Микола Мельничук.

Микола Дерикот, вітаючи жінок з прийдешнім весняним святом, побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку, весняного настрою та радості від оточуючих. З нагоди свята та за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини, збереження її духовних традиційМикола Васильович вручив жінкам Грамоти і Подяки обласної ради, подарунки та квіти.

У своєму вітальному виступі голова районної ради Іван Овчар зазначив: "Не даремно це свято приходить до нас із першим весняним теплом, часом пробудження не лише природи, а й найкращих людських почуттів. Почуттів, які, насамперед, пов’язані з образом Жінки, що уособлює Життя, Надію, Майбутнє...
 
І незалежно від погоди, політичних перипетій та протистоянь у суспільстві, переоцінки та перегляду встановлених норм та ідеалів, здійснення кардинальних економічних перетворень, це свято було і залишається святом жінки, святом мам, дружин і доньок, святом відданих берегинь домашнього вогнища, подружньої вірності, святом весни, любові, добра, надії."Також голова раонної ради Іван Овчар спільно із заступником голови районної державної адміністрації Миколою Вовколупом за успіхи у розбудові рідної краю та з нагоди свята вручив кращим трудівницям Старокостянтинівського району грамоти та цінні подарунки.


Після урочистої частини для присутніх святкового зібрання став мистецьким дарунком яскравий виступ артистів ансамблю "Козаки Поділля".
 14 березня  2012 року

10.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)

 
14.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

16  березня 2012 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
14.00 год
 - президія районної ради
 
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року
 
Календар
«    Березень 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено