Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 17.06.2020
 

Протокол 20.03.2020
 

Протокол 17.03.2020
 

Протокол 20.02.2020
 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє
 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради
 

У НАС.NEWS
 

Паспорти бюджетних програм 2020рік
 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік
 

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації
 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації
 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району
 
Діяльність депутатів


Корисні посилання
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154497 чол.
Переглядів: 598
15 лютого на Старокостянтинівщині пройшли заходи з нагоди 23-річчя виводу радянських військ з Афганістану та вшанування пам'яті загиблих воїнів-афганців.

23 роки тому міст над річкою Амудар'я в районі містечка Термез перетнув останній БТР 40-ї армії Радянського Союзу. В той день завершилося дев'ятирічне перебування обмеженого контингенту радянських військ на території Афганістану. 

За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж три тисячі мешканців. Наразі у районі налічується 83 учасника афганської війни  та 15 сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, які отримали грошову допомогу від районної влади.

Керівництво району та міста, представники установ і організацій,  ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, а також близькі і рідні ветеранів вшанували хвилиною мовчання  пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Таким має стати кінцевий результат впровадження п'яти основних принципів роботи податкової служби на поточний рік. Про це повідомив перший заступник голови Державної податкової служби у Хмельницькій області, начальник податкової міліції Олександр Гажос під час розширеної виробничої наради, присвяченої підсумкам роботи Старокостянтинівської ОДПІ  за 2011 рік та заходам щодо забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у 2012 році.

В роботі наради взяв участь голова районної ради Іван Овчар.

Голова комісії з проведення реорганізації ОДПІ  Марія Коломієць у своєму виступі зазначила, що Державною податковою інспекцією в Старокостянтинівському районі проводилась робота, направлена на виконання доведених  показників планової  нормативної бази надходжень, забезпечення максимальної  сплати   нарахованих сум  податків та розширення фактичної бази оподаткування за рахунок   контрольно-перевірочної та  оперативної роботи.
        
            За   2011  рік  до бюджетів усіх рівнів  мобілізовано 108868,7 тис.грн податків та платежів, що складає 125,9% від надходжень за відповідний період минулого року, при цьому надходження  до  державного бюджету склали 111,9% від минулого року,  а до місцевих бюджетів 113,1%.
 
          Підприємствами  районного підпорядкування  сплачено до   Зведеного бюджету 24858,4 тис .грн.,  в т.ч. до Державного бюджету  2956,9 тис. грн., до місцевих бюджетів усіх рівнів – 21901,5 тис.грн.
         
           По  податках. що контролюються  державною податковою службою забезпечено виконання бюджетних  призначень району по надходженнях загального фонду,  затверджених  радами відповідного рівня, на 113%, при завданні  15963,7тис. грн.  фактичні надходження  склали 18041,5тис. грн., досягнуто темпів росту  116,2%. 

           З метою погашення заборгованості по платежах до бюджету  постійно здійснюється аналіз динаміки та структури податкового боргу, проводяться співбесіди з керівниками підприємств – боржників, постійно застосовується весь комплекс заходів, передбачених діючим законодавством України. Відповідно ст. 81 ч.3 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Самчинецькою сільською виборчою комісією Старокостянтинівського району призначено проміжні  вибори депутата Самчинецької сільської ради по виборчому округу №9 с.Семереньки 25 березня 2012 року.
10 лютого свій 100-річний ювілей святкує жителька с.Решнівка Старокостянтинівського району Яремчук Настасія Пилипівна.

На іменини до бабусі завітали голова районної ради Іван Овчар та  голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, які вручили вітальну листівку від Президента України Віктора Януковича та цінний подарунок від районної влади.

Народилася ювілярка 10 лютого 1912 року в селі Решнівка Старокостянтинівського району Хмельницької області.  Усе життя пропрацювала в сільському господарстві, на буряках, в городній бригаді. Пам’ятає з дитячих років події громадянської війни, пережила голодомор 1933-го року, голод 1946-1947 років  та Велику Вітчизняну війну 1941-1945років. Настасія Пилипівна - учасниця війни та ветеран праці.

Нелегке життя довелося прожити Настасії Пилипівні та ні про що не шкодує.

Голова районної ради щиро привітав ювілярку та побажав міцного здоров’я, щастя і радості!
Сьогодні відбувся завершальний етап заслуховувань сільських голів району за результатами роботи у 2011 році,  на якому був присутній голова районної ради Іван Овчар.

Також у зібранні взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, представники управління економіки, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, фінансового управління, Міськрайонного центру зайнятості, податкової інспекції, управління Держкомзему, відділу освіти, культури і туризму, центральної районної лікарні, санепідемстанції
.

Кожен сільський голова мав про що сказати, звітуючи про зроблене. Комунальні дороги, громадські криниці, вуличне освітлення, робота закладів соцкультпобуту - ось далеко не весь перелік тем, про які йшлося у виступах очільників сільських громад.

Аналізуючи та підсумовуючи результати роботи заслуховувань голова районної ради Іван Овчар зазначив, що такий вид діяльності, як звіт, дає певний поштовх у роботі будь-якого керівника, адже одразу видно усі напрацювання та недоліки. Тільки спільними зусіллями влади та громади пожливе покпащення розвитку нашого краю вже сьогодні. Іван Васильович висловив впевненість, що ті позитивні зрушення у всіх сферах життя району набули незворотнього характеру та ознак стабільного, динамічного поступу вперед.
Голова районної ради Іван Овчар взяв участь у черговому заслуховуванні сільських голів.

Зокрема, 8 лютого аналізувались результати роботи Григорівського, Капустинського, Волице-Керекешинського, Губчанського, Вербородинського, Іршиківського, Миролюбненського, а 9 лютого - Пашковецького, Радковецького, Огіївського, Немиринецького, Решнівецького, Ілляшівського, Самчиківського, Пеньківського сільських голів.

Основним аспектом  таких слухань є не пошук негативу, а бажання допомогти, підсумовуючи зроблене, визначитись із пріоритетами на майбутнє. Сьогодні і надалі проблемним залишається питання наповнення місцевих бюджетів. Очільники громад не використовують усіх наявних резервів. Насамперед, це стосується сплати за землю - в багатьох випадках підприємці користуються землею без укладених договорів оренди. Фізичні особи не звітують в податкову про свої доходи, а відтак не сплачують податки.
 
На слуханнях піднімалися і такі питання, як робота торгівельних точок в населенних пунктах, робота установ освіти, культури, фельдшерсько-акушерських пунктів,  впорядкування територій, благоустрій кладовищ, очистка криниць, паспортизація сміттєзвалищ.

Іван Васильович наголосив для всіх сільських голів про більш ретельний підхід до своєї роботи на підвідомчих територіях, адже від цього залежить соціально-економічний розвиток нашого району в цілому.

З 1 липня 2011 року набрали чинності нові антикорупційні Закони України "Про засади запобігання і протидії корупції" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення", прийняття яких Верховною Радою України 7 квітня 2011 року започаткувало процеси реформування у сфері запобігання і протидії корупції в Україні.

7 лютого в районі відбувся короткотерміновий семінар на тему "Актуальні питання реалізації Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

 Тематичне навчання проводили: Галина Григоришина – начальник навчально-організаційного відділу Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Максим Дзюбак - завідувач сектору організаційно-кадрової роботи, юрисконсульт управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області, Ольга Когут - завідувач кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права, кандидат юридичних наук, Роман Дончак - консультант з питань запобігання та протидії корупції обласної державної адміністрації, Сергій Нагребецький – Старокостянтинівський міжрайонний прокурор.

Основні питання, винесені на обговорення, торкалися вимог Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції", прикладів практичного застосування законодавства у сфері протидії корупції, відповідальності за вчинення корупційних правопорушень та основних змін, внесених до чинного законодавства у зв'язку з вступом в силу Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції". Також було роз'яснено зміст указу Президента України від 25.01.2012 № 33/2012 "Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування". Даний нормативно-правовий акт викликав ряд запитань у присутніх.

У роботі семінару брали участь голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Ігор Люшенко, заступники голів ради та адміністрації, сільські голови, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації, виконавчого апарату районної ради, установ та організацій району.

По завершенню семінару слухачам було вручено сертифікати про проходження підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції.

Заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь у заслуховуванні сільських голів району. Наразі про виконання пріоритетних напрямків роботи 2011 року звітували  Баглаївський,  Березненський, Великомацевицький, Великочернятинський, Веснянський та Вишнопільський сільські голови.

Аналізувались такі питання як: наповнення бюджетів сільських рад, ремонт доріг, криниць, водогонів, благоустрій кладовищ, паспортизація сміттєзвалищ, худобомогильників. Ще раз було наголошено сільським головам про необхідність контролю за  джерелами надходжень до бюджету, а це: плата за оренду земель, водних об΄єктів, зернотоків. Необхідно створити й подати в податкову  інспекцію реєстр орендарів за 2011 рік. Максимально використовувати безробітних, адже люди, з визначених сільських рад, що стоять на обліку в центрі зайнятості це сезонні непрацюючі.
Виникли зауваження майже до всіх сільських голів по роботі пунктів торгівлі (санітарний стан та продаж алкогольних напоїв без ліцензії), наголошено на необхідності підключення правоохоронних органів до вирішення даної проблеми. Обговорено питання доцільності збереження в штатах сільських рад соціального педагога та введення в штат сільської ради уповноваженої особи по призначенню субсидій, або визначення особи, на яку будуть покладатись дані обов`язки. Ще раз наголошено на необхідності оформлення колективних трудових договорів. Обговорено роботу на ФАПах та в установах культури.

Також сільські голови озвучили пріоритетні напрямки розвитку території на 2012 рік.


Старокостянтинівська районна рада оголошує конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна, що знаходяться за адресою:

- м.Старокостянтинів, вул. Миру, 7: нежитлове приміщення загальною площею 9,75 кв.м;  
- м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького,1: нежитлове приміщення площею 3,5 кв.м.

Заяви подавати за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, каб.7, Старокостянтинівська районна рада. Тел. (03854) 3-23-87.

Прийняття заяв закінчується за 3 дні до проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено 29 лютого 2011 року о 10.00 год. за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул.К.Острозького, 70, каб.7.

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік
 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцятої позачергової сесії районної ради від 16.06.2020 року
 
Календар
«    Лютий 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 

Погода


Районне радіо


Архів новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
Березень 2020 (14)
Лютий 2020 (14)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено